Nebūtų galima labiau sukonkretint - pvz: gėlės. Nes kai kaktusas, samanos ir rožės vienoj kovoj susikaus, tai kažkaip neskoningai gausis.
Na, bent jau uosį iki finalo išsaugoti pavyko. Tiesą sakant, nelabai ir klevo norėjau, bet dar labiau nenorėjau gluosnio, nes aš turėjau trys favoritus: juodalksnį (kuris Sahjos dėka krito dar vidurinėj žaidimo stadijoj), beržą (kurį Vilius užsimojo užsmaugt) ir uosis (kurį Sahja intensyviai killino ir dėl to prarado persvarą finale).
Nebūtų galima labiau sukonkretint - pvz: gėlės. Nes kai kaktusas, samanos ir rožės vienoj kovoj susikaus, tai kažkaip neskoningai gausis.
Na, bent jau uosį iki finalo išsaugoti pavyko. Tiesą sakant, nelabai ir klevo norėjau, bet dar labiau nenorėjau gluosnio, nes aš turėjau trys favoritus: juodalksnį (kuris Sahjos dėka krito dar vidurinėj žaidimo stadijoj), beržą (kurį Vilius užsimojo užsmaugt) ir uosis (kurį Sahja intensyviai killino ir dėl to prarado persvarą finale).
Kanadiečiai rezultatu gali džiaugtis.
Na aš galvoju, jei jau atėjo vasara tai galim išsiaiškint, kokia mėgstamiausia uoga :)
Nebūtų galima labiau sukonkretint - pvz: gėlės. Nes kai kaktusas, samanos ir rožės vienoj kovoj susikaus, tai kažkaip neskoningai gausis.
Na, bent jau uosį iki finalo išsaugoti pavyko. Tiesą sakant, nelabai ir klevo norėjau, bet dar labiau nenorėjau gluosnio, nes aš turėjau trys favoritus: juodalksnį (kuris Sahjos dėka krito dar vidurinėj žaidimo stadijoj), beržą (kurį Vilius užsimojo užsmaugt) ir uosis (kurį Sahja intensyviai killino ir dėl to prarado persvarą finale).
Kanadiečiai rezultatu gali džiaugtis.
Aš vaikystėj visad sakydavau, kad man kaktusas gražiausia gėlė
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Vistiek gerai, kad klevas laimėjo:) Ką dabar žaisim iš augalų, gal jus pasiūlisit įdomaus kažką.
Nebūtų galima labiau sukonkretint - pvz: gėlės. Nes kai kaktusas, samanos ir rožės vienoj kovoj susikaus, tai kažkaip neskoningai gausis.
Na, bent jau uosį iki finalo išsaugoti pavyko. Tiesą sakant, nelabai ir klevo norėjau, bet dar labiau nenorėjau gluosnio, nes aš turėjau trys favoritus: juodalksnį (kuris Sahjos dėka krito dar vidurinėj žaidimo stadijoj), beržą (kurį Vilius užsimojo užsmaugt) ir uosis (kurį Sahja intensyviai killino ir dėl to prarado persvarą finale).
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2015 m. birželio 16 d. 13:01:28
Tai tuomet pradedam, nes niekas daugiau nesiūlo.
Vilkauogės 15
Šilauogės 15
Juodieji serbentai 15
Spanguolės 15
Gervuogės 15
Trešnės 15
Vynuogės 15
Mėlynės 15
Bananai 15
Bruknės 15
Avietės 15
Žemuogės 15
Agrastai 15
____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
2015 m. birželio 14 d. 16:32:28
Gal nuo vienos uogos nemirštama? Nors kam čia atsakinėti į klausimus "kas būtų, jeigu būtų"...
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 14 d. 16:30:34
Būtų tekę, į šitą klausimą nebeatsakinėčiau
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2015 m. birželio 14 d. 16:29:59
Gerai, turim 13. Ar laukiam dar dviejų siūlymų, ar ne? Man rods, galim pradėt, nes potencialių siūlytojų nelabai liko.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 14 d. 16:28:52
O kas per siūlymai... Gal teko netyčia valgyti?
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 14 d. 15:32:56
Vilkauogės
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2015 m. birželio 14 d. 15:31:38
Kaip be šilauogių??! Šilauogės, juodieji serbentai ir spanguolės (nors jų ir nemėgstu).
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2015 m. birželio 14 d. 14:31:37
Laukiau, kada bananus kas nors pasiūlys!!!
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 14 d. 14:30:16
Gervuogės (!!), trešnės (!), vynuogės. Nesiūlysiu pomidorų, nors jie biologiškai ir uogos, nes jų nemėgstu!
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 14 d. 14:27:42
Mėlynės, bananai, bruknės
https://www.ve.lt/naujienos/laisvalaikis/ivairybes/10-bananisku-idomybiu-965308/
2015 m. birželio 14 d. 14:19:05
Tai gerai tada siūlau šias uogas: Avietės, Žemuogės, Agrastai.
____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
2015 m. birželio 14 d. 14:15:38
Galim, kodėl gi ne. Kaip tik braškes su pienu suvalgiau, tai šitas visai pritiks.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 14 d. 10:50:10
Na aš galvoju, jei jau atėjo vasara tai galim išsiaiškint, kokia mėgstamiausia uoga :)
____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
2015 m. birželio 13 d. 23:17:15
Aš vaikystėj visad sakydavau, kad man kaktusas gražiausia gėlė
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2015 m. birželio 13 d. 23:13:56
Nebūtų galima labiau sukonkretint - pvz: gėlės. Nes kai kaktusas, samanos ir rožės vienoj kovoj susikaus, tai kažkaip neskoningai gausis.
Na, bent jau uosį iki finalo išsaugoti pavyko. Tiesą sakant, nelabai ir klevo norėjau, bet dar labiau nenorėjau gluosnio, nes aš turėjau trys favoritus: juodalksnį (kuris Sahjos dėka krito dar vidurinėj žaidimo stadijoj), beržą (kurį Vilius užsimojo užsmaugt) ir uosis (kurį Sahja intensyviai killino ir dėl to prarado persvarą finale).
Kanadiečiai rezultatu gali džiaugtis.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 13 d. 22:38:47
Vistiek gerai, kad klevas laimėjo:) Ką dabar žaisim iš augalų, gal jus pasiūlisit įdomaus kažką.
____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
2015 m. birželio 13 d. 22:34:49
Klevas 15 Save negali būti
Uosis 0 Kill dead.
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2015 m. birželio 13 d. 22:15:35
Nieko nepadarysi visados Kill/Save žaidime kas nors pralaimi:)
____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
2015 m. birželio 13 d. 22:15:17
Klevas 14 Save
Uosis 2 Kill
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2015 m. birželio 13 d. 22:13:54
Geriausias nužudytas dviem įrašais žemiau
Klevas 13 Save
Uosis 4 Kill
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates