dar vienas įrodymas, kad roko naktys mirė, o roko dvasia ten seniai nebegyvena. gėda man kažkaip, kad šitaip puolė toks puikus festivalis
Who cares kuo jis pavirto ? Juk pavadinimas jau pakeistas, tad jau pats laikas palikt "Roko Naktis" ramybėj ir išvis nebesiet su "Galapagais". Atribokim šiuos du pavadinimus ir įsivaizduot tereikia, kad čia 2 atskiri festai. Nes man daug mieliau Roko naktis prisimint iš gerosios pusės...
Svarbu dar yra kitų alternatyvių festų. Pvz Velnio Akmuo šiais metais su stoneriu ir psichodelika mano širdį pavergė dviem metams įpriekį :D
____________________
\"The best is yet to come..\"
Na, gal ir buvo galima tikėtis šitų Hadouken, bet visgi tikėjausi kažko įspūdingesnio, bet ne šitie dar metai turbūt, na, aišku dar ne viską atskleidė.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. balandžio 10 d. 08:52:26
Who cares kuo jis pavirto ? Juk pavadinimas jau pakeistas, tad jau pats laikas palikt "Roko Naktis" ramybėj ir išvis nebesiet su "Galapagais". Atribokim šiuos du pavadinimus ir įsivaizduot tereikia, kad čia 2 atskiri festai. Nes man daug mieliau Roko naktis prisimint iš gerosios pusės...
Svarbu dar yra kitų alternatyvių festų. Pvz Velnio Akmuo šiais metais su stoneriu ir psichodelika mano širdį pavergė dviem metams įpriekį :D
____________________
\"The best is yet to come..\"
2013 m. balandžio 9 d. 23:27:50
dar vienas įrodymas, kad roko naktys mirė, o roko dvasia ten seniai nebegyvena. gėda man kažkaip, kad šitaip puolė toks puikus festivalis
2013 m. balandžio 9 d. 22:59:50
Či rimtai?! Kažkaip keistai malonu, kai atvažiuoja mėgstama grupė.:)
____________________
...for a better day.
2013 m. balandžio 9 d. 22:09:10
Na, gal ir buvo galima tikėtis šitų Hadouken, bet visgi tikėjausi kažko įspūdingesnio, bet ne šitie dar metai turbūt, na, aišku dar ne viską atskleidė.