Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Skylė - "Povandeninės kronikos" (Su A. Smilgevičiūte)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
xdm
2008 m. rugpjūčio 22 d. 22:11:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gera mama jei klauso tokios muzikos

Atsakyti
R7wa
2008 m. rugpjūčio 22 d. 21:55:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kai mama nusipirko si diska pamaniau kad ji svaisto pinigus bet kai paklausiau susidomejau visai nieko dainos

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
vandeny
2008 m. rugpjūčio 22 d. 17:31:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nusipirkau ir tik tada supratau kad man visai nepatinka
šiaip gera muzika, tik manęs labai nekabina.

____________________
last.fm/user/vandenyjee
Atsakyti
Blackened
2008 m. liepos 26 d. 21:02:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man asmeniškai nepatiko, bet džiugu, kad LT egzistuoja ir tokia kokybiška, profesionali ir graži muzika. Tik kad ne mano skonio.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
eqliux
2008 m. liepos 23 d. 10:05:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ooo, gėris
Negaliu lyginti su kitais Skylės albumais, nes tų kitų niekad neteko klausyti - nekalbu apie pavienius gabalus iš neaišku kokių albumų Tik man irgi čia norisi daugiau Roko vokalo, nes, nors Aistės balsas ir wow koks, bet ilgainiui pabosta.
Povandeninės Kronikos kuo gražiausiai susiklauso ir kaip visuma, ir atskiromis dainomis, ir visai nesunku jį išklausyti vienu įkvėpimu, nieko daugiau nedarant, tik Klausant Muzikos
Mano visų mėgstamiausia - Teogonija. iki skausmo šitas. dar labai patinka Jūržolių šokis, 60, Šaukiu liūtį, Šventaragis.

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 19 d. 18:58:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepatiko,nes vokalas per daug gražus ir švelnus.Trūksta natūralumo

Atsakyti
Tremor_Christ
2008 m. sausio 9 d. 12:57:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
_nevermind_ rašė:
O man senesni Skylės albumai kurkas labiau patiko negu šitas. Kažkaip toli gražu neprilygtsa Lukiškių Pievai ar Babilonui....

iš dalies esi teisus, Lukiškių Pievai apskritai vargu ar kada nors kas nors prilygs, nes mano nuomone ten yra Skylės perlas, bet tai nedaro paskutiniojo albumo prastu

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
Nocturnal_Ritual
2008 m. sausio 9 d. 12:09:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pamačiau temą, galvoju gal reitų pasakyt savo nuomonę, vis dėlto perklausiau šitą albumą, bet faking nieko nepamenu. Tiesa, užstrigo kelios atkarpos iš, berods, "Jūržolių šokio" ir "60", bet tik tiek. Noriu pasakyt, kad jei man albumas patiktų, taip neturėtų būt. Tikriausiai ne mano stiliaus muzika.

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. sausio 9 d. 11:39:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man senesni Skylės albumai kurkas labiau patiko negu šitas. Kažkaip toli gražu neprilygtsa Lukiškių Pievai ar Babilonui....

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
k_b
2008 m. sausio 7 d. 23:02:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nežinau, net sunku apibūdint.... tiesog antgamtiška muzika, didėlis gėris lietuvos muzkinei padangėje, tikrai...

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Tremor_Christ
2008 m. sausio 7 d. 22:09:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kol kas mėgstamiausios dainos - 60, Jūržolių šokis, Sesuo ir Baltas Brolis, nors šiaip nė viena daina nenuvylė!

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
Tremor_Christ
2008 m. sausio 7 d. 22:08:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ne tik šis albumas, bet ir apskritai Skylė ir prieš ateinant Aistei ir po yra didžiulis gėris LT muzikinėje scenoje. Kronikos nuostabiai sudėtas albumas, vis traukiantis vėl ir vėl jo paklausyti, džiaugiuosi kad pagaliau su šiuo albumu grupė susilaukė žymesnės komercinės sėkmės. tikiuosi sekančio albumo nereiks taip ilgai laukti kaip pastarojo ir kad jame išgirsime daugiau Roko Radzevičiaus balso

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2008 m. sausio 7 d. 21:27:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Skylė - Povandeninės kronikos (Su A. Smilgevičiūte)

Kaip jums šitas albumas? Nagi, pasidalinkit nuomonėmis.
Pastaruoju metu tikrai nesu girdėjusi ko nors nuostabesnio nei šito albumo dainos.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Mia Mia
6,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 3691
  Iš viso užsiregistravę: 73351
  Naujausias narys: uxtabecvry
  Šiandien apsilankė: 167578