Nemanau, kad šį atvejį galima lygint su Jacksono atveju ir vadint tai "noru pasipelnyt iš mirusio dainininko". Queen nebuvo vienas Merkuris. Queen buvo keturi lygiaverčiai bičai, vienodai prisidėję prie grupės sėkmės. Juk Freddie yra bandęs ir solinius albumus leist, bet jie, toli gražu nesulaukė tokios sėkmės, kokią jis pasiekė su Queen. Tai tik įrodo, kad tos grupės jėga ir buvo būtent tų keturių žmonių komandinis darbas. Todėl May su Tayloru turi moralinę teisę tas dainas išleist. O kas dėl naujų dainų, tai bus įdomu, nors kažko pernelyg daug nesitikiu. Jei tos dainos nebuvo pakankamai geros išleist 80'ais, tai kažin ar ir "naujosios technologijos" jas pataisys:)
Laukiu dainų, labai įdomu. Nemanau, kad nori pasipelnyti, juk ir taip turi tų pinigų. Dar būtų smagu išgirsti tik tas demo versijas, kad matyt, kiek pridėjo... :)
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2014 m. gegužės 30 d. 03:23:27
Nemanau, kad šį atvejį galima lygint su Jacksono atveju ir vadint tai "noru pasipelnyt iš mirusio dainininko". Queen nebuvo vienas Merkuris. Queen buvo keturi lygiaverčiai bičai, vienodai prisidėję prie grupės sėkmės. Juk Freddie yra bandęs ir solinius albumus leist, bet jie, toli gražu nesulaukė tokios sėkmės, kokią jis pasiekė su Queen. Tai tik įrodo, kad tos grupės jėga ir buvo būtent tų keturių žmonių komandinis darbas. Todėl May su Tayloru turi moralinę teisę tas dainas išleist. O kas dėl naujų dainų, tai bus įdomu, nors kažko pernelyg daug nesitikiu. Jei tos dainos nebuvo pakankamai geros išleist 80'ais, tai kažin ar ir "naujosios technologijos" jas pataisys:)
2014 m. gegužės 29 d. 22:30:11
Laukiu dainų, labai įdomu. Nemanau, kad nori pasipelnyti, juk ir taip turi tų pinigų. Dar būtų smagu išgirsti tik tas demo versijas, kad matyt, kiek pridėjo... :)