Puikus albumas. Kiek harmoningesnis ir lengvesnis už debiutinį, mažiau roko, daugiau klasikinės, rimtosios muzikos įtakos. Tai nereiškia, kad albumas geresnis už debiutinį. Man asmeniškai jie vienodo svorio, abu labai geri. Visos instrumentuotės yra savotiškos, aišku, ilgoji Vacances Perdudes labai gera. Ir trumpoji Pasacalle de Nit kažkaip neblogai. Vis tik, dinamiškiausia man rods yra pirmoji En Buenas Manos. Invitation au "Xiulet" žavi harmonija ir lengvumu. Panašiai ir Pasodoble Balear. Aišku, 10 balų.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. rugsėjo 12 d. 23:04:16
Puikus albumas. Kiek harmoningesnis ir lengvesnis už debiutinį, mažiau roko, daugiau klasikinės, rimtosios muzikos įtakos. Tai nereiškia, kad albumas geresnis už debiutinį. Man asmeniškai jie vienodo svorio, abu labai geri. Visos instrumentuotės yra savotiškos, aišku, ilgoji Vacances Perdudes labai gera. Ir trumpoji Pasacalle de Nit kažkaip neblogai. Vis tik, dinamiškiausia man rods yra pirmoji En Buenas Manos. Invitation au "Xiulet" žavi harmonija ir lengvumu. Panašiai ir Pasodoble Balear. Aišku, 10 balų.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas