Po šio balsavimo geriausiai žmonių įvertintos 12 iš 20-ies čia pateiktų dainų patenka tarp kitos savaitės Music.lt Top 40 siūlomų kūrinių :)
Tiesa, kartais sistema iškrečia fintų. Prieš maždaug 1,5 mėnesio tie pasiūlomieji prie topo išvis nepasileido, todėl kitą savaitę "Pulso" nebuvo, o vėliau buvo siūlomi dalis ankstesnių ir dalis naujesnių (vadinasi, dėl to kažkokie kūriniai atkrito). O prieš savaitę vietoj 12 ten pasileido tik 3... Niekas nėra tobulas - nei žmogus, nei sistema ;)
Na, o kalbant apie šios savaitės pasiūlą, tai kad ir kaip man neblogai susiklausė Device & L. Halle perdainuota Ozzy & L. Ford "Close My Eyes Forever", visgi didžiausias simpatijas atiduodu mano labai mėgstamai The National - "Demons". Gražūs, prasmingi žodžiai ir labai subtili daina, turinti tokio švelnaus liūdesio... Jei to nepajutot pirmą kartą - paklausykit darsyk :)
Ištikimybė yra gerai :) (aišku, jei tai nesikerta su objektyvumu)
Suprantu. Puikus Lzzy balsas (tiksliau, abiejų), bet visgi to kūrinio originalas man įaugęs iki kaulų smegenų. Ir ten juk Ozzy, y'know... :) Tačiau nors paprastai ir sunku klausytis koverių - man šis tikrai patiko. Daviau 9/10, negaila :)
Po šio balsavimo geriausiai žmonių įvertintos 12 iš 20-ies čia pateiktų dainų patenka tarp kitos savaitės Music.lt Top 40 siūlomų kūrinių :)
Tiesa, kartais sistema iškrečia fintų. Prieš maždaug 1,5 mėnesio tie pasiūlomieji prie topo išvis nepasileido, todėl kitą savaitę "Pulso" nebuvo, o vėliau buvo siūlomi dalis ankstesnių ir dalis naujesnių (vadinasi, dėl to kažkokie kūriniai atkrito). O prieš savaitę vietoj 12 ten pasileido tik 3... Niekas nėra tobulas - nei žmogus, nei sistema ;)
Na, o kalbant apie šios savaitės pasiūlą, tai kad ir kaip man neblogai susiklausė Device & L. Halle perdainuota Ozzy & L. Ford "Close My Eyes Forever", visgi didžiausias simpatijas atiduodu mano labai mėgstamai The National - "Demons". Gražūs, prasmingi žodžiai ir labai subtili daina, turinti tokio švelnaus liūdesio... Jei to nepajutot pirmą kartą - paklausykit darsyk :)
Aš tai ištikimai už Lzzy Hale .
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Į Top 40 ne iš lempos siūlomi, o žmonės siūlo kūrinius, ir jei patvirtina apeliaciją, juos įdeda...
O vat šito balsavimo tai ir aš esmės nesuprantu...
Po šio balsavimo geriausiai žmonių įvertintos 12 iš 20-ies čia pateiktų dainų patenka tarp kitos savaitės Music.lt Top 40 siūlomų kūrinių :)
Tiesa, kartais sistema iškrečia fintų. Prieš maždaug 1,5 mėnesio tie pasiūlomieji prie topo išvis nepasileido, todėl kitą savaitę "Pulso" nebuvo, o vėliau buvo siūlomi dalis ankstesnių ir dalis naujesnių (vadinasi, dėl to kažkokie kūriniai atkrito). O prieš savaitę vietoj 12 ten pasileido tik 3... Niekas nėra tobulas - nei žmogus, nei sistema ;)
Na, o kalbant apie šios savaitės pasiūlą, tai kad ir kaip man neblogai susiklausė Device & L. Halle perdainuota Ozzy & L. Ford "Close My Eyes Forever", visgi didžiausias simpatijas atiduodu mano labai mėgstamai The National - "Demons". Gražūs, prasmingi žodžiai ir labai subtili daina, turinti tokio švelnaus liūdesio... Jei to nepajutot pirmą kartą - paklausykit darsyk :)
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2013 m. balandžio 15 d. 17:28:26
Ištikimybė yra gerai :) (aišku, jei tai nesikerta su objektyvumu)
Suprantu. Puikus Lzzy balsas (tiksliau, abiejų), bet visgi to kūrinio originalas man įaugęs iki kaulų smegenų. Ir ten juk Ozzy, y'know... :) Tačiau nors paprastai ir sunku klausytis koverių - man šis tikrai patiko. Daviau 9/10, negaila :)
2013 m. balandžio 15 d. 16:33:12
Aš tai ištikimai už Lzzy Hale
.
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2013 m. balandžio 15 d. 16:08:15
Po šio balsavimo geriausiai žmonių įvertintos 12 iš 20-ies čia pateiktų dainų patenka tarp kitos savaitės Music.lt Top 40 siūlomų kūrinių :)
Tiesa, kartais sistema iškrečia fintų. Prieš maždaug 1,5 mėnesio tie pasiūlomieji prie topo išvis nepasileido, todėl kitą savaitę "Pulso" nebuvo, o vėliau buvo siūlomi dalis ankstesnių ir dalis naujesnių (vadinasi, dėl to kažkokie kūriniai atkrito). O prieš savaitę vietoj 12 ten pasileido tik 3... Niekas nėra tobulas - nei žmogus, nei sistema ;)
Na, o kalbant apie šios savaitės pasiūlą, tai kad ir kaip man neblogai susiklausė Device & L. Halle perdainuota Ozzy & L. Ford "Close My Eyes Forever", visgi didžiausias simpatijas atiduodu mano labai mėgstamai The National - "Demons". Gražūs, prasmingi žodžiai ir labai subtili daina, turinti tokio švelnaus liūdesio... Jei to nepajutot pirmą kartą - paklausykit darsyk :)
2013 m. balandžio 14 d. 19:00:54
Į Top 40 ne iš lempos siūlomi, o žmonės siūlo kūrinius, ir jei patvirtina apeliaciją, juos įdeda...
O vat šito balsavimo tai ir aš esmės nesuprantu...
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2013 m. balandžio 14 d. 18:54:41
Nelabai suprantu kam cia tas balsavimas ir smegenu pudrinimas, jei i TOP40 kuriniai vis tiek siulomi is lempos?