Gnidrolog man yra viena iš sunkiausiai menamų mįslių progresyviajame roke (kaip yra Millenium Prize Problems matematikoje, taip aš turiu kokią dešimtį atlikėjų, kurie kažkuo ypatingi, fenomenalūs, o Gnidrolog tikrai tarp jų). Šitas kūrinys skamba agresyviai, taip pat archajiškai, ir dar psichodeliškai, avangardiškai. Sunkiai, permainingai, labai konfliktiška, jei taip būtų galima išsireikšti, muzikinė linija. Šiame kūrinyje nėra aukštesnių muzikinio meistriškumo lygių, užtat šis kūrinys savo vystymo koncepcija išsiskiria. Gnidrolog, būtent, pirmame albume, daug eksperimentavo, o Lady Lake jau buvo gana šauniai sudėliotas albumas, Gnidrolog psichodeliškas eksperimentalizmas virsta progresyvu. O čia progresyvo dar nėra daug.
Šito kūrinio paskutinieji epizodai įvarytų šoką Yes, Rush, Genesis, t.y. artrokiškos konstrukcijos klausytojams. Sakyčiau, Gnidrolog labai drastiški ir jų nedidelis sukurtas materialas pilnai patenkina mane. Epizodiškai prisimenu juos ir prieinu išvadą, jog abu albumai yra labai unikalūs bendrame kontekste. Gnidrolog man panašiai kaip Änglagård, Gryphon, Hawkwind, ispaniškieji Fusioon, vokiškieji Kraftwerk ar prancūziškieji Magma ar avangardiškieji The Residents, yra neatrastieji prog-šaltiniai, neišanalizuotų idėjų lobynas.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2014 m. lapkričio 10 d. 23:30:35
Gnidrolog man yra viena iš sunkiausiai menamų mįslių progresyviajame roke (kaip yra Millenium Prize Problems matematikoje, taip aš turiu kokią dešimtį atlikėjų, kurie kažkuo ypatingi, fenomenalūs, o Gnidrolog tikrai tarp jų). Šitas kūrinys skamba agresyviai, taip pat archajiškai, ir dar psichodeliškai, avangardiškai. Sunkiai, permainingai, labai konfliktiška, jei taip būtų galima išsireikšti, muzikinė linija. Šiame kūrinyje nėra aukštesnių muzikinio meistriškumo lygių, užtat šis kūrinys savo vystymo koncepcija išsiskiria. Gnidrolog, būtent, pirmame albume, daug eksperimentavo, o Lady Lake jau buvo gana šauniai sudėliotas albumas, Gnidrolog psichodeliškas eksperimentalizmas virsta progresyvu. O čia progresyvo dar nėra daug.
Šito kūrinio paskutinieji epizodai įvarytų šoką Yes, Rush, Genesis, t.y. artrokiškos konstrukcijos klausytojams. Sakyčiau, Gnidrolog labai drastiški ir jų nedidelis sukurtas materialas pilnai patenkina mane. Epizodiškai prisimenu juos ir prieinu išvadą, jog abu albumai yra labai unikalūs bendrame kontekste. Gnidrolog man panašiai kaip Änglagård, Gryphon, Hawkwind, ispaniškieji Fusioon, vokiškieji Kraftwerk ar prancūziškieji Magma ar avangardiškieji The Residents, yra neatrastieji prog-šaltiniai, neišanalizuotų idėjų lobynas.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas