Nesuprantu, kodėl šiais laikais tai dar vis toks skaudus klausimas. Leiskit žmonėm patiems pasirinkt su kuo nori būt ir su kuo ne, o čia jau į festivalį neįleidžia, nes myli tos pačios lyties žmogų, nesąmonė. :D
Nesuprantu, kodėl šiais laikais tai dar vis toks skaudus klausimas. Leiskit žmonėm patiems pasirinkt su kuo nori būt ir su kuo ne, o čia jau į festivalį neįleidžia, nes myli tos pačios lyties žmogų, nesąmonė. :D
Nesuprantu, kodėl šiais laikais tai dar vis toks skaudus klausimas. Leiskit žmonėm patiems pasirinkt su kuo nori būt ir su kuo ne, o čia jau į festivalį neįleidžia, nes myli tos pačios lyties žmogų, nesąmonė. :D
Nieks nesako, kad neįleidžia...... Važiuok, jei nori..... Tiesiog šeima yra Moteris + vyras + vaikas...
____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
Norėčiau pamatyti didžiulę grupę netradicinės orientacijos žmonių iš vakarų Europos apsilankyti viename festivalių, tiesiog išbandyti solidarumą. O juk grupėj drąsiau :)
Nesuprantu, kodėl šiais laikais tai dar vis toks skaudus klausimas. Leiskit žmonėm patiems pasirinkt su kuo nori būt ir su kuo ne, o čia jau į festivalį neįleidžia, nes myli tos pačios lyties žmogų, nesąmonė. :D
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. balandžio 20 d. 12:18:19
Tu nerašai po mano komentarais dažnai....... A, tai dabar jau draugiškai???
____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
2013 m. balandžio 20 d. 01:58:12
You saved the world again. Ir taip, aš dažnai rašau po tavo komentarais nes tu man labai patinki :)
2013 m. balandžio 19 d. 22:43:56
Nieks nesako, kad neįleidžia...... Važiuok, jei nori..... Tiesiog šeima yra Moteris + vyras + vaikas...
____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
2013 m. balandžio 19 d. 21:00:39
Norėčiau pamatyti didžiulę grupę netradicinės orientacijos žmonių iš vakarų Europos apsilankyti viename festivalių, tiesiog išbandyti solidarumą. O juk grupėj drąsiau :)
2013 m. balandžio 19 d. 20:51:11
Nesuprantu, kodėl šiais laikais tai dar vis toks skaudus klausimas. Leiskit žmonėm patiems pasirinkt su kuo nori būt ir su kuo ne, o čia jau į festivalį neįleidžia, nes myli tos pačios lyties žmogų, nesąmonė. :D
2013 m. balandžio 19 d. 19:11:24
"Abejoju, kad kas nors stovės prie vartų, klausinės apie atvykusiųjų seksualinę orientaciją ir spręs, ką įleisti, o ko ne.“ - įdomu, prie ko čia.