| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2014 m. lapkričio 24 d. 16:33:19
Iš visų pilnai klausius tik "Pelenų" "Zona 51", tai labai patiko, tik nepatinka, kad tik viena daina iš ten į topus pretenduoja, tikiuosi, kad kitą savaitę jų bus daugiau :)
2014 m. lapkričio 23 d. 19:11:49
Nieko. Pink Floyd albumas visiškai nenustebino ir nesužavėjo. Nebent tenka palaukti, ką gali Eminem'as parodyti, bet repui ne visada simpatizuoju, todėl tame irgi nieko fantastiško nėra.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2014 m. lapkričio 23 d. 17:48:32
Ups,atsiprašau. "pražiūrėjau" pradžią reiškias...
2014 m. lapkričio 23 d. 17:45:53
Ar skaitei straipsnio antraštę? Ši rubrika skirta albumams, kurie išleisti lapkričio mėnesį :)
2014 m. lapkričio 23 d. 15:47:02
Kodėl Europe nėra? Jie ką tik baigė įrašinėti 10 studijinį albumą, ir jį išleis kitų metų kovą.