Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:
Patvirtinti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 18 d. 01:53:22
https://www.lrt.lt/fondas/ radau vieną laidą apie Foje.1995 metų laida ''Vizitinė Kortelė'' [apie 46 minučių trukmė].Pokalbiai[interviu] su Foje nariais[viena to interviu dalelė buvo įtraukta į filmą 14],retesnės ištraukos iš Foje koncertų,keletas video klipų...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
God rašė: Foje yra bene geriause visu laiku lietuvos grupė o gal ir geriause ir tuom viskas pasakyta ... dar turiu viena klausimuka ar daina Saules miestas buvo sudainave foje ? ar andrius sudainavo ja po foje išsiskyrimo ?
na ta daina buvo sukurta 1995 soliniame albume pabegimas bet dainuodavo ir per Foje koncertus
Foje yra bene geriause visu laiku lietuvos grupė o gal ir geriause ir tuom viskas pasakyta ... dar turiu viena klausimuka ar daina Saules miestas buvo sudainave foje ? ar andrius sudainavo ja po foje išsiskyrimo ?
____________________
silentium post clamores
......................................
Bum bum bum, akmuo nusirito,
Pagaliau, lengviau
tartum tarytum..
susimovėm, susidirbom, susiporavom..
mus o ne mes pasirinkome aktoriams bravo. (!)
they are the best... and always be!
visu laiku geriausia grupe
seip labai gaila kad issiskyre, bet jie tai padare paciu geriausiu laiku... begant laikui butu "supopsejusi"... o tai negerai negerai. saunuoliai vyrai su pagarba Lankytoja
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. vasario 18 d. 01:53:22
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2008 m. rugsėjo 17 d. 23:25:56
____________________
Die,Die My Darling ;)
2008 m. rugsėjo 17 d. 17:30:34
____________________
Topai naujovės atradimai
2008 m. rugsėjo 17 d. 14:46:31
Foje yra bene geriause visu laiku lietuvos grupė o gal ir geriause ir tuom viskas pasakyta ... dar turiu viena klausimuka ar daina Saules miestas buvo sudainave foje ? ar andrius sudainavo ja po foje išsiskyrimo ?
na ta daina buvo sukurta 1995 soliniame albume pabegimas bet dainuodavo ir per Foje koncertus
____________________
http://www.last.fm/user/Gabrielius99
2008 m. rugsėjo 17 d. 13:53:51
____________________
Die,Die My Darling ;)
2008 m. sausio 28 d. 21:16:29
2007 m. gruodžio 31 d. 23:07:57
____________________
taskomes.........
2007 m. lapkričio 2 d. 11:28:26
____________________
Žmonės verkia todėl, kad viskas yra ne taip, kaip turėtų būti. [A.Kamiu]
2007 m. spalio 4 d. 09:22:05
Lietuvoje geresnės grupės niekada nebuvo ir nebus.
Pritariu visom keturiom, myliu foje dainas! Ypac zodziai. Tai juk dieviska. .
____________________
.........
2007 m. gegužės 2 d. 16:44:49
https://www.youtube.com/watch?v=DPoxuB9nr hM
____________________
Tomas
2007 m. sausio 21 d. 18:24:19
____________________
(tuščia)
2007 m. sausio 21 d. 15:33:33
____________________
Sidabriniai sparnai, kurios pirkai, pakele tave per aukstai, ir buvo jau per velu kai supratai - tau neskirta gyventi lengvai...
2006 m. gruodžio 10 d. 19:05:36
____________________
silentium post clamores ...................................... Bum bum bum, akmuo nusirito, Pagaliau, lengviau tartum tarytum.. susimovėm, susidirbom, susiporavom.. mus o ne mes pasirinkome aktoriams bravo. (!)
2006 m. gruodžio 2 d. 12:27:01
____________________
Mylėsiu savo petrą.
2006 m. spalio 17 d. 20:52:13
Aš nesiliauju galvojus apie šią grupę, tobulybė kažkokia. Aišku, nėra tobulų dalykų, bet bent jau nepaprastumas tai tikrai.
Wisiskai pritariu
____________________
Siela tamsi, bet rubas be demes - Ir tai man suteikia paguoda...
2006 m. spalio 17 d. 18:35:48
2005 m. spalio 27 d. 20:28:31
2005 m. rugpjūčio 28 d. 19:33:49
2005 m. liepos 11 d. 12:35:06
____________________
jaunatviskas maksimalizmas,siaip jau.
2005 m. liepos 1 d. 13:07:51
visu laiku geriausia grupe
seip labai gaila kad issiskyre, bet jie tai padare paciu geriausiu laiku... begant laikui butu "supopsejusi"... o tai negerai negerai.
saunuoliai vyrai
su pagarba Lankytoja
____________________
...tuo tarpu ir uzteks.