| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2013 m. birželio 7 d. 01:01:52
Arogantiškas, kaip visada :D bus įdomu pasiklausyt, kaip skambės, tikėkimės visa tai neatsisuks prieš jį patį :D
2013 m. balandžio 25 d. 21:45:06
Nu netobulas balsas, bet niekaip negalėčiau pasakyt, kad dainuot negali. Maloniai klausos, ypač pagalvojus, kiek daug "dainininkų" šiais laikais, kuriem net fonograma nepadeda. Smirstelėjo pavydu
2013 m. balandžio 24 d. 22:19:38
Oasis normaliai vare. :)
____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \