Skonyje draugų nėra. Na taip esu klasikinio ar speed ir power metal mėgėja, nuo death'o man jau ausys pradeda linkti, jei būti tik ritmas, tai patiktų, bet kai įdeda tą "bruuuuuuuuuutaaaaaalllll", tai jau per daug. Nors net ir iš tokių kartais paklausau Amon Amarth, nes patina jų istorinis tekstas :)
Nu drįstu prieštarauti. p_ruta_, spėju, tu daugiausia heavy ar kokio nors power klausytoja, todėl čia daug ko nėra. O mano metalo repertuaras yra daugiau nei heavy. Todėl man patiko lėta „Monotony Fields“ - labai natūraliai skambantis doom'as. Man patiko šiek tiek progresyvus „The Arcturian Sign“ ir aš visada mėgstu juodus skandinavus, tokius kaip Dynfari — „Vegferð tímans“
Pabūsiu bambekle ir pasakysiu, kad prisvilęs pirmas blynas arba nėra kol kas kažką gero atrasti... Motorhead'ai toks jausmas, kad visas savo dainas kuria ant to pačio "kurpaliaus" - "Ace of Spades"
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2015 m. birželio 19 d. 19:15:02
Skonyje draugų nėra. Na taip esu klasikinio ar speed ir power metal mėgėja, nuo death'o man jau ausys pradeda linkti, jei būti tik ritmas, tai patiktų, bet kai įdeda tą "bruuuuuuuuuutaaaaaalllll", tai jau per daug. Nors net ir iš tokių kartais paklausau Amon Amarth, nes patina jų istorinis tekstas :)
Ypač ši:
2015 m. birželio 19 d. 13:29:17
Nu drįstu prieštarauti. p_ruta_, spėju, tu daugiausia heavy ar kokio nors power klausytoja, todėl čia daug ko nėra. O mano metalo repertuaras yra daugiau nei heavy. Todėl man patiko lėta „Monotony Fields“ - labai natūraliai skambantis doom'as. Man patiko šiek tiek progresyvus „The Arcturian Sign“ ir aš visada mėgstu juodus skandinavus, tokius kaip Dynfari — „Vegferð tímans“
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2015 m. birželio 19 d. 12:03:28
Pabūsiu bambekle ir pasakysiu, kad prisvilęs pirmas blynas arba nėra kol kas kažką gero atrasti... Motorhead'ai toks jausmas, kad visas savo dainas kuria ant to pačio "kurpaliaus" - "Ace of Spades"