____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Pritarsiu, itališkos mašinos yra šūdas. Bet ką aš norėjau pasakyti - įdomūs jūs žmonės, kuriems šalis yra kažkokia kategorija. Ar jums čia savaime taip gaunasi, ar tiesiog įsikalat į galvą, kad šios šalies produktai ir visi kiti dalykai yra geriausi.
Pritarsiu, itališkos mašinos yra šūdas. Bet ką aš norėjau pasakyti - įdomūs jūs žmonės, kuriems šalis yra kažkokia kategorija. Ar jums čia savaime taip gaunasi, ar tiesiog įsikalat į galvą, kad šios šalies produktai ir visi kiti dalykai yra geriausi.
Taigi jau pasakiau, kad ne viskas, kas itališka, man patinka. Čia Rūtai tik viskas, kas vokiška - šventa
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Bet ne viskas Pavyzdžiui, mašinos itališkos yra visiškas šūdas, jei kalbam apie tas ne po pusę milijono kainuojančias.
Pritarsiu, itališkos mašinos yra šūdas. Bet ką aš norėjau pasakyti - įdomūs jūs žmonės, kuriems šalis yra kažkokia kategorija. Ar jums čia savaime taip gaunasi, ar tiesiog įsikalat į galvą, kad šios šalies produktai ir visi kiti dalykai yra geriausi.
Geriausios mašinos yra vokiškos (išskyrus BMW), nors kai tik jos liks, klausimas bus ką killinti.
Honda 15
Nissan 16
Mazda 15
Mercedes-Benz 16
Lada 1 Kill
Ford 1
Volkswagen 19
Audi 19 Save
Toyota 17
Važiuoklės geriausios tai japoniškų, bet dizainas ir tvermė tai vokiškų. O artėjam prie to, kada tik vokiškos ir japoniškos liks, tai man jau reikės susimąstyti.
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2015 m. birželio 10 d. 19:20:53
Honda 15
Nissan 17
Mazda 12 kill
Mercedes-Benz 17 save
Volkswagen 18
Audi 19
Toyota 15
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2015 m. birželio 10 d. 18:11:47
Honda 15
Nissan 17
Mazda 14 Save
Mercedes-Benz 16
Volkswagen 18
Audi 19
Toyota 15 Kill
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2015 m. birželio 10 d. 10:56:04
Honda 15
Nissan 17 Save
Mazda 13 Kill
Mercedes-Benz 16
Volkswagen 18
Audi 19
Toyota 17
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 10 d. 10:43:13
Honda 15
Nissan 16
Mazda 15
Mercedes-Benz 16
Ford 0 Kill. Dead.
Volkswagen 18 Save
Audi 19
Toyota 17
2015 m. birželio 10 d. 09:40:04
Honda 15
Nissan 16
Mazda 15
Mercedes-Benz 16
Lada 0 kill dead.
Ford 2 save
Volkswagen 17
Audi 19
Toyota 17
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2015 m. birželio 10 d. 07:24:19
Honda 15
Nissan 16
Mazda 15
Mercedes-Benz 16
Lada 2 Save (mėgstamiausią iš čia esančių mašinų nukilinot negerai:/)
Ford 1
Volkswagen 17 Kill
Audi 19
Toyota 17
____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
2015 m. birželio 10 d. 02:47:22
Nu va pamiršau prie keistų įpročių įrašyt tai :D
2015 m. birželio 9 d. 21:35:45
Taigi jau pasakiau, kad ne viskas, kas itališka, man patinka. Čia Rūtai tik viskas, kas vokiška - šventa
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2015 m. birželio 9 d. 21:34:44
Pritarsiu, itališkos mašinos yra šūdas. Bet ką aš norėjau pasakyti - įdomūs jūs žmonės, kuriems šalis yra kažkokia kategorija. Ar jums čia savaime taip gaunasi, ar tiesiog įsikalat į galvą, kad šios šalies produktai ir visi kiti dalykai yra geriausi.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 9 d. 21:32:13
Bet ne viskas
Pavyzdžiui, mašinos itališkos yra visiškas šūdas, jei kalbam apie tas ne po pusę milijono kainuojančias.
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2015 m. birželio 9 d. 21:29:49
Kaip ir tau, Viliau, daugelis itališkų dalykų prie širdies...
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 9 d. 21:28:55
Tau viskas, kas vokiška, geriausia
. Bet mašinos geriausios japoniškos. Tik geriausios čia nėra
. Čia, aišku, jei nekalbam apie tas supermašinas.
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2015 m. birželio 9 d. 21:28:07
Važiuoklės geriausios tai japoniškų, bet dizainas ir tvermė tai vokiškų. O artėjam prie to, kada tik vokiškos ir japoniškos liks, tai man jau reikės susimąstyti.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 9 d. 21:25:55
Geriausios mašinos yra vokiškos (išskyrus BMW), nors kai tik jos liks, klausimas bus ką killinti.
Honda 15
Nissan 16
Mazda 15
Mercedes-Benz 16
Lada 1 Kill
Ford 1
Volkswagen 19
Audi 19 Save
Toyota 17
2015 m. birželio 9 d. 21:22:37
Nu jūs ir prižaidėt, kol manęs nebuvo: prancūzmašinės iškillintos, Lada ir Fordas ant oro, Audi grįžo į tvirtą padėtį.
Honda 15
Nissan 16
Mazda 15
Mercedes-Benz 16
Lada 3
Ford 1 Kill
Volkswagen 19
Audi 18 Save
Toyota 17
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 9 d. 20:01:51
Honda 15
Nissan 16
Mazda 15
Mercedes-Benz 16
Lada 3 Kill
Ford 3 save
Volkswagen 19
Audi 17
Toyota 17
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2015 m. birželio 9 d. 19:57:08
Honda 15 Save
Nissan 16
Mazda 15
Mercedes-Benz 16
Lada 5 Kill
Ford 2
Volkswagen 19
Audi 17
Toyota 17
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2015 m. birželio 9 d. 19:55:20
Honda 14
Nissan 16
Mazda 15
Mercedes-Benz 16
Lada 7 Save
Ford 2 Kill
Volkswagen 19
Audi 17
Toyota 17
____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
2015 m. birželio 9 d. 19:06:31
Honda 14
Nissan 16
Mazda 15
Mercedes-Benz 16
Lada 6 kill
Ford 4 save
Volkswagen 19
Audi 17
Toyota 17
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2015 m. birželio 9 d. 18:40:26
Honda 14
Nissan 16
Mazda 15
Mercedes-Benz 16
Lada 8
Ford 3 Kill
Volkswagen 19
Audi 17 Save
Toyota 17