| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2014 m. sausio 17 d. 14:43:51
Ej-ej-ej... Nepabaigėt įkėlinėt iki galo... O kaip gi Buckethead? Neįkelsit? Nei vieno iš 2-jų išleistų? :'( Šitą bičą būtinai reikėtų išklausyt. Nesveikas jis - šitokiais kiekiais kepa ir bent jau man, visai ne nuobodžiai. Labai būtų įdomų užklausyti ką šį kartą iškepė...
Na, ir (tiek to jau) - McFly. Ką - irgi neverti dėmsio pasirodė? Na tiek to, dėl šitų tai atleisčiau, bala nematė... Kaip sau norit ;)
Bruce Springsteen - ne mano herojus... Na, bet brandžiai, kaip ir priklauso. Labai gerai susiklausė. Respektux toks visai ne menkas. Nors, kita vertus, kai pagalvoji... kam jam mano respektux, 100 metų... Kaip drambliui bombonkė :D
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
2014 m. sausio 16 d. 14:51:52
BRUCE SPRINGSTEEN TAI NEREALUS ALBUMAS..
____________________
Topai naujovės atradimai
2014 m. sausio 16 d. 02:52:16
Warpaint, Angel Haze bei Marko Lanegano retrospektyvinis - mano dėmesiui :).