1. Anekdoten — Until All The Ghosts Are Gone (2015, progressive/post rock). Anekdoten yra tokia keista grupė, kad jos visi albumai nuostabus ir neina išsirinkti kiečiausio. Bet paskutinysis jų darbas tikrai vertas mano kolekcijos, labai progresyvus darbas, gal net pats progresyviausias.
2. Devin Townsend Project — Transcendence (2016, progressive metal). Labai stiprus albumas iš Townsend'o. Jo nesu pernelyg klausęs, bet naujasis jo darbas sužavėjo iki tokio lygio, kad nusprendžiau įsigyti.
3. Van der Graaf Generator — Do Not Disturb (2016, progressive/art rock). Mano nuomone, stipriausias ir ekscentriškiausias šitų nesenstančių progresyvistų kaip trijulės darbas. Vertas daugybės perklausų.
4. King Crimson — In The Court of the Crimson King (1969, progressive/jazz rock). Manau, komentarų nereikia. Kiekvieno progfano namuose privalo būti po vieną šito egzempliorių. Kaip relikvija ir stabas, prog'o kilmė ir centras.
5. King Crimson — Starless and Bible Black (1974, progressive/experimental rock). Vienas mėgstamiausių KC albumų. Įrašas skamba žiauriai gerai. Instrumentinis Fracture yra dieviškas gabalas, tokių vienetai...
6. Opeth — Sorceress (2016, progressive/hard rock). Opeth, patapę rokeriais, mane žiauriai intriguoja. Ir naujasis albumas taip pat žiauriai įdomus. Dar neapsisprendžiau, kaip aš jį apibūdinčiau Heritage ir Pale Communion kontekste, tačiau perklausų tikrai vertas darbas.
1. Van der Graaf Generator - Merlin Atmos (išleistas 2015-02-02, progressive experimental rock). Žvėriškai puikus koncertinis albumas. Kuo toliau, tuo labiau VdGG mėgstu kaip trijulę be saksofonisto. Turbūt geriausias jų koncertinis po epinio "Vital".
2. A Forest of Stars - Beware The Sword You Cannot See (išleistas 2015-02-27, black psychedelic metal). Kaip tik dabar šio klausau - panašu, kad šitas albumas irgi yra žvėriškai puikus. Platesnes nuomones pateiksiu komentaro arba recenzijos formatu, žiūrėsiu, kaip su laiku susiderėsiu.
3. Steven Wilson - Hand. Cannot. Erase. (išleistas 2015-02-27, progressive rock). Dar neklausiau (nes tik ką tik gavau), bet sprendžiant iš viršelio (kuris labai įdomus) - turėtų būt geras. Irgi kada nors pateiksiu savo nuomonę.
Dar tebelaukiu Van der Graaf Generator - Live at the Paradiso DVD (2009 metų leidimo, berods). Nesu matęs, tai pagalvojau, kad pats laikas būtų užsisakyti.
Vinilinę plokštelę turiu Bon Jovi "New Jersey"DVD: Bon Jovi Greatest Hits. The ultimate video collection.CD:Antis "Baisiai džiugu"Metallica: "Forever gold"Arame "Ur e" (pastarasis Armėnijoje labai populiarus pop muzikos atlikėjas, kadangi turiu armėniško kraujo, tai buvo savotiška duoklė savo šaknims). Skamp "Deadly"Delfinai "Vėjas"Pastarosios 2 žilos paauglystės realiktas.
Ir dar norėčiau pakalbėti, kodėl "nemokamo meno, muzikos" laikais aš perku didelius pinigus kainuojančius CD (pirkčiau ir LP, jei turėčiau kaip paklausyti jų). Kiti nori primesti, kad aš ieškau kokybės, bet CD jokiu būdu neturės geresnės kokybės nei paprasti įrašai internetinėse erdvėse, tik nebent dėl to, kad originalūs įrašai būna. O vat CD pirkimas man yra kaip kolekcionavimas, kaip kažkoks vertingas materialas, dulkantis mano lentynose, ir gera, kad tai turiu, kad galiu pasigirti, ką aš turiu. Kaip kokia relikvija ir smagu kartas po karto užsidėti į muzikinį centrą ir pasileisti dideliu garsu. Gera širdžiai ir tiek.
Pastarąsias kelias dienas prasinešiau pro CD parduotuves. Lobis, atsiėjęs triženklį skaičių pinigų - 14 CD įrašų. Štai kokie:
Kas neatpažįsta, viską išsamiai paaiškinu sąrašu:
1. The Who - Live at the Isle of Wight 1970 (koncertinis, +DVD) - progressive-classic rock - mano nostalgija auksiniams The Who laikams grįžo ir negalėjau nepaimti tokio dalyko - juk tai mano mėgstamiausias koncertinis jų albumas.
2. Mastodon - Crack the Skye (studijinis) - progressive metal - mėgstamiausias grupės darbas, labai progresyvus ir sunkus. Last Baron, The Czar kompozicijos nenusileidžia tokiems progmetalo grandams kaip Dream Theater ar Opeth.
3. Mastodon - Once More 'Round the Sun (studijinis naujas) - progressive metal - naujausias Mastodon darbas, labai neblogas palyginus su prieš tai leistu The Hunter, kuris buvo savotiškas grupės regresas, nuolydis žemyn.
4. Van der Graaf Generator - First Generation (rinktinis) - progressive experimental rock - dar nustebau, kad išvis radau šios grupės įrašų parduotuvėje, bet labai apmaudu, kad niekur neradau studijinio jokio albumo, bet kažką paimti savo favoritinės grupės repertuaro reikėjo, tai paėmiau tai, kad tebuvo.
5. Supertramp - Crime of the Century (studijinis) - progressive pop rock - progroko klasika, kuris visas ištisai yra puikiai išpildytas. Tokių reta
6. Mahavishnu Orchestra - Birds of Fire (studijinis) - jazz rock/fusion - Mahavishnu Orchestra dilema ir ilgai galvojau, ar verta imti The Inner Mounting Flame ar Birds of Fire. Paimiau pastarąjį, nes man kažkaip jis pastaruoju metu mielesnis, nors drįstu sakyti, kad jie lygiaverčiai. Nustebino, kad kaina tik keturi svarai.
7. Jethro Tull - Aqualung (studijinis) - progressive rock - paskutinis nupirktas albumas. Jethro Tull nelabai norėjau, kadangi jie skersai išilgai perklausyti ir kažkaip nelinko akys žiūrėti į J raidę, bet paėmiau, kadangi man vis tiek reikėjo išnaudoti ir akciją įrašui, ir tai, kad ši grupė progroko fanui yra kaip must listen.
8. King Crimson - Larks' Tongues in Aspic (studijinis) - progressive-jazz rock - dar kartą įsitikinau žiniasklaidoje sklindančiu gandu, kad King Crimson britai nemyli - tik vienoje parduotuvėje radau įrašus. O šis jau kelis mėnesius mano laikomas numeriu vienas apskritai, ką esu girdėjęs, tai tik pamatęs pagriebiau patį pirmą, instinktyviai.
9. King Crimson - Red (studijinis) - progressive-jazz rock - ir šitą pagriebiau iškart po to.
10. Dream Theater - Train of Thought (studijinis) - progressive metal - labai svarsčiau, ar geriau imti naująjį jų albumą (nu jau ne toks naujas - metai laiko jau praėjo tikriausiai), bet po to pamačiau savo mylimą Train of Thought ir paėmiau.
11. Wishbone Ash - Argus (2 CD - studijinis + koncertinis - Deluxe Edition) - progressive hard rock - nebuvo galima atsisakyti, mano mėgstamiausias Ash'ų darbas, o dar ir koncertinių įrašų CD buvo, tai išvis.
12. Fleetwood Mac - Live (koncertinis) - pop/blues rock - mylimiausias dieviškiausias darbas, jei dar būtų buvęs Supertramp'ų "Live Paris", tai būčiau turėjęs kartu su The Who minėtu įrašu geriausiąją koncertinių įrašų trijulę.
13. Pink Floyd - Obscured by Clouds (studijinis) - psychedelic/space rock - norėjau kažką Floyd'ų ir susigundžiau Obscured by Clouds. Kažkaip neradau "Animals", bet turbūt vis tiek būčiau ėmęs "debesų pavėsyje", nes jis kiek subtilesnis, įdomesnis, neįprastesnis.
14. Gentle Giant - Octopus (studijinis) - progressive rock. Gentle Giant repertuarą pamatęs nenustebau - tasai vienas albumas tik ir tebuvo. Bet dar gerai, kad išvis buvo ir dar neblogai pataikė - bene mėgstamiausias grupės darbas ir pats lengviausias, pats subtiliausias.
Gaila, kad neradau Atheist nieko (nors jie ir nelabai populiarūs), Kansas nei vieno studijinio nebuvo, tad nesusigundžiau, Yes kažkaip irgi, nors galbūt ir lėšų stygius sustabdė mane paimti Relayer. System of a Down galbūt būčiau ką paėmęs arba Opeth. Led Zeppelin tų naujų perleidimų dėl brangumo kažkaip privengiau, dar galvojau apie prieš metus Deep Purple išleistą albumą, bet jis man nemielas, neradau mėgstamo Fireball. The Who - Who's Next nepaėmiau taip pat, Alter Bridge - Fortress galvojau, bet man jis sunkiau prieinamas ausims negu progrokas. Galvojau ir apie Return to Forever - Romantic Warrior ir Wishbone Ash - There's the Rub, bet ir lėšų pritrūko, o ir nereikia pusės parduotuvės vienu kartu išpirkti. Beje, Wishbone Ash'us britai myli, nes jų pilna albumų lentynose ir tai gerai.
Dabar jau turiu bendrai 22 CD. (+Jethro Tull, Boston, Hawkwind, Emerson, Lake and Palmer, The Who rinktinius, nepamenu kuriuos, Pink Floyd - The Dark Side of the Moon ir Echoes: The Best of Pink Floyd ir Yes - 90125.)
Geras klausimas, gera tema. Originalius kompaktus pradėjau pirkti būdamas 11 metų. Tai buvo metas, kai internetas populiarumo prasme dar žengė kūdikiškus žingsnius Lietuvoje, todėl pirkimas originalių ar piratinių kasečių buvo normalus ir praktiškai vienintelis dalykas melomanui. Tai buvo laikas, kai kompaktiniai diskai dar buvo kažkas naujo, nors užsienyje jie jau buvo tapę visiška norma, tačiau Lietuvoje tai dar buvo laikoma nauju ir ypač kokybišku fiziniu muzikos formatu. Šiandien naujos kartos melomanams tos audio kasetės atrodo pakankamai egzotišku dalyku, tačiau naujojo tūkstanmečio sandūroje jų būdavo pilna naujai pastatytose Maximos'e ar Garsų Pasaulio parduotuvėse ir žinoma, turgų kioskeliose.
Atsimenu, kai pirmas išleistas originalus Anties kompaktinis diskas kainavo 65 litus. Tai buvo 1995 metai, tuo metu tai buvo gana dideli pinigai, šiandien tai jau gerokai menkesnė suma, o tada galėjai už tą sumą valgyti visa mėnesį...
Pirmi mano kompaktai buvo originalūs - lietuviški, ir piratiniai užsieniniai Už tarkim vienos žinomos užsienio grupės originalų kompaktą (U2, A-Ha ir pan.) galėjai nusipirkti 3-4 originalius lietuviškus kompaktus. Todėl dažniausiai melomanai užsienio grupių kompaktus pirkdavo piratinius - pats buvau vaikas, puikiai atsimenu kai tėvas vesdavosi į turgų - užsipirkti šviežios muzikikės.
Šiai dienai (per 13 metų) turiu sukaupęs iki 100 lietuviškų kompaktų ir iki 50 - užsieninių (praktiškai visi - originalai), taipogi apie 15 lietuviškos muzikos DVD ir apie 40 originalių užsieninių DVD. Turiu ir vieną Blu-Ray, bet kol kas neskubu nes dar neturiu sukaupęs pakankamai aparatūros per ką juos žiūrėti. Kiek tam išleista pinigų? sunku suskaičiuoti...
Bet užtat drąsiai galiu save vadinti tikru melomanu, nes mano supratimas kiek senamadiškas - nekenčiu legalių mp3 failų, tai mane žiauriai siutina....
Audio CD (Visi originalai)
A.Mamontovas - Anapilis (2000). Beribiam Danguje (2003), Clubmix.lt (2001), Geltona Žalia Raudona (2008), Mono arba Stereo (1999), O,Meile (2002), Pabėgimas (1995) ,Šiaurės naktis .Pusė penkių (2000), Visi langai žiūri į dangų (2000)
Antis - Ančių dainos (2007), Ša (2003), Zuikis Pleibojus (2009)
Amber Tribes, Atsitiko - Mėnulio laikai (2008)
Amy Winehouse - Back to Black
Biplan - Chuligans (2005), Jazz'e tik Merginos (2000)
BIX - XX (2008)
Dargana (kompiliacija) (2006)
Depeche Mode - 101 (1989), Playing the Angel (2005), Songs of faith and devotion - Live (1994), Sounds of the Universe (2009), The Best of (2006)
Dr. Green - 10 green years
Empti - Estrada (1999), Fermata (2010)
E.Jennings - Coming home for Christmas (2002)
Exem - Chameleonai (2006), Origami (2004)
Flogging Molly - Live at the Greek Theatre (2010)
Foje - 1982 (1996), Gali Skambėti Keistai (1995), Kai Perplauksi Uoę (1995), Kita Paveikslo Pusė (2006), Kitoks Pasaulis (1992), Vandenyje (1993), Vilnius. Kaunas. Klaipėda (1999)
Gogol Bordello - Trans - Continental Hustle (2010)
In Extremo - Kein Blick Zuruck (2006), Mein Rasend Herz (2005), Saengerkrieg (2008), Weckt die Toten (1998)
Joy Division - Closer [Collector's edition], The Best Of (2010)
Kraftwerk - Minimum Maximum [2CD'S] (2005)
Lahka Muza - V Zablsesku Večnosti
Land - You take the Waters
Laura and the lovers - Tarp krintančių lapų
Lemon Joy - 1210 (2006), Electropop (2004)
Marilyn Manson - Lest we forget: The Best of (2004)
M. Mikutavičius - Baigėme mokyklą (2008), Pasveikinkit vieni kitus (2004)
Mano Juodoji Sesuo - Essential Curse (2008), Synthetique (2001)
Meilė ir mirtis Veronoje [roko opera; originali - senoji versija] (2004)
Merlin - Geriausios dainos (2001), Greitkelis (2006)
Naktinės Personos - Šilko kelias: geriausios dainos (2002)
New Order - Live in Glasgow (2006)
Nojus - Saugok (2002)
Popsas Užkniso Juodai (2004)
Radioshow - Kronikos I (2005), Raštai [2 cd's] (2001)
Red Hot Chili Peppers - By The Way (2003), Live in Hyde Park [2 CD'S] (2005)
Requiem - Tavo Zona (2001)
Rojaus Tūzai - Nepasiduok (2012)
Saulės Kliošas - Stubidubap (2004)
SBS - Gimęs laimėti [koncertinis] (2006), The Gambler (2009), Tik Mėnulio Šviesa (2007)
SH - Supermeno užkandžiai (2003), Supermeno remix'ai (2003)
Šiaurės Kryptis - Netiekto (2010)
Siela - XX [Jubiliejinis] (2010), Dali (2005), Euforija (2008), Už regėjimo lauko (2003)
Skamp - Angata (1999), Deadly (2005), Green (2000), Lee Boom Chick I (2000), Live Deadly (2007), Reach (2004), Skempinligė (2001)
Skylė - Lukiškių pieva
Sportas - Žemiau juostos (2007)
The Police - Ghost in the Machine (1981)
The Sisters of Mercy - Floodland, Vision Thing
U2 - Pop (1997)
Vytautas Kernagis - Akustinis
Xess- Psychoholic Bastard Crew (2005)
Žalvarinis - Žalio vario (2004)
Muzikiniai DVD(visi originalai)
A.Smilgevičiūtė ir Skylė - Broliai. Live in Vilnius, Povandeninės Kronikos, Gyvai šv. Kotrynos bažnyčioje
AC-DC - No Bull (live in Madrid 1996)
A-Ha - Homecoming (2002)
A.Mamontovas - TV Dainos, koncertas Park West Chicago (BLU-RAY)
Antis - Gyva (2003), Rugpjūčio 33 (2008)
Dave Gahan - Live Monsters
Depeche Mode - One Night in Paris (2002), 101, Devotional (2004), Live in Milan: Touring the Angel (2006), The Best of (2006), Tour of the Universe: Barcelona (2010)
Duran Duran - Live from London (2005), A Diamond in mind: Live 2011 (2012)
Fishbone - Live in Bordeux
Flogging Molly - Live at the Greek Theatre (2010)
Foje - 14 (2005)
Garbage - Absolute Garbage (2007)
Gogol Bordello - Live from Axis Mundi
INXS - I'm Only Looking: The best of (2004), Live Baby Loive (2004)
Kraftwerk - Minimum Maximum (2005)
Mano Juodoji Sesuo - Essential Curse (2007)
Moby - Hotel: Live (2005)
New Order - 3:11 - Live in Reading'98 + Live in New York'81 (2003), 5:11 - Live in Finsbury Park (2002), Live in Glasgow (2008), The Story (2005)
Nirvana - Live!Tonight!Sould Out!
One night with Blue Note (2004)
Rammstein - Liechstpielhaus (2003), Live Aus Berlin (1999), Volkerball [special edition] (2006)
Rojaus Tūzai - Gyvai Roko naktyse (2008)
Rush - Live in Rio (2003), Snakes & Arrows [3 dvd set] (2008), Working Men (2009)
Sade - Bring me home: Live 2011 (2012)
Scorpions - Live at Wacken Open Air 2006 (2007)
Siouxsie and the Banshees - Live at the royal festival hall (2008)
The Mission - The Final Chapter [3 DVD SET] (2009)
idomu buvo skaityti tavo teksta ! siaip ir as mp3 muzikos neperku, tik CD, reciau vinilus (nors jie brangesni, bet maloniau turet) ir dar reciau kasetes. viska, kas yra fiziniame pavidale, visada geriau turet, nes tai tikra. ir siaip nebloga kolekcija, pora net nusipirkciau nuo taves.
____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
Geras klausimas, gera tema. Originalius kompaktus pradėjau pirkti būdamas 11 metų. Tai buvo metas, kai internetas populiarumo prasme dar žengė kūdikiškus žingsnius Lietuvoje, todėl pirkimas originalių ar piratinių kasečių buvo normalus ir praktiškai vienintelis dalykas melomanui. Tai buvo laikas, kai kompaktiniai diskai dar buvo kažkas naujo, nors užsienyje jie jau buvo tapę visiška norma, tačiau Lietuvoje tai dar buvo laikoma nauju ir ypač kokybišku fiziniu muzikos formatu. Šiandien naujos kartos melomanams tos audio kasetės atrodo pakankamai egzotišku dalyku, tačiau naujojo tūkstanmečio sandūroje jų būdavo pilna naujai pastatytose Maximos'e ar Garsų Pasaulio parduotuvėse ir žinoma, turgų kioskeliose.
Atsimenu, kai pirmas išleistas originalus Anties kompaktinis diskas kainavo 65 litus. Tai buvo 1995 metai, tuo metu tai buvo gana dideli pinigai, šiandien tai jau gerokai menkesnė suma, o tada galėjai už tą sumą valgyti visa mėnesį...
Pirmi mano kompaktai buvo originalūs - lietuviški, ir piratiniai užsieniniai Už tarkim vienos žinomos užsienio grupės originalų kompaktą (U2, A-Ha ir pan.) galėjai nusipirkti 3-4 originalius lietuviškus kompaktus. Todėl dažniausiai melomanai užsienio grupių kompaktus pirkdavo piratinius - pats buvau vaikas, puikiai atsimenu kai tėvas vesdavosi į turgų - užsipirkti šviežios muzikikės.
Šiai dienai (per 13 metų) turiu sukaupęs iki 100 lietuviškų kompaktų ir iki 50 - užsieninių (praktiškai visi - originalai), taipogi apie 15 lietuviškos muzikos DVD ir apie 40 originalių užsieninių DVD. Turiu ir vieną Blu-Ray, bet kol kas neskubu nes dar neturiu sukaupęs pakankamai aparatūros per ką juos žiūrėti. Kiek tam išleista pinigų? sunku suskaičiuoti...
Bet užtat drąsiai galiu save vadinti tikru melomanu, nes mano supratimas kiek senamadiškas - nekenčiu legalių mp3 failų, tai mane žiauriai siutina....
Audio CD (Visi originalai)
A.Mamontovas - Anapilis (2000). Beribiam Danguje (2003), Clubmix.lt (2001), Geltona Žalia Raudona (2008), Mono arba Stereo (1999), O,Meile (2002), Pabėgimas (1995) ,Šiaurės naktis .Pusė penkių (2000), Visi langai žiūri į dangų (2000)
Antis - Ančių dainos (2007), Ša (2003), Zuikis Pleibojus (2009)
Amber Tribes, Atsitiko - Mėnulio laikai (2008)
Amy Winehouse - Back to Black
Biplan - Chuligans (2005), Jazz'e tik Merginos (2000)
BIX - XX (2008)
Dargana (kompiliacija) (2006)
Depeche Mode - 101 (1989), Playing the Angel (2005), Songs of faith and devotion - Live (1994), Sounds of the Universe (2009), The Best of (2006)
Dr. Green - 10 green years
Empti - Estrada (1999), Fermata (2010)
E.Jennings - Coming home for Christmas (2002)
Exem - Chameleonai (2006), Origami (2004)
Flogging Molly - Live at the Greek Theatre (2010)
Foje - 1982 (1996), Gali Skambėti Keistai (1995), Kai Perplauksi Uoę (1995), Kita Paveikslo Pusė (2006), Kitoks Pasaulis (1992), Vandenyje (1993), Vilnius. Kaunas. Klaipėda (1999)
Gogol Bordello - Trans - Continental Hustle (2010)
In Extremo - Kein Blick Zuruck (2006), Mein Rasend Herz (2005), Saengerkrieg (2008), Weckt die Toten (1998)
Joy Division - Closer [Collector's edition], The Best Of (2010)
Kraftwerk - Minimum Maximum [2CD'S] (2005)
Lahka Muza - V Zablsesku Večnosti
Land - You take the Waters
Laura and the lovers - Tarp krintančių lapų
Lemon Joy - 1210 (2006), Electropop (2004)
Marilyn Manson - Lest we forget: The Best of (2004)
M. Mikutavičius - Baigėme mokyklą (2008), Pasveikinkit vieni kitus (2004)
Mano Juodoji Sesuo - Essential Curse (2008), Synthetique (2001)
Meilė ir mirtis Veronoje [roko opera; originali - senoji versija] (2004)
Merlin - Geriausios dainos (2001), Greitkelis (2006)
Naktinės Personos - Šilko kelias: geriausios dainos (2002)
New Order - Live in Glasgow (2006)
Nojus - Saugok (2002)
Popsas Užkniso Juodai (2004)
Radioshow - Kronikos I (2005), Raštai [2 cd's] (2001)
Red Hot Chili Peppers - By The Way (2003), Live in Hyde Park [2 CD'S] (2005)
Requiem - Tavo Zona (2001)
Rojaus Tūzai - Nepasiduok (2012)
Saulės Kliošas - Stubidubap (2004)
SBS - Gimęs laimėti [koncertinis] (2006), The Gambler (2009), Tik Mėnulio Šviesa (2007)
SH - Supermeno užkandžiai (2003), Supermeno remix'ai (2003)
Šiaurės Kryptis - Netiekto (2010)
Siela - XX [Jubiliejinis] (2010), Dali (2005), Euforija (2008), Už regėjimo lauko (2003)
Skamp - Angata (1999), Deadly (2005), Green (2000), Lee Boom Chick I (2000), Live Deadly (2007), Reach (2004), Skempinligė (2001)
Skylė - Lukiškių pieva
Sportas - Žemiau juostos (2007)
The Police - Ghost in the Machine (1981)
The Sisters of Mercy - Floodland, Vision Thing
U2 - Pop (1997)
Vytautas Kernagis - Akustinis
Xess- Psychoholic Bastard Crew (2005)
Žalvarinis - Žalio vario (2004)
Muzikiniai DVD(visi originalai)
A.Smilgevičiūtė ir Skylė - Broliai. Live in Vilnius, Povandeninės Kronikos, Gyvai šv. Kotrynos bažnyčioje
AC-DC - No Bull (live in Madrid 1996)
A-Ha - Homecoming (2002)
A.Mamontovas - TV Dainos, koncertas Park West Chicago (BLU-RAY)
Antis - Gyva (2003), Rugpjūčio 33 (2008)
Dave Gahan - Live Monsters
Depeche Mode - One Night in Paris (2002), 101, Devotional (2004), Live in Milan: Touring the Angel (2006), The Best of (2006), Tour of the Universe: Barcelona (2010)
Duran Duran - Live from London (2005), A Diamond in mind: Live 2011 (2012)
Fishbone - Live in Bordeux
Flogging Molly - Live at the Greek Theatre (2010)
Foje - 14 (2005)
Garbage - Absolute Garbage (2007)
Gogol Bordello - Live from Axis Mundi
INXS - I'm Only Looking: The best of (2004), Live Baby Loive (2004)
Kraftwerk - Minimum Maximum (2005)
Mano Juodoji Sesuo - Essential Curse (2007)
Moby - Hotel: Live (2005)
New Order - 3:11 - Live in Reading'98 + Live in New York'81 (2003), 5:11 - Live in Finsbury Park (2002), Live in Glasgow (2008), The Story (2005)
Nirvana - Live!Tonight!Sould Out!
One night with Blue Note (2004)
Rammstein - Liechstpielhaus (2003), Live Aus Berlin (1999), Volkerball [special edition] (2006)
Rojaus Tūzai - Gyvai Roko naktyse (2008)
Rush - Live in Rio (2003), Snakes & Arrows [3 dvd set] (2008), Working Men (2009)
Sade - Bring me home: Live 2011 (2012)
Scorpions - Live at Wacken Open Air 2006 (2007)
Siouxsie and the Banshees - Live at the royal festival hall (2008)
The Mission - The Final Chapter [3 DVD SET] (2009)
Nu pas mane daugiausia rinkiniai kaip The Very Best Of ir etc; kurių originalumo, deja, nepatikrinau, bet dėl kitų garantuoju. Manau, kad kokių 10 ar 15 tikrai pamiršus nepaminėjau... Gaila, kad jau į šį sąrašą nepakliūna Pink Floyd - The Dark Side of The Moon ir Deep Purple - Stormbringer,kuriuos pavogė :-( LP nevardijau, nes patefono nebeturiu, o LP dabar vietoj prie savęs neturiu, neprisiminsiu visko, neišvardinsiu.
Kiss - The Best Of Kiss, Eagles - The Very Best Of The Eagles, Sweet - Sweet Fanny Adams, ELO - ELO's Greatest Hits, Moment of truth-Part II, Whitesnake- Greatest Hits, Creedence Clearwater Revival - Chronicle Vol.1, Uriah Heep - The Best of Uriah Heep, Pink Floyd- The Wall Disc 1 ir Disc 2, Deep Purple - Burn, Nazareth - Greatest Hits, Boston - The Very Best Of Boston, Queen - Greatest Hits I,II,III, Metallica - The Unforgiven (kaip singlas), Ritchie Blackmore's Rainbow - Stranger In Us All, AC/DC - Greatest Hits, Ozzy Osbourne - Down to Earth, Slade - The Best of Slade, Aerosmith - Get A Grip,Just Push Play, Robert Plant - The Very Best, Def Leppard - Euphoria, Axel Rudi Pell - Best Ballads (New), Scorpions - Eye To Eye, The Best Ballads, UFO - Greatest Hits, Led Zeppelin - Remasters, Supertramp - The Very Best Of Supertramp, Genesis - Genesis, We Can't Dance, Europe-The Very Best
Kai įsigijom patefoną, tai plokštelių kiekis per 3-4 sevaites nuo 0 išaugo iki... Net nežinau... 50 jau tikrai bus :) Bet mano pačios pirktų dar nėra labai daug:
Janis Joplin "Pearl" ir "I got dem all kozmic blues", Leonard Cohen "Songs from a room", Joan Baez "Joan Baez Vol.1", John Lennon "Plastic Ono band", David Bowie "Diamond Dogs" ir dar neatvežtos, bet jau nupirktos Bob Dylan "Subterranean Homesick Blues" ir Neil Young "After The Gold Rush"
Iš CD kažkaip dabar prisimenu tik viena Ray Charles 2CD kompiliaciją, gal turiu ir daugiau, bet dabar nepamenu.
Kol kas asmeninėj kolekcijoj nedaug, va tėtis tai daugybę turi . Mano turimi albumai: Alter Bridge "One Day Remains", Alter Bridge "Blackbird", Alter Bridge "AB III", Rammstein "Mutter", Rammstein "Rosenrot", Within Temptation "The Silent Force", Within Temptation "The Heart of Everything", Marilyn Manson "The High End of Low", Marilyn Manson "Born Villain", Seether "Holding on to Strings Better Left To Fray", The Foreshadowing "Oionos", Evanescence "Fallen", Andrius Mamontovas "Beribiam Danguje", Lordi "The Monsterican Dream", Lordi "The Monster Show", Sick Puppies "Dressed Up as a Life", Metallica "Death Magnetic", Scorpions "Humanity/Hour 1", Aerosmith "Toys in the Attic", Breaking Benjamin "Dear Agony", Moda "Viva i Romantici", Moonspell "Alpha Noir/Omega White". DVD: Alter Bridge "Live From Amsterdam", Within Temptation "Black Symphony", Iron Maiden "A Real Live Dead One", Scorpions "Acoustica".
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Albumai: A Tribute To The Clash, Alice In Chains ''Alice In Chains'', Alice In Chains ''Facelift'', Biffy Clyro ''Only Revolutions'', Biplan ''Chuligans'', Black Sabath "Paranoid", Black Sabath "The Eternal Idol", Burning Brides ''Fall Of The Plastic Empire'', Chase and Status "No More Idols", Foo Fighters ''The Colour And The Shape'', Gang Starr ''Hard To Earn'', Groove Armada ,,Greatest hits'', Inculto ''Eastern European Funk EP'', JJ72 ''JJ72'', Johnny Cash ''Country Legends'' (1999), Johnny Cash ''Walking The Line: The Legendary Sun Recordings (2005), Jurga ''+37 [GOAL OF SCIENCE]'', Lighthouse Family ''Ocean Drive'', Moby "Destroyed", Muse "Hullabaloo",Neat Neat Neat, Nickelback ''Dark Horse'', Nirvana "Nevermind", Pearl Jam ''Ten'', System of a Down "Hypnotize", System Of A Down ''Steal This Album'', System of a Down ''System of a Down'', System Of A Down ''Toxicity'', The Best Of PETER TOSH, The Cranberries ,,To The Faithful Departed'', The Prodigy ''Music For The Jilted Generation '', The Shadows ,,In The Night'', Tiesto ''Just Be'', U2 ''No Line On The Horizon'', Kita: The Shirehorses present The Worst...album in the world...ever...EVER!
Yra ir gerų dalykų, gerai, kad yra Spotify integracija, kuri leidžia paklausyt dainų previews, ir apie kurią kalbėta buvo dar 2017 berods. Dėl šito džiaugiuos
Bet vis dėlto, nepaneigsi, kad tai išlieka unikali vieta internetinėje erdvėje. Vienintelė tokia. Ir vis tiek smagu, kad žmonės kaip Einaras, Alvydas, dar kas nors, ją dar bando puoselėti.
Kiek nykoka tai dar lengvai pasakyta, manau. Galima visaip šitą vietą pavadinti - Dievo užmiršta dykyne, fosiline iškasena, post-apokaliptiniu pasauliu, dar kaip nors...
Nu čia kaip ir anksčiau, kiek nykoka. Tik protarpsniais vienas kitas senas narys vis užsuka ir vėl pradingsta. Bet koks toks sugrįžimas atrodo kaip didelis pagyvėjimas.
2016 m. lapkričio 8 d. 12:02:03
Pat Metheny, Moody Blues, Chris Isaak ir Roxy Music/Bryan Ferry pilnas diskų diskografijas.
____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
2016 m. spalio 28 d. 19:48:46
Turiu CD
1. The Beatles - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band (1967)
2. The Who - Tommy (1969)
3. Michael Jackson - Off The Wall (1979)
4. Queen - The Works (1984)
5. Queen - A Kind Of Magic (1986)
6. Michael Jackson - Bad (1987)
7. Guns N' Roses - Appetite For Destruction (1987)
8. Queen - The Miracle (1989)
9. U2 - Achtung Baby (1991)
10. Mariah Carey - Music Box (1993)
11. Nirvana - MTV Unplugged In New York (1994)
12. U2 - All That You Can't Leave Behind (2000)
13. Scorpions - Acoustica (2001)
14. Scorpions - Comeblack (2011)
2016 m. spalio 28 d. 16:51:19
6 nauji pirkiniai:
1. Anekdoten — Until All The Ghosts Are Gone (2015, progressive/post rock). Anekdoten yra tokia keista grupė, kad jos visi albumai nuostabus ir neina išsirinkti kiečiausio. Bet paskutinysis jų darbas tikrai vertas mano kolekcijos, labai progresyvus darbas, gal net pats progresyviausias.
2. Devin Townsend Project — Transcendence (2016, progressive metal). Labai stiprus albumas iš Townsend'o. Jo nesu pernelyg klausęs, bet naujasis jo darbas sužavėjo iki tokio lygio, kad nusprendžiau įsigyti.
3. Van der Graaf Generator — Do Not Disturb (2016, progressive/art rock). Mano nuomone, stipriausias ir ekscentriškiausias šitų nesenstančių progresyvistų kaip trijulės darbas. Vertas daugybės perklausų.
4. King Crimson — In The Court of the Crimson King (1969, progressive/jazz rock). Manau, komentarų nereikia. Kiekvieno progfano namuose privalo būti po vieną šito egzempliorių. Kaip relikvija ir stabas, prog'o kilmė ir centras.
5. King Crimson — Starless and Bible Black (1974, progressive/experimental rock). Vienas mėgstamiausių KC albumų. Įrašas skamba žiauriai gerai. Instrumentinis Fracture yra dieviškas gabalas, tokių vienetai...
6. Opeth — Sorceress (2016, progressive/hard rock). Opeth, patapę rokeriais, mane žiauriai intriguoja. Ir naujasis albumas taip pat žiauriai įdomus. Dar neapsisprendžiau, kaip aš jį apibūdinčiau Heritage ir Pale Communion kontekste, tačiau perklausų tikrai vertas darbas.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2016 m. vasario 17 d. 13:59:20
Prasidedant metams, tradicija, kukliai pasipildau kolekciją.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. kovo 14 d. 16:49:37
Nedaug turiu
Lietuviškos:
VHS
Foje filme "14"
CD Foje "Paveikslas"
CD Foje "Vilnius Kaunas Klaipėda" (su vieno iš grupės narių autografu)
CD Antis "Zuikis Pleibojus" (su Kaušpėdo autografu), o vat šitas CD visai nepatiko

CD Marijonas Mikutavičius "Lengvas būdas mesti klausytis"
Užsienietiškos:
CD Robbie Williams "Escapology"
CD "Moulin Rouge" (muzika iš filmo)
CD Bon Jovi "What About Now"
Bon Jovi "New Jersey" Super Deluxe Edition (2 CD+1 DVD)
____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
2015 m. kovo 14 d. 15:32:18
Trys nauji pirkiniai (ketvirto dar tebelaukiu):
1. Van der Graaf Generator - Merlin Atmos (išleistas 2015-02-02, progressive experimental rock). Žvėriškai puikus koncertinis albumas. Kuo toliau, tuo labiau VdGG mėgstu kaip trijulę be saksofonisto. Turbūt geriausias jų koncertinis po epinio "Vital".
2. A Forest of Stars - Beware The Sword You Cannot See (išleistas 2015-02-27, black psychedelic metal). Kaip tik dabar šio klausau - panašu, kad šitas albumas irgi yra žvėriškai puikus. Platesnes nuomones pateiksiu komentaro arba recenzijos formatu, žiūrėsiu, kaip su laiku susiderėsiu.
3. Steven Wilson - Hand. Cannot. Erase. (išleistas 2015-02-27, progressive rock). Dar neklausiau (nes tik ką tik gavau), bet sprendžiant iš viršelio (kuris labai įdomus) - turėtų būt geras. Irgi kada nors pateiksiu savo nuomonę.
