O man jos patinka lb todel, jog jos veza, jos tokios su energija, ryskiai atrodo ant scenos, visos tokios spinduliuojancios. O tiems kam jos nepatinka tai tikrai- kam lendat diskutuot?
violin rašė: Man tai patinka - fainos, grazios mergos, stilingai rengiasi, Nicole dar ir gera balsa turi. Dainos,kaip ir sake Lume666,lengvo turinio,o kartais kaip tik tokiu ir reikia
stilius..? emmm patikek ju stiliu pabego toliii toliii....;] beskonybes rengiantis joms netruksta, taciau ta ka jos isdarineja scenoje ir kokia muzika atlieka - mane pilnai patenkinta, jau vien faktas kad 2005/2006 ju dainos buvo klausimiausios mano mp3 tai leidzia laikyti jas prie megiamiausi grupiu.
____________________
‚‘Mano sakinį nuryki. Prieš tai pasverk, neužsigerk. Turi ką pridurt? Įtark. Mano žodžiai prasmingi. Nesijuok mintyse, nes mano mintys tave girdi. Nebūk kandus, nebaigiau takto. Viskas tau - nepamiršk šio fakto.‘‘
meanless-seip as jas tikrai nepalyginciau su ta grupe Yva nes as nuo yvos vemiu o nuo pussycat dolls grupes ne DD
Lume jo
lordi kokia dar beda?
darshiness kokios dar kales? o_O pff
____________________
‚‘Mano sakinį nuryki. Prieš tai pasverk, neužsigerk. Turi ką pridurt? Įtark. Mano žodžiai prasmingi. Nesijuok mintyse, nes mano mintys tave girdi. Nebūk kandus, nebaigiau takto. Viskas tau - nepamiršk šio fakto.‘‘
O išvis, toje grupėje be Nicole'ės (kuri kaip suprantu yra būtent tas pagrindinis vokalas) kuri nors kita mergina muzikos atžvilgiu ką nors daro? Nes kiek mačiau (na prisipažįstu mačiau nedaug), tai ne.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. rugsėjo 29 d. 19:04:41
2008 m. rugsėjo 17 d. 14:49:17
2008 m. rugsėjo 17 d. 14:46:34
diskusijos pagrinde tik apie popsą... Ką, galima pagalvot kad normalaus muzono nėra..
gal galima pagalvot kad pussycat dolls metala groja? pamatai kad pavadinimas diskusijos ne to ko tu ieskai, tai kam kisi nosi?
visiskai sutinku, ir beje, pats gali kurt temas, tai kurk temas ne apie popsa....
2008 m. birželio 6 d. 17:33:13
diskusijos pagrinde tik apie popsą... Ką, galima pagalvot kad normalaus muzono nėra..
gal galima pagalvot kad pussycat dolls metala groja? pamatai kad pavadinimas diskusijos ne to ko tu ieskai, tai kam kisi nosi?
2008 m. birželio 6 d. 17:29:51
____________________
We don't need the water let the motherfucker burn, burn motherfucker, burn!
2008 m. birželio 6 d. 17:16:21
____________________
http://www.blogas.lt/popularmusic/
2008 m. gegužės 8 d. 16:32:09
2008 m. gegužės 8 d. 16:13:27
____________________
Ba Doom Tss
2008 m. gegužės 8 d. 00:25:27
____________________
Parašas.
2008 m. gegužės 7 d. 19:23:29
____________________
You're full of shit
2008 m. gegužės 3 d. 18:22:48
2008 m. balandžio 13 d. 17:02:11
Man tai patinka - fainos, grazios mergos, stilingai rengiasi, Nicole dar ir gera balsa turi. Dainos,kaip ir sake Lume666,lengvo turinio,o kartais kaip tik tokiu ir reikia
stilius..? emmm patikek ju stiliu pabego toliii toliii....;] beskonybes rengiantis joms netruksta, taciau ta ka jos isdarineja scenoje ir kokia muzika atlieka - mane pilnai patenkinta, jau vien faktas kad 2005/2006 ju dainos buvo klausimiausios mano mp3 tai leidzia laikyti jas prie megiamiausi grupiu.
2008 m. sausio 3 d. 23:05:26
relaxx
diushkle galima ;]]]
____________________
‚‘Mano sakinį nuryki. Prieš tai pasverk, neužsigerk. Turi ką pridurt? Įtark. Mano žodžiai prasmingi. Nesijuok mintyse, nes mano mintys tave girdi. Nebūk kandus, nebaigiau takto. Viskas tau - nepamiršk šio fakto.‘‘
2007 m. gruodžio 31 d. 12:41:20
2007 m. gruodžio 31 d. 00:27:49
____________________
Damn you so hard..
2007 m. gruodžio 30 d. 21:19:44
____________________
Quick fix, don`t fall
2007 m. gruodžio 30 d. 17:34:31
Lume jo
lordi kokia dar beda?
darshiness kokios dar kales? o_O pff
____________________
‚‘Mano sakinį nuryki. Prieš tai pasverk, neužsigerk. Turi ką pridurt? Įtark. Mano žodžiai prasmingi. Nesijuok mintyse, nes mano mintys tave girdi. Nebūk kandus, nebaigiau takto. Viskas tau - nepamiršk šio fakto.‘‘
2007 m. gruodžio 29 d. 16:38:46
2007 m. gruodžio 29 d. 13:45:58
2007 m. gruodžio 29 d. 10:55:20