Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2017 m. gegužės 6 d. 01:29:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Galėtų, bet nelaimės, nes laimės italas... 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. gegužės 5 d. 23:30:03 2017-05-05 23:47:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Perklausiau daugiau kartų, priėjau išvadą, kad problema ne dainos struktūroj, bet pačiam atlikime. Taip, priedainis kartojasi per dažnai, tai prisideda prie viso efekto, bet esmė išraiškoje. Vokalas yra ištisai visoje dainoje vienodas, tik į pačią pabaigą pasikeičia. Išties fenomenali šita daina man...

Dėl Armėnijos nieko negaliu pasakyt, per mažai įsimintina daina pasirodė. Latvija pateikė įdomų elektronikos variantą. Ten beje, priedainis irgi dažnai kartojasi, bet vat efektą visai kitokį sudaro, nes balsas dainos eigoje nuolat kinta, įgauna skirtingų atspalvių, o ir pats dainos skambesys visai kitas, šokdinantis, nėra jokio pasyvaus fortepijono. Galutinis pasirodymas, lyginant su Blanche, matomai turės didesnę persvarą (sprendžiant ir iš repeticijų). Galėtų ir laimėt ta Latvija jau...


____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
Atsakyti
einaras13
2017 m. gegužės 5 d. 20:42:43 2017-05-05 20:49:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man ta pirmoji pusė ala sumaištis labiau patinka nei antroji pusė "užsisėdimas ant to pačio priedainio n kartų". Viskas ten derintųsi, jei ne n priedainių, kurie yra nevykęs bandymas užpildyti kompozitorių neoriginalumo spragas.

Mano standartai — ne tik priedainis, o visa daina ištisai turi būti įdomi. Armėnijos arba Latvijos dainos yra fantastiški pavyzdžiai, kaip turi vystytis daina, kas yra praktiškai nepriekaištinga struktūra. Bulgaro daina yra absoliuti klasika struktūros prasme, įdomi tik dėl įsimintino priedainio, taigi, priekaištingumas atsiranda, todėl ir ne pirmas dešimtukas. Belgės dainos struktūra yra priedainių, nuo kurių darosi koktu, kurie kaip deguto statinė medaus šaukšte (nu proporcijos panašios) gadina "nepriedainių", o ir visos dainos bendrą "skonį", mišrainė. Todėl irgi ne pirmas dešimtukas. Atrodo, išryškinau savo poziciją kaip įmanoma labiau.

Ir dėkoju už mano sąrašėlio įvertinimą. Prancūzija man irgi jau strigo ausyse po antros perklausos + tai yra visiškai neypatinga šiuolaikinė pop klasika, todėl trečias dešimtukas. Suomijos daina too boring, manęs tokio stiliaus dainos neintriguoja. Su ja galbūt viskas tvarkoj, bet čia tik mano asmeninis skonis nulėmė jos poziciją trečiajame dešimtuke. 

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. gegužės 3 d. 21:31:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sutinku su tuo, kad Belgijos dainos pirmoje pusėje yra kažkas ne taip. Gal tai, kad pradedama priedainiu, užtai vėliau jis ir užknisa. Apskritai pirma dainos pusė - kažkokia sumaištis, tačiau kuo toliau, tuo geriau susiklauso. Man baisiai įdomu bus sulaukti tikrojo pasirodymo. Manau, jis bus vienas originalesnių ir užtai aukštos meninės vertės. Pati daina, beje, irgi tokia yra, išskirtinė ir aukštos klasės. Kas dėl struktūros tai nelabai supratau, ką norėjai pasakyti. Kas ten su kuo nesiderina?

"Bulgarijos daina viena įdomesnių". Na aš kaip tik manau, kad ji viena paprastesnių. Tačiau būtent tame paprastume, atvirume ir slypi visas grožis. "Efektas geras tik klausant priedainio" - tai yra vos ne kaip nerašyta taisyklė, taikoma visoms pop dainoms, svarbu, yra sąryšis su pačia daina ir to visiškai užtenka.

Šiaip topas patiko tavo, galvojau bus prasčiau. Visi favoritai įeina į pirmąją topo pusę, tad smagu. Na, pridėsiu gal tik tiek, kad kokia Prancūzija ar Suomija galėtų būti vos aukščiau.

 


____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
Atsakyti
einaras13
2017 m. gegužės 3 d. 18:56:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Belgijos skambesys man įspūdį buvo palikęs iki antros dainos perklausos. Šiaip tai yra blogiausia daina, kokią tik buvo galima pagaminti pasitelkus modernų skambesį. Man skambesys patinka, nu bet plyz, priedainis užknisa jau antrą minutę ir vienintelis dalykas, kuris gelbsti, tai kad dar yra kažkokia dalelytė, kažkoks mizerinis procentas dainoje ne priedainio. Daviau 13 vietą savo sąraše — fantastiškas skambesys, įdomus vokalas, bet šūdina struktūra, neišlaiko įspūdžio iki galo.

Atsakau į Crazyz nuomonę: nu gal suprantu, kodėl Baltarusija tau patiko, bet Ispanija... aš tai laikau vienu didžiausių šlamštų, girdėtų per pastarąsias kelias Eurovizijas (prašau nesupykti, bet tikrai, net plačiosios internautų masės taip mano). Tipiškesnio šablono dar reikia paieškoti. Latvija ir Vengrija — visiškai sutinku.

Atsakau į 4Blackberry nuomonę: Bulgarijos daina viena įdomesnių, bet kažkas viduje sako, kad kažką panašaus jau girdėjau ir šiaip, efektas geras tik klausant priedainio. Na, dainos struktūra bent jau pranoksta Belgijos dainą. Savo sąraše skyriau 11 vietą. Azerbaidžano atlikėjos daina man tikrai patiko, net nelabai turiu priekaištų.

Atsakau į Konditerijaus nuomonę: o kaipgi kitaip!!! :)

Apibendrinu savo video topu:

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. gegužės 2 d. 20:03:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Lietuva.


____________________
Yok mu bunun ilacı, ah?
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. balandžio 30 d. 21:50:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano top 3:

1. Belgija

2. Bulgarija

3. Azerbaidžanas

Bet žinoma, yra daugiau visai neblogų :)


____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
Atsakyti
Crazyz
2017 m. balandžio 30 d. 21:16:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Laimės Italas! 

Favoritas - Belgijos daina. 

Dar visai užskaitau Latvija, Ispanija, Vengrija, Baltarusija.


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Fall Out Boy Fall Out Boy
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:16 - 4Blackberry
Alvydai, aš nespėju visų jūsų komentarų apie albumus skaityti, o daug dominančių atlikėjų komentuojat. Bet aš tikriausiai ir po naujų metų toliau nagrinėsiu 2025 leidimus.
16:09 - 4Blackberry
Man ir atrodo, kad nėra galimybių dėl tokių kiekių, bet bandysiu bent daugmaž sudėlioti, kