džyzas, pasimetus ji man kažkokia
ta daina man sukelia juoką.. ;] tokį isterišką. ir tas vokalas, nu nežinau. niekuo neypatingas.
būna ir geresnių. 100 kartų.
bve ;x
Apsvaigau Tik dabar padėkit suprast nuo ko - ar nuo šio Ledi Ais kūrinio, ar nuo alaus?
Jau seniai negirdėjau tokio teksto Lietuvos Pop muzikoje.Ir vokalas reikia prisipažinti fainas.
Bet kažkaip apart padainavimo Puikiajame Šou, apie ją daugiau info kaip ir nėra, nebent www.dainos.net . Kiek žiūriu jau visi alpsta dėl jos, kad tai Lietuviškos Pop muzikos atgimimas ir panašiai.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. vasario 21 d. 19:24:54
2008 m. vasario 11 d. 20:01:01
____________________
Hell Music...
2008 m. vasario 11 d. 19:59:26
2008 m. sausio 24 d. 17:13:59
Man tai patiko ta jos daina. Viena pana is AbaM tokiu pat balsu. Gal ten ta pati?
Ta pati.
2008 m. sausio 24 d. 11:55:21
____________________
Retai cia bunu.
2008 m. sausio 22 d. 19:20:27
____________________
Nobody is perfect. I am nobody!
2008 m. sausio 17 d. 11:27:13
ta daina man sukelia juoką.. ;] tokį isterišką. ir tas vokalas, nu nežinau. niekuo neypatingas.
būna ir geresnių. 100 kartų.
bve ;x
____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
2008 m. sausio 16 d. 20:48:53
2008 m. sausio 16 d. 20:47:29
____________________
Nobody is perfect. I am nobody!
2008 m. sausio 11 d. 14:38:50
____________________
les choses arrivent lorsqu'elles doivent arriver.
2008 m. sausio 10 d. 18:06:54
____________________
what would i want? sky
2008 m. sausio 4 d. 00:05:48
____________________
http://breako.myminicity.ind
2008 m. sausio 1 d. 21:12:37
____________________
Quick fix, don`t fall
2008 m. sausio 1 d. 03:24:53
Jau seniai negirdėjau tokio teksto Lietuvos Pop muzikoje.Ir vokalas reikia prisipažinti fainas.
Bet kažkaip apart padainavimo Puikiajame Šou, apie ją daugiau info kaip ir nėra, nebent www.dainos.net . Kiek žiūriu jau visi alpsta dėl jos, kad tai Lietuviškos Pop muzikos atgimimas ir panašiai.
Ledi Ais, laukiam kitų tavo laiškų