Žiūrėjau Harį Poterį šiandien (vakar), šneka buvo apie horokrusus, kad padalinus save, siela liks apsaugota, tapsi nemirtingu. Bet, kad pasidalintum reikia atimti kito gyvybę. Tai va mislinu, kad buvimą muzikantu panašiai galima susieti: dainos-horokrusai į kuriuos muzikantas save išdalina, tampa nemirtingu, be to nebūtina atimt kitos gyvybės, kad išsidalintum, t.y sukurtum kūrinį, irgi pliusas. :/ būti muzikantu geras būdas pagyvent.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2016 m. gruodžio 26 d. 23:24:09
Dabar klausausi ,,One More Try"..
Žiūrėjau Harį Poterį šiandien (vakar), šneka buvo apie horokrusus, kad padalinus save, siela liks apsaugota, tapsi nemirtingu. Bet, kad pasidalintum reikia atimti kito gyvybę. Tai va mislinu, kad buvimą muzikantu panašiai galima susieti: dainos-horokrusai į kuriuos muzikantas save išdalina, tampa nemirtingu, be to nebūtina atimt kitos gyvybės, kad išsidalintum, t.y sukurtum kūrinį, irgi pliusas. :/ būti muzikantu geras būdas pagyvent.
2016 m. gruodžio 26 d. 19:03:50
Blogesniu ziniu per kaledas ir apskritai neisgirsi... :( Fantastiskas atlikejas. RIP
____________________
Under The Iron Sea