Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Antanas Škėma

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Drugelka_smile
2007 m. gruodžio 22 d. 21:31:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiandien ketinu pradėti skaityti " Baltą drobulę".

Atsakyti
Naoha
2007 m. gruodžio 22 d. 20:22:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man apskritai patinka Škėmos požiūris į žmones.

Atsakyti
Bee-Myself
2007 m. gruodžio 22 d. 19:47:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man dar patinka Škėmos požiūris į kitą egzodo literatūrą ir autorius

Atsakyti
Naoha
2007 m. gruodžio 22 d. 15:33:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne jis rėmėsi Šopenhaueriu. Sizifo mito sąvoką tik literatūrologai prikišo, nes labai yra didelis beprasmiško darbo panašumas.

Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. gruodžio 20 d. 18:23:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Atsitiktinumas tik, kad žuvo tais pačiais metais. Kiek man yra žinoma jis rėmėsi ir A. Kamiu esė „Sizifo Mitu“.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
Naoha
2007 m. gruodžio 20 d. 03:55:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip Škėma yra artimesnis Šopenhaueriui, kurio filosoja rėmė savo kūrybą. Su Kamiu jį sieja tik atsitiktinumas.

Atsakyti
Darkshines
2007 m. gruodžio 19 d. 21:00:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Skaičiau nedaug, kaip visi "baltą Drobulę", dar "Saulėtas dienas" ir "Apokalipines variacijas"> Kadangi A. Kamiu kūryba jam buvo sektinas pavyzdys - tai smarkiai juntama. Ir dar mintis kyla, kad absurdas bendras visiems ir žmogus yra niekas prieš savo lemtį, kuri nesirenka.
Tą patvisrina ir tai, kad Škėma kaip ir mano jau minėtas Kamiu tais pačiai metais žuva autoavarijoje...

Atsakyti
Nocturnal_Ritual
2007 m. gruodžio 19 d. 16:19:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sakykim tiesiai šviesiai, jis buvo šizofrenikas.

Atsakyti
Naoha
2007 m. gruodžio 19 d. 13:27:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Negalime neiigti, kad Škėma buvo labai jau sveikos logikos žmogus. Pavyzdžiui apie savo medicininę patirtį jis sakė: iš medicinos išmokau tik meilės lavonams. Reikai būti kreizovam, kad galėtum taip rašyti. Bet sakau, pagarba jam už tai, kad jis nepabyjojo toks būti.

Atsakyti
Bee-Myself
2007 m. gruodžio 19 d. 10:27:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš ketinu skaityt Baltą drobulę antrą kartą. Užsiprašiau mamos Kalėdų proga šitos knygos. Man patinka jo rašymo stilius. Žilvinėėli nerealus kūrinys. Man tik vat keista, kad daugelis žmonių pradėję skaityti Škėmos kūrinius meta juos į šoną ir pradeda jį vadinti šizofreniku arba narkomanu. Tai neteisinga...

Atsakyti
Naoha
2007 m. gruodžio 18 d. 15:56:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Antanas Škėma yra visų šyzikų svajonių dievas. Perskaičiau viską, ką jis yra parašęs ir ką yra kiti apie jį parašę. Balta brobulė yra mano minčių biblija, kurią skaičiau apie 30kartų... gal daugiau... Ad astra vožia per smegenis savo dramatiškumu: vaiko šuolis į žvaigždes mirties akimirką - fantaskia... O jo eilėraščiai, kurių yra ne daug priverčia mąstyti, kas kodėl ir už ką...
Antano Škėmos biografija tokia pati įspūdinga, kaip ir jo kūryba.
Tai mano rašytojas. Niekada neatsibos.
Nemeskit Baltos drobulės į kampą mokykloje, kaip aš buvau padarius, o perskaitykite ją du kartus: tik tada, gal ir pradėsite suprasti...

Nuoširdi pagarba šiam rašytojuj, kuris nebijojo būti kitoks.

Atsakyti
syncope
2007 m. gruodžio 18 d. 14:50:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
skaitinėjau 'Žilvinėėli'. perskaiciau 'balta drobule'. škėma pakeitė mano nuomonę apie lietuviu rasytojus, ypac XXa. pr-vid. ir aisku i geraja puse.
keista, kad jis žuvo autoavarijoje, nors pries tai suzinant maniau kad jo likimas greiciausiai bus kaip ir garšvos

____________________
visam
Atsakyti
mc_dumu_debesy
2007 m. gruodžio 17 d. 21:00:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ne, neegzistavo.
Aišku, egzistavo, jei ne tai, gal "Žvakidė", "Apokaliptinės variacijos" ir kiti jo kūriniai patys pasirašė?
Jei nori protingai padiskutuot apie A. Škėmą, kitaip formuluok klausimą.

____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. gruodžio 17 d. 20:09:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na ta prasme, čia aš tik taip išsireiškiau, nieko blogo nenorėjau pasakyt. Kiek žinau, jo motina sirgo kažkokia protine liga, ir jį patį visą gyvenimą persekiojo ta mintis, bijojo, to kad galėjo paveldėti ją. Na keistas jis man, ir tas nėra blogai, ką jau sakiau. Na "keistas" ir "trenktas" gal ir nėra tas pats, tai atsiprašau jei įžeidžiau ar ką. Sakau, su jo kūryba sakykim praktiškai nesu susipažinusi, bet šioks toks bendras vaizdas susidarė. Pavarčiau ir "Baltą drobulę" ir atsiliepimus skaičiau, ne kiekvienam suprast ką kuo jis norėjo pasakyt. Nors žinoma "pavartyt" tai nėra "perskaityt".

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
hole
2007 m. gruodžio 17 d. 19:36:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ji_Kvepuoja rašė:
Skaičiau kelias noveles, ir supratau, kad jis tikrai buvo trenktas (:

ta prasme?


Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. gruodžio 17 d. 19:22:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Skaičiau kelias noveles, ir supratau, kad jis tikrai buvo trenktas (: kas iš dalies man patinka. Daugiau su jo kūryba nesu susipažinusi, bet turiu perskaityti "Baltą drobulę", dar turiu dramą "Pabudimas". Pažindinsiuos su jo kūryba, žiūrėsim kas išeis (:

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
Bee-Myself
2007 m. gruodžio 17 d. 16:59:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ką manote apie šį lietuvių dramaturgą bei prozininką? Kokius kūrinius esate skaitę? Kokias minti sukelia?

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Macy Gray Macy Gray
7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 895
  Iš viso užsiregistravę: 73401
  Naujausias narys: ok9tax
  Šiandien apsilankė: 90968