Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Dainioos
2013 m. gegužės 23 d. 12:01:00 2013-05-23 23:30:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Brianui Mayui trūksta reklamos"... {#} Esmė tame, kad tokie šou yra visiškas brūdas. Kaip jums atrodo, kokie bus dainininkai išgarsėję per kelias laidas ir kokie tie, kurie metų metais mėgina prasikalti tarytum žolė iš po cemento? Kokie bus jausmai tų, kurie dainuoja svetimas dainuškas ir stengiasi parodyti ne muziką savy, o save muzikoje? Viena yra, kai valandų valandas sėdi rusy, kad kažką sukurtum - po tokių pasisėdėjimų savo kūrinį atlieki visa širdim, nes kitaip nė negali būti... O čia, stengiasi, kad pamatytų prodiuseriai ir prakištų it kokią lėlytę. Beabejo, išimčių visada pasitaiko. 


Atsakyti
jon-ddt
2013 m. gegužės 23 d. 10:25:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tik nereikia gerai..gerbiu Briana May'u, bet atrodo jam reklamos truksta tai ir prakalbo..jo vokalistas is labai panasaus tipazo laidos!! plius the voice yra daug daug patrauklesnis vien del to kad pirmas ispudis nera sprendziamas pagal isvaizda, o tik pagal balsa..taipkad nesutinku su May'um visai


____________________
http://www.last.fm/user/jonas-PJ
Atsakyti
MsEnteryourname
2013 m. gegužės 23 d. 00:16:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gerai, kad jokių kelių į žvaigždes nėra regėjęs, kaži ką tada sakytų.


Atsakyti
Dainioos
2013 m. gegužės 22 d. 23:42:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šaunuooolis!


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Puddle Of Mudd Puddle Of Mudd
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

05:22 - Very_crazy_enough
Eda sveikinu
06:48 - Very_crazy_enough
Nusidejeliai laimejo 4 oskarus
00:41 - 4Blackberry
Ką tik ištryniau net neegzistavusią dainą. Kuri turėjo 6 like'us ir net vertinimus. Kaip įdomu Pastebėjau, mūsuose labai daug betvarkės su lietuviškais atlikėjų profiliais. Gerai, kad bent lietuviškų nėra tiek jau daug, tai įmanoma sutvarkyti.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
11:02 - Very_crazy_enough
Ilgina, bet ne su betkuo.
11:02 - Very_crazy_enough
Anigdotas. Mokslininkas susikibo su mokslininku. Vienas teige kad miegas ilgina gyvenima, kitas- kad trumpina. Dalyvavo tv forumuose, rase soc medijoj, net kalbejo minioms. Jie vienas kitu staiga susizavejo ilgai besipykdami. Ir vienadien priejo isvados
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:22 - 4Blackberry
Taip ir padarysim tada Ir su kitais atvejais, jei pasitaikys, manau, galima taip pat daryti. Kaip kažkas minėjo, kad čia šiukšlynas, tai labai neprošal apsivalyti ir truputi daugiau tvarkos sukurti.
23:53 - einaras13
Tikrai siūlau trinti paliekant tas versijas, kurios surinkusios daugiau like'ų.
22:52 - 4Blackberry
Pastebėjau Arvydo Vilčinsko profilyje visad buvo po dvi tas pačias dainas (dvi po dvi), tik vienos dvi nepriskirtos albumui. Tiesiog negražiai dubliuojasi, tai būtų gerai ištrinti, bet visos turi nemažai like'ų. Galvoju, ar vis tiek galima būtų trinti
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2963
  Iš viso užsiregistravę: 73741
  Naujausias narys: leejieun
  Šiandien apsilankė: 189245