Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2017 m. liepos 5 d. 21:03:05 2019-07-01 18:20:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gyvenimas BAIMĖJE

 

Mūsų išplėstos akys

Ne naivios

Jos sąmoningo sprendimo išdava

Sveikinanti šypsena yra naujas „tai bent“*

 

Raktas nerakintose duryse, spynoj iš lauko

Nėra užmaršumas

Tai iššūkis pasikeisti širdyje

Visad yra už ką mokėti

Gyvenimas b a i m ė j e brangiai kainuoja

ar tikrai gali tai sau leisti?

 

*The welcoming smile is the new Cool – reikėtų šią frazę suprasti, kad maloni, palanki, padrąsinanti, sveikinanti šypsena, buvusi  jau visai užmiršta, grįžta kaip labai madinga ir sektina maniera atrodyti kietai.

 

Mes nusprendėme surizikuoti išlydyti savo ginklus, taip rodydami stiprybę .

Mes nusprendėme surizikuoti išlydyti savo ginklus, taip rodydami stiprybę.

 

Mūsų išplėstos akys ne taip jau silpnos

Jos išdava sunkiai įgytos išminties

Tad mes atsuksim kitą skruostą

Obuolių pyragas aušta ant palangės*

Tai labai sveikintinas pokytis

Gyvenime b a i m ė j e.

Metai po metų, po metų

Ar galime tai sau leisti

Ar galite tai sau leisti?

 

*Obuolių pyragas aušta ant palangės – kaip simbolis didelio pasitikėjimo aplinkiniais. Suprask, niekas nenufirfino.

 

Mes nusprendėme pradėti lydyti savo ginklus, taip rodydami stiprybę.

Nusprendėme durų nerakinėti, būti atviru veidu, taip rodydami stiprybę

 

Mes nesam žali

Mes tik malonūs*

Mes nesam žali

Mes tik malonūs

Mes nesam žali

 

* We're not green / We're just pleasant – aliuzija į Viljamo Bleiko himną Jeruzalė, kur herojus prisiekia  protu ir kardu nesitrauksiąs iš kovos, kol žalioje ir malonioje Anglijos žemėja bus įkurta Jeruzalė. Emerson, Lake and Palmer turi dainą tuo tekstu – Jerusalem. Čia perfrazuota eilutė turėtų reikšti jog anglai nėra naivūs, jie tiesiog malonūs žmonės.

 

Mes nusprendėme surizikuoti išlydyti savo ginklus, taip rodydami stiprybę.

 

Mūsų išplėstos akys ne naivios

Jos tam tikro nuovargio išdava

Ar ateis laikas kada tikėsime,

Kad vienintelis kelias į priekį yra sudėti ginklus.

Kada pagaliau suvoksime,

Kad karčios pasekmės, jei to nesiimsime,

Ir yra toji kaina, kurią mokėsime

Už tokį gyvenimą.

 

Mes nekviečiame nusikaltimo

 

Ar leisite vienai pražuvusiai sielai pakeisti mūsų nusistatymą?

Manau, kad ne.

 

Koks laiko švaistymas

Didžioji Kinų Siena

Koks laiko švaistymas

Mažino linija

Didžioji Kinų Siena

Chto za trata vremeni

Berlinskaya stena

Koks laiko švaistymas

Die Berliner Mauer

Koks laiko švaistymas

Koks laiko švaistymas

 

Įvadas: per interviu žurnalui "Web UK" h sakė: "Aš girdėjau visus tuos statistinius duomenis apie tai, kaip Kanados žmonės net nesuka galvos užrakinėti savo duris, bet jei jūs kertate sieną į JAV, ten kiekvienas turi savo ginklą – taip juos gąsdina nusikaltimai. Per klaidą šaudosi  vienas į kitą su tais ginklais, kuriuos turi prie lovos, arba nušauna savo vaikus netyčia. Visiškai nučiuožę.

 

 

"Įrodymas: jei būtų tikra būtinybė pasirinkti gyventi vienaip ar kitaip, galėtumėte pasirinkti gyventi atviru veidu, atrakintomis durimis, galite rinktis pasitikėti kiekvienu, matyt juos ne kaip individus, bet kaip kultūrą, kaip tautą, galite pasitikėti kiekvienu, arba galite gyventi pasišiaušęs ginklais ir viską vertinti kaip grėsmę, kaip kad mes, kaip Amerika, kaip Rusija, kaip kad jau pradeda Kinija. Visos šios grėsmės vis labiau turi pagrindo. Kadangi, kai tik jūs gyvensite pasišiaušęs raketomis, visi kiti manys, jog jiems taip pat reikia ginklų, kad galėtų apsisaugoti, nes nesijaučia saugūs.

"Taigi," Gyvenimas BAIMĖJE " visas apie tai, kad visi šie dalykai yra laiko švaistymas. Visais laikais. Berlyno siena buvo laiko švaistymas, visada buvo, didžioji Kinijos siena – tas grandiozinis sumanymas , tai buvo visiškas laiko švaistymas, "Mažino linija" buvo prakeiktai bergždžias laiko, pastangų ir pinigų švaistymas. Bet jei nieko nepasimokome ... kas su mumis visais darosi?

"Idėja tokia: " ištirpinti mūsų ginklus kaip galios demonstravimą, paliekant duris atrakintas, kaip rodomą stiprybę ", bet ne silpnumą - tai visai kas kita. Kadangi galų gale, visos šios užrakintos durys, visa ši ginkluotė kaupiama iš silpnumo. Gavome visiškai priešingą rezultatą. Tai vėl meilės / baimės dalykas.

 

"Gyvenimas BAIMĖJE“, nors jis vadinasi Gyvenimas BAIMĖJE, yra daina apie tai, ko nenorėtumėte pasirinkti. Tai priešnuodis."

 

Kuo toliau lendu į tekstus, tuo man šis albumas darosi svaresnis. Vyrai neabejingi savo šalies ir visos Europos ateičiai. 


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
einaras13 The Kinks State of Confusion
 The Kinks
 
4Blackberry Steven Wilson Staircase
 Steven Wilson
 Labiausiai patikusi daina albume, nors visas albumas yra tikrai puikus.
Sahja Vera Brezhneva Ja ne igraju
 Vera Brezhneva
 
Very_crazy_enough The Killers Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)
 The Killers
 

Šiuo metu vertiname


Graham Coxon Graham Coxon
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
19:02 - 4Blackberry
Sahja 19 val. online, naktinėjame? (Sorry, per mažai kas veikti turbūt)
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
08:41 - Alvydas1
Ir mane patraukė pasidaryti po 70 -uosius.
00:48 - 4Blackberry
RIP
00:21 - DjVaids
Sulaukęs 81 metų mirė grupės „Chicago“ įkūrėjas Walteris Parazaideris.
22:30 - DjVaids
Galėtumėt Romo Dambrausko pasiūlon į top30 įdėt.
22:07 - 4Blackberry
O prioritetai man pastaruoju metu yra nauji leidimai. Dar kitas dalykas, kad naujos grupės dažnai jau nebepateikia nieko įdomaus man. Ar bent nesilygina su savo "pirmtakais", kad norėtųsi į juos gilintis.
22:06 - 4Blackberry
Nauji atradimai lieka tikrai paskutinėje vietoje ir praktiškai pamirštami. Kartais tik, jeigu pagal asociaciją su kita grupe atrandu, perklausau kokias kelias dainas, ir dažnai tuo ir pasibaigia, nes reikia grįžti prie prioritetų.
21:58 - einaras13
Tai panaši dilema ir man. Mano JAU mėgstamos grupės kepa kūrybą tempais, kurie man žiauriai per dideli, o čia dar naujas grupes atradinėti. Dažniausiai pas mane atradimai dabar būna "nes Spotify algoritmas išmetė", o ne intentional prisėdimai prie kažko
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 6765
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 282299