Nors ir ne visai mano stiliaus grupė, bet taip, sukūrė tikrų himnų. Pamenu, jog MCR pirmąkart išgirdau - ir kartu pamačiau - 2004-ais per MTV, vaizdo klipe "I'm Not Okay" (toj "mokyklinėj" versijoj). Nereikia net sakyti, kaip užkabliavo :) Bet dar stipresnį įspūdį padarė, perklausius ką tik išleistą "The Black Parade" albumą. Iš karto įstrigo "Famous Last Words" - galingas, labai emocionalus gabalas (ir, kaip ir dauguma MCR dainų - su stipria message). Pagalvojau, kad būtų puiku, jog jie išleistų jį kaip singlą ir kažkodėl įsivaizdavau, jog jo vaizdo klipe turėtų liepsnoti ugnis. Kai MCR išties jį išleido singlu ir išvydau jo video, vos nenukritau - jis kone idealiai atitiko mano viziją. Geri prisiminimai... :)
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. kovo 31 d. 08:33:16
Hang 'Em High!
..pala čia jos nėra
Tebūnie Helena.
Tik ne Teenagers.
____________________
Legally, it\'s questionable. Morally, disgusting. Personally, I like it.
2013 m. kovo 29 d. 12:37:13
o kur "I don't love you", "The sharpest lives", "This is how I disapear" :/ ?
Dar iki šiol jas su malonumu klausau
____________________
\"The best is yet to come..\"
2013 m. kovo 28 d. 23:43:46
Atsimenu man Helena klipas patiko labai xD
____________________
bet čia tik mano nuomonė....
2013 m. kovo 28 d. 23:41:37
Teenagers
____________________
Muse,Damon Albarn and The Prodigy
2013 m. kovo 28 d. 19:15:11
Nors ir ne visai mano stiliaus grupė, bet taip, sukūrė tikrų himnų. Pamenu, jog MCR pirmąkart išgirdau - ir kartu pamačiau - 2004-ais per MTV, vaizdo klipe "I'm Not Okay" (toj "mokyklinėj" versijoj). Nereikia net sakyti, kaip užkabliavo :) Bet dar stipresnį įspūdį padarė, perklausius ką tik išleistą "The Black Parade" albumą. Iš karto įstrigo "Famous Last Words" - galingas, labai emocionalus gabalas (ir, kaip ir dauguma MCR dainų - su stipria message). Pagalvojau, kad būtų puiku, jog jie išleistų jį kaip singlą ir kažkodėl įsivaizdavau, jog jo vaizdo klipe turėtų liepsnoti ugnis. Kai MCR išties jį išleido singlu ir išvydau jo video, vos nenukritau - jis kone idealiai atitiko mano viziją. Geri prisiminimai... :)
2013 m. kovo 28 d. 18:10:48
Jie turi krūvas gerų dainų, bet mano mėgstamiausia The Sharpest Lives. Deja balsavime nėra...