tarp kitko, sutinku, kad dažniausiai apšildančios grupės būna visiškai netinkamos, neįdomios ir pnš. Bet va tarkim per Editors koncertą lofte, belgai Batlhazar buvo labai puikūs, net vėliau surengė ir savo pasirodymą su apšildančia grupe. Žodžiu, geri.
Na, ne apie Katie čia norėjau pasakyt, bet tiekto - dėl apšildančiųjų čia buvo minėta, tai man pvz Vaccines prieš RHCP koncertą labai prigijo - iki šiol karts nuo karto įsijungiu... Kai išėjo Antanas su RHCP - visi jau buvom pakankamai apšilę ;)
Būna visaip, bet mano patirtis rodo, kad daugeliu atvejų kažkaip žmonės arba šnekučiuojas per "apšildančias" grupes, arba vėluoja, arba putojas, kas čia per nesąmonė. Ypatingai bjauru buvo stebėt, kai "Scorpions" apšildė Berinas, o aplink žmonės bambėjo, kad greičiau liptų nuo scenos. Bet gal aš čia taip pataikau atsistot..
Na, ne apie Katie čia norėjau pasakyt, bet tiekto - dėl apšildančiųjų čia buvo minėta, tai man pvz Vaccines prieš RHCP koncertą labai prigijo - iki šiol karts nuo karto įsijungiu... Kai išėjo Antanas su RHCP - visi jau buvom pakankamai apšilę ;)
Būna visaip, bet mano patirtis rodo, kad daugeliu atvejų kažkaip žmonės arba šnekučiuojas per "apšildančias" grupes, arba vėluoja, arba putojas, kas čia per nesąmonė. Ypatingai bjauru buvo stebėt, kai "Scorpions" apšildė Berinas, o aplink žmonės bambėjo, kad greičiau liptų nuo scenos. Bet gal aš čia taip pataikau atsistot..
Kad per Skorpus aplink mane visi kartu su Berinu dainavo!
Na, ne apie Katie čia norėjau pasakyt, bet tiekto - dėl apšildančiųjų čia buvo minėta, tai man pvz Vaccines prieš RHCP koncertą labai prigijo - iki šiol karts nuo karto įsijungiu... Kai išėjo Antanas su RHCP - visi jau buvom pakankamai apšilę ;)
Būna visaip, bet mano patirtis rodo, kad daugeliu atvejų kažkaip žmonės arba šnekučiuojas per "apšildančias" grupes, arba vėluoja, arba putojas, kas čia per nesąmonė. Ypatingai bjauru buvo stebėt, kai "Scorpions" apšildė Berinas, o aplink žmonės bambėjo, kad greičiau liptų nuo scenos. Bet gal aš čia taip pataikau atsistot..
Na, ne apie Katie čia norėjau pasakyt, bet tiekto - dėl apšildančiųjų čia buvo minėta, tai man pvz Vaccines prieš RHCP koncertą labai prigijo - iki šiol karts nuo karto įsijungiu... Kai išėjo Antanas su RHCP - visi jau buvom pakankamai apšilę ;)
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2014 m. kovo 28 d. 15:50:31
tarp kitko, sutinku, kad dažniausiai apšildančios grupės būna visiškai netinkamos, neįdomios ir pnš. Bet va tarkim per Editors koncertą lofte, belgai Batlhazar buvo labai puikūs, net vėliau surengė ir savo pasirodymą su apšildančia grupe. Žodžiu, geri.
2014 m. kovo 28 d. 11:49:38
O aplink mane nesikuklindami komentavo, kad greičiau nuliptų nuo scenos :D Norėčiau ir aš kada tarp normalių žiūrovų atsistot...
2014 m. kovo 28 d. 11:34:34
Kad per Skorpus aplink mane visi kartu su Berinu dainavo!
____________________
The Riddle Wants To Be...
2014 m. kovo 28 d. 11:32:33
Būna visaip, bet mano patirtis rodo, kad daugeliu atvejų kažkaip žmonės arba šnekučiuojas per "apšildančias" grupes, arba vėluoja, arba putojas, kas čia per nesąmonė. Ypatingai bjauru buvo stebėt, kai "Scorpions" apšildė Berinas, o aplink žmonės bambėjo, kad greičiau liptų nuo scenos. Bet gal aš čia taip pataikau atsistot..
2014 m. kovo 28 d. 10:25:54
Na, ne apie Katie čia norėjau pasakyt, bet tiekto - dėl apšildančiųjų čia buvo minėta, tai man pvz Vaccines prieš RHCP koncertą labai prigijo - iki šiol karts nuo karto įsijungiu... Kai išėjo Antanas su RHCP - visi jau buvom pakankamai apšilę ;)
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.