Dar tebelaukiu Van der Graaf Generator - Live at the Paradiso DVD (2009 metų leidimo, berods). Nesu matęs, tai pagalvojau, kad pats laikas būtų užsisakyti.
Štai tie trys jau turimi grožiai:
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2014 m. spalio 27 d. 16:51:11
,,,ehem, gal kas nors turit įrašų kasetėse? mainyčiau CD į MC
2014 m. spalio 24 d. 22:29:02
Vinilinę plokštelę turiu Bon Jovi "New Jersey"DVD: Bon Jovi Greatest Hits. The ultimate video collection.CD:Antis "Baisiai džiugu"Metallica: "Forever gold"Arame "Ur e" (pastarasis Armėnijoje labai populiarus pop muzikos atlikėjas, kadangi turiu armėniško kraujo, tai buvo savotiška duoklė savo šaknims). Skamp "Deadly"Delfinai "Vėjas"Pastarosios 2 žilos paauglystės realiktas.
2014 m. liepos 13 d. 23:36:17
Vinilines ploksteles :
The Beatles - A taste of honey
The Beatles - Love songs (dvigubas)
The Beatles - A hard day night
ABBA - The album
CD :
Modern Talking - The best of
Abba - More Abba gold
Europe - The Final Countdown
Europe - The Final Countdown The best of Europe (Dvigubas)
Bon Jovi - Crush
Bon Jovi - Have a nice day deluxe eddition
DVD:
ABBA In Japan
Na ir Bon Jovi dvd is HAND deluxe eddition
2014 m. liepos 13 d. 17:58:02
Ir dar norėčiau pakalbėti, kodėl "nemokamo meno, muzikos" laikais aš perku didelius pinigus kainuojančius CD (pirkčiau ir LP, jei turėčiau kaip paklausyti jų). Kiti nori primesti, kad aš ieškau kokybės, bet CD jokiu būdu neturės geresnės kokybės nei paprasti įrašai internetinėse erdvėse, tik nebent dėl to, kad originalūs įrašai būna. O vat CD pirkimas man yra kaip kolekcionavimas, kaip kažkoks vertingas materialas, dulkantis mano lentynose, ir gera, kad tai turiu, kad galiu pasigirti, ką aš turiu. Kaip kokia relikvija ir smagu kartas po karto užsidėti į muzikinį centrą ir pasileisti dideliu garsu. Gera širdžiai ir tiek.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2014 m. liepos 12 d. 21:59:29
Pastarąsias kelias dienas prasinešiau pro CD parduotuves. Lobis, atsiėjęs triženklį skaičių pinigų - 14 CD įrašų. Štai kokie:
Kas neatpažįsta, viską išsamiai paaiškinu sąrašu:
1. The Who - Live at the Isle of Wight 1970 (koncertinis, +DVD) - progressive-classic rock - mano nostalgija auksiniams The Who laikams grįžo ir negalėjau nepaimti tokio dalyko - juk tai mano mėgstamiausias koncertinis jų albumas.
2. Mastodon - Crack the Skye (studijinis) - progressive metal - mėgstamiausias grupės darbas, labai progresyvus ir sunkus. Last Baron, The Czar kompozicijos nenusileidžia tokiems progmetalo grandams kaip Dream Theater ar Opeth.
3. Mastodon - Once More 'Round the Sun (studijinis naujas) - progressive metal - naujausias Mastodon darbas, labai neblogas palyginus su prieš tai leistu The Hunter, kuris buvo savotiškas grupės regresas, nuolydis žemyn.
4. Van der Graaf Generator - First Generation (rinktinis) - progressive experimental rock - dar nustebau, kad išvis radau šios grupės įrašų parduotuvėje, bet labai apmaudu, kad niekur neradau studijinio jokio albumo, bet kažką paimti savo favoritinės grupės repertuaro reikėjo, tai paėmiau tai, kad tebuvo.
5. Supertramp - Crime of the Century (studijinis) - progressive pop rock - progroko klasika, kuris visas ištisai yra puikiai išpildytas. Tokių reta
6. Mahavishnu Orchestra - Birds of Fire (studijinis) - jazz rock/fusion - Mahavishnu Orchestra dilema ir ilgai galvojau, ar verta imti The Inner Mounting Flame ar Birds of Fire. Paimiau pastarąjį, nes man kažkaip jis pastaruoju metu mielesnis, nors drįstu sakyti, kad jie lygiaverčiai. Nustebino, kad kaina tik keturi svarai.
7. Jethro Tull - Aqualung (studijinis) - progressive rock - paskutinis nupirktas albumas. Jethro Tull nelabai norėjau, kadangi jie skersai išilgai perklausyti ir kažkaip nelinko akys žiūrėti į J raidę, bet paėmiau, kadangi man vis tiek reikėjo išnaudoti ir akciją įrašui, ir tai, kad ši grupė progroko fanui yra kaip must listen.
8. King Crimson - Larks' Tongues in Aspic (studijinis) - progressive-jazz rock - dar kartą įsitikinau žiniasklaidoje sklindančiu gandu, kad King Crimson britai nemyli - tik vienoje parduotuvėje radau įrašus. O šis jau kelis mėnesius mano laikomas numeriu vienas apskritai, ką esu girdėjęs, tai tik pamatęs pagriebiau patį pirmą, instinktyviai.
9. King Crimson - Red (studijinis) - progressive-jazz rock - ir šitą pagriebiau iškart po to.
10. Dream Theater - Train of Thought (studijinis) - progressive metal - labai svarsčiau, ar geriau imti naująjį jų albumą (nu jau ne toks naujas - metai laiko jau praėjo tikriausiai), bet po to pamačiau savo mylimą Train of Thought ir paėmiau.
11. Wishbone Ash - Argus (2 CD - studijinis + koncertinis - Deluxe Edition) - progressive hard rock - nebuvo galima atsisakyti, mano mėgstamiausias Ash'ų darbas, o dar ir koncertinių įrašų CD buvo, tai išvis.
12. Fleetwood Mac - Live (koncertinis) - pop/blues rock - mylimiausias dieviškiausias darbas, jei dar būtų buvęs Supertramp'ų "Live Paris", tai būčiau turėjęs kartu su The Who minėtu įrašu geriausiąją koncertinių įrašų trijulę.
13. Pink Floyd - Obscured by Clouds (studijinis) - psychedelic/space rock - norėjau kažką Floyd'ų ir susigundžiau Obscured by Clouds. Kažkaip neradau "Animals", bet turbūt vis tiek būčiau ėmęs "debesų pavėsyje", nes jis kiek subtilesnis, įdomesnis, neįprastesnis.
14. Gentle Giant - Octopus (studijinis) - progressive rock. Gentle Giant repertuarą pamatęs nenustebau - tasai vienas albumas tik ir tebuvo. Bet dar gerai, kad išvis buvo ir dar neblogai pataikė - bene mėgstamiausias grupės darbas ir pats lengviausias, pats subtiliausias.
Gaila, kad neradau Atheist nieko (nors jie ir nelabai populiarūs), Kansas nei vieno studijinio nebuvo, tad nesusigundžiau, Yes kažkaip irgi, nors galbūt ir lėšų stygius sustabdė mane paimti Relayer. System of a Down galbūt būčiau ką paėmęs arba Opeth. Led Zeppelin tų naujų perleidimų dėl brangumo kažkaip privengiau, dar galvojau apie prieš metus Deep Purple išleistą albumą, bet jis man nemielas, neradau mėgstamo Fireball. The Who - Who's Next nepaėmiau taip pat, Alter Bridge - Fortress galvojau, bet man jis sunkiau prieinamas ausims negu progrokas. Galvojau ir apie Return to Forever - Romantic Warrior ir Wishbone Ash - There's the Rub, bet ir lėšų pritrūko, o ir nereikia pusės parduotuvės vienu kartu išpirkti. Beje, Wishbone Ash'us britai myli, nes jų pilna albumų lentynose ir tai gerai.
Dabar jau turiu bendrai 22 CD. (+Jethro Tull, Boston, Hawkwind, Emerson, Lake and Palmer, The Who rinktinius, nepamenu kuriuos, Pink Floyd - The Dark Side of the Moon ir Echoes: The Best of Pink Floyd ir Yes - 90125.)
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2013 m. spalio 16 d. 18:08:04
idomu buvo skaityti tavo teksta ! siaip ir as mp3 muzikos neperku, tik CD, reciau vinilus (nors jie brangesni, bet maloniau turet) ir dar reciau kasetes. viska, kas yra fiziniame pavidale, visada geriau turet, nes tai tikra. ir siaip nebloga kolekcija, pora net nusipirkciau nuo taves.
____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
2013 m. spalio 7 d. 01:56:37
Geras klausimas, gera tema. Originalius kompaktus pradėjau pirkti būdamas 11 metų. Tai buvo metas, kai internetas populiarumo prasme dar žengė kūdikiškus žingsnius Lietuvoje, todėl pirkimas originalių ar piratinių kasečių buvo normalus ir praktiškai vienintelis dalykas melomanui. Tai buvo laikas, kai kompaktiniai diskai dar buvo kažkas naujo, nors užsienyje jie jau buvo tapę visiška norma, tačiau Lietuvoje tai dar buvo laikoma nauju ir ypač kokybišku fiziniu muzikos formatu. Šiandien naujos kartos melomanams tos audio kasetės atrodo pakankamai egzotišku dalyku, tačiau naujojo tūkstanmečio sandūroje jų būdavo pilna naujai pastatytose Maximos'e ar Garsų Pasaulio parduotuvėse ir žinoma, turgų kioskeliose.
Atsimenu, kai pirmas išleistas originalus Anties kompaktinis diskas kainavo 65 litus. Tai buvo 1995 metai, tuo metu tai buvo gana dideli pinigai, šiandien tai jau gerokai menkesnė suma, o tada galėjai už tą sumą valgyti visa mėnesį...
Pirmi mano kompaktai buvo originalūs - lietuviški, ir piratiniai užsieniniai Už tarkim vienos žinomos užsienio grupės originalų kompaktą (U2, A-Ha ir pan.) galėjai nusipirkti 3-4 originalius lietuviškus kompaktus. Todėl dažniausiai melomanai užsienio grupių kompaktus pirkdavo piratinius - pats buvau vaikas, puikiai atsimenu kai tėvas vesdavosi į turgų - užsipirkti šviežios muzikikės.
Šiai dienai (per 13 metų) turiu sukaupęs iki 100 lietuviškų kompaktų ir iki 50 - užsieninių (praktiškai visi - originalai), taipogi apie 15 lietuviškos muzikos DVD ir apie 40 originalių užsieninių DVD. Turiu ir vieną Blu-Ray, bet kol kas neskubu nes dar neturiu sukaupęs pakankamai aparatūros per ką juos žiūrėti. Kiek tam išleista pinigų? sunku suskaičiuoti...
Bet užtat drąsiai galiu save vadinti tikru melomanu, nes mano supratimas kiek senamadiškas - nekenčiu legalių mp3 failų, tai mane žiauriai siutina....
Audio CD (Visi originalai)
A.Mamontovas - Anapilis (2000). Beribiam Danguje (2003), Clubmix.lt (2001), Geltona Žalia Raudona (2008), Mono arba Stereo (1999), O,Meile (2002), Pabėgimas (1995) ,Šiaurės naktis .Pusė penkių (2000), Visi langai žiūri į dangų (2000)
Antis - Ančių dainos (2007), Ša (2003), Zuikis Pleibojus (2009)
Amber Tribes, Atsitiko - Mėnulio laikai (2008)
Amy Winehouse - Back to Black
Biplan - Chuligans (2005), Jazz'e tik Merginos (2000)
BIX - XX (2008)
Dargana (kompiliacija) (2006)
Depeche Mode - 101 (1989), Playing the Angel (2005), Songs of faith and devotion - Live (1994), Sounds of the Universe (2009), The Best of (2006)
Dr. Green - 10 green years
Empti - Estrada (1999), Fermata (2010)
E.Jennings - Coming home for Christmas (2002)
Exem - Chameleonai (2006), Origami (2004)
Flogging Molly - Live at the Greek Theatre (2010)
Foje - 1982 (1996), Gali Skambėti Keistai (1995), Kai Perplauksi Uoę (1995), Kita Paveikslo Pusė (2006), Kitoks Pasaulis (1992), Vandenyje (1993), Vilnius. Kaunas. Klaipėda (1999)
Gogol Bordello - Trans - Continental Hustle (2010)
In Extremo - Kein Blick Zuruck (2006), Mein Rasend Herz (2005), Saengerkrieg (2008), Weckt die Toten (1998)
Joy Division - Closer [Collector's edition], The Best Of (2010)
Kraftwerk - Minimum Maximum [2CD'S] (2005)
Lahka Muza - V Zablsesku Večnosti
Land - You take the Waters
Laura and the lovers - Tarp krintančių lapų
Lemon Joy - 1210 (2006), Electropop (2004)
Marilyn Manson - Lest we forget: The Best of (2004)
M. Mikutavičius - Baigėme mokyklą (2008), Pasveikinkit vieni kitus (2004)
Mano Juodoji Sesuo - Essential Curse (2008), Synthetique (2001)
Meilė ir mirtis Veronoje [roko opera; originali - senoji versija] (2004)
Merlin - Geriausios dainos (2001), Greitkelis (2006)
Naktinės Personos - Šilko kelias: geriausios dainos (2002)
New Order - Live in Glasgow (2006)
Nojus - Saugok (2002)
Popsas Užkniso Juodai (2004)
Radioshow - Kronikos I (2005), Raštai [2 cd's] (2001)
Red Hot Chili Peppers - By The Way (2003), Live in Hyde Park [2 CD'S] (2005)
Requiem - Tavo Zona (2001)
Rojaus Tūzai - Nepasiduok (2012)
Saulės Kliošas - Stubidubap (2004)
SBS - Gimęs laimėti [koncertinis] (2006), The Gambler (2009), Tik Mėnulio Šviesa (2007)
SH - Supermeno užkandžiai (2003), Supermeno remix'ai (2003)
Šiaurės Kryptis - Netiekto (2010)
Siela - XX [Jubiliejinis] (2010), Dali (2005), Euforija (2008), Už regėjimo lauko (2003)
Skamp - Angata (1999), Deadly (2005), Green (2000), Lee Boom Chick I (2000), Live Deadly (2007), Reach (2004), Skempinligė (2001)
Skylė - Lukiškių pieva
Sportas - Žemiau juostos (2007)
The Police - Ghost in the Machine (1981)
The Sisters of Mercy - Floodland, Vision Thing
U2 - Pop (1997)
Vytautas Kernagis - Akustinis
Xess- Psychoholic Bastard Crew (2005)
Žalvarinis - Žalio vario (2004)
Muzikiniai DVD (visi originalai)
A.Smilgevičiūtė ir Skylė - Broliai. Live in Vilnius, Povandeninės Kronikos, Gyvai šv. Kotrynos bažnyčioje
AC-DC - No Bull (live in Madrid 1996)
A-Ha - Homecoming (2002)
A.Mamontovas - TV Dainos, koncertas Park West Chicago (BLU-RAY)
Antis - Gyva (2003), Rugpjūčio 33 (2008)
Dave Gahan - Live Monsters
Depeche Mode - One Night in Paris (2002), 101, Devotional (2004), Live in Milan: Touring the Angel (2006), The Best of (2006), Tour of the Universe: Barcelona (2010)
Duran Duran - Live from London (2005), A Diamond in mind: Live 2011 (2012)
Fishbone - Live in Bordeux
Flogging Molly - Live at the Greek Theatre (2010)
Foje - 14 (2005)
Garbage - Absolute Garbage (2007)
Gogol Bordello - Live from Axis Mundi
INXS - I'm Only Looking: The best of (2004), Live Baby Loive (2004)
Kraftwerk - Minimum Maximum (2005)
Mano Juodoji Sesuo - Essential Curse (2007)
Moby - Hotel: Live (2005)
New Order - 3:11 - Live in Reading'98 + Live in New York'81 (2003), 5:11 - Live in Finsbury Park (2002), Live in Glasgow (2008), The Story (2005)
Nirvana - Live!Tonight!Sould Out!
One night with Blue Note (2004)
Rammstein - Liechstpielhaus (2003), Live Aus Berlin (1999), Volkerball [special edition] (2006)
Rojaus Tūzai - Gyvai Roko naktyse (2008)
Rush - Live in Rio (2003), Snakes & Arrows [3 dvd set] (2008), Working Men (2009)
Sade - Bring me home: Live 2011 (2012)
Scorpions - Live at Wacken Open Air 2006 (2007)
Siouxsie and the Banshees - Live at the royal festival hall (2008)
The Mission - The Final Chapter [3 DVD SET] (2009)
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2013 m. balandžio 22 d. 17:01:14
Nu pas mane daugiausia rinkiniai kaip The Very Best Of ir etc; kurių originalumo, deja, nepatikrinau, bet dėl kitų garantuoju. Manau, kad kokių 10 ar 15 tikrai pamiršus nepaminėjau... Gaila, kad jau į šį sąrašą nepakliūna Pink Floyd - The Dark Side of The Moon ir Deep Purple - Stormbringer,kuriuos pavogė :-( LP nevardijau, nes patefono nebeturiu, o LP dabar vietoj prie savęs neturiu, neprisiminsiu visko, neišvardinsiu.
Kiss - The Best Of Kiss, Eagles - The Very Best Of The Eagles, Sweet - Sweet Fanny Adams, ELO - ELO's Greatest Hits, Moment of truth-Part II, Whitesnake- Greatest Hits, Creedence Clearwater Revival - Chronicle Vol.1, Uriah Heep - The Best of Uriah Heep, Pink Floyd- The Wall Disc 1 ir Disc 2, Deep Purple - Burn, Nazareth - Greatest Hits, Boston - The Very Best Of Boston, Queen - Greatest Hits I,II,III, Metallica - The Unforgiven (kaip singlas), Ritchie Blackmore's Rainbow - Stranger In Us All, AC/DC - Greatest Hits, Ozzy Osbourne - Down to Earth, Slade - The Best of Slade, Aerosmith - Get A Grip,Just Push Play, Robert Plant - The Very Best, Def Leppard - Euphoria, Axel Rudi Pell - Best Ballads (New), Scorpions - Eye To Eye, The Best Ballads, UFO - Greatest Hits, Led Zeppelin - Remasters, Supertramp - The Very Best Of Supertramp, Genesis - Genesis, We Can't Dance, Europe-The Very Best
2013 m. balandžio 22 d. 11:01:04
Kai įsigijom patefoną, tai plokštelių kiekis per 3-4 sevaites nuo 0 išaugo iki... Net nežinau... 50 jau tikrai bus :) Bet mano pačios pirktų dar nėra labai daug:
Janis Joplin "Pearl" ir "I got dem all kozmic blues", Leonard Cohen "Songs from a room", Joan Baez "Joan Baez Vol.1", John Lennon "Plastic Ono band", David Bowie "Diamond Dogs" ir dar neatvežtos, bet jau nupirktos Bob Dylan "Subterranean Homesick Blues" ir Neil Young "After The Gold Rush"
Iš CD kažkaip dabar prisimenu tik viena Ray Charles 2CD kompiliaciją, gal turiu ir daugiau, bet dabar nepamenu.
2013 m. balandžio 21 d. 22:06:22
neblogai jus. :D daug gero roko ! ;) savo net tingiu rashyt, nors nera labai daug, gal apie 23.
____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
2013 m. balandžio 21 d. 19:37:21
Kol kas asmeninėj kolekcijoj nedaug, va tėtis tai daugybę turi
. Mano turimi albumai: Alter Bridge "One Day Remains", Alter Bridge "Blackbird", Alter Bridge "AB III", Rammstein "Mutter", Rammstein "Rosenrot", Within Temptation "The Silent Force", Within Temptation "The Heart of Everything", Marilyn Manson "The High End of Low", Marilyn Manson "Born Villain", Seether "Holding on to Strings Better Left To Fray", The Foreshadowing "Oionos", Evanescence "Fallen", Andrius Mamontovas "Beribiam Danguje", Lordi "The Monsterican Dream", Lordi "The Monster Show", Sick Puppies "Dressed Up as a Life", Metallica "Death Magnetic", Scorpions "Humanity/Hour 1", Aerosmith "Toys in the Attic", Breaking Benjamin "Dear Agony", Moda "Viva i Romantici", Moonspell "Alpha Noir/Omega White". DVD: Alter Bridge "Live From Amsterdam", Within Temptation "Black Symphony", Iron Maiden "A Real Live Dead One", Scorpions "Acoustica".
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2013 m. balandžio 21 d. 17:53:25
Albumai: A Tribute To The Clash, Alice In Chains ''Alice In Chains'', Alice In Chains ''Facelift'', Biffy Clyro ''Only Revolutions'', Biplan ''Chuligans'', Black Sabath "Paranoid", Black Sabath "The Eternal Idol", Burning Brides ''Fall Of The Plastic Empire'', Chase and Status "No More Idols", Foo Fighters ''The Colour And The Shape'', Gang Starr ''Hard To Earn'', Groove Armada ,,Greatest hits'', Inculto ''Eastern European Funk EP'', JJ72 ''JJ72'', Johnny Cash ''Country Legends'' (1999), Johnny Cash ''Walking The Line: The Legendary Sun Recordings (2005), Jurga ''+37 [GOAL OF SCIENCE]'', Lighthouse Family ''Ocean Drive'', Moby "Destroyed", Muse "Hullabaloo",Neat Neat Neat, Nickelback ''Dark Horse'', Nirvana "Nevermind", Pearl Jam ''Ten'', System of a Down "Hypnotize", System Of A Down ''Steal This Album'', System of a Down ''System of a Down'', System Of A Down ''Toxicity'', The Best Of PETER TOSH, The Cranberries ,,To The Faithful Departed'', The Prodigy ''Music For The Jilted Generation '', The Shadows ,,In The Night'', Tiesto ''Just Be'', U2 ''No Line On The Horizon'', Kita: The Shirehorses present The Worst...album in the world...ever...EVER!
2013 m. balandžio 21 d. 14:53:34
kalbu apie originalius. ;D
____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \