| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| malia | The Loco-MotionKylie Minogue |
||||
| Prodarv | End of DisclosureHypocrisy |
||||
| Konditerijus | Solitary ManNeil Diamond |
||||
| DjVaids | Big Boys Don't CryBlue System Dideli bernā nebliaun |
||||
| Very_crazy_enough | Something's Coming (Jim Bryant)Leonard Bernstein |
||||
| Sahja | You And MeModern Talking |
||||
| Alvydas1 | The WatcherHawkwind Vėliau Lemis ją pergrojo su Motorhead, jau energingiau. |
||||
| einaras13 | ThrobJanet Jackson |

pats kuriu ir jau ne vieną kartą asmeniškai buvo siūloma išleisti jas pas prodiuserius
. o čia yra kažkur tokia muzika keliama?, norėčiau panaršyti 

dėl įdomumo klausiu dar tokiu bendru klausimu, kaip jūs draugaujate su AI muzika? ar spėjate adaptuotis su šiuo reikalu?
2014 m. kovo 15 d. 22:32:21
na o Chaostar...pirmą kartą išgirdau šiandien, kai Tu pasakei: ) panašumų išties yra, kazkokia panaši tematika, ir dar italų kalba, nors aš itališkai tik pradėjau kurti: ) tai dėkui kad pasakei, naują mėgiamą grupę turiu: )))
2014 m. kovo 15 d. 22:29:34
na ką, dėl vokalo, tai vibrato man asmeniškai patinka, tokia jau mano dainavimo maniera, o šitoj dainoj vokalas tai yra labai nuvargęs, bet aš specialiai jo nepailsinau, nes man pasirodė kad toks pavargęs šitoje dainoje labiau tinka: )
2014 m. kovo 15 d. 21:49:08
O man paraleliu randasi su Chaostar. Vokalas labai vibruojantis, gal užspaustas, o gal toks užplanuotas? Visumoj įdomu, nes tokios muzikos nevengiu, netgi mėgstu.
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
2014 m. kovo 14 d. 17:25:18
dėkui, savaitę sėdėjau:D
2014 m. kovo 14 d. 17:24:53
2014 m. kovo 14 d. 15:01:00
O šito aš dar negirdejes, šitas labai įdomus, ir daug darbo įdėta matosi, man patinka. Muzikinė puse kažkiek Dvar kūryba primena, užmiek kada ausį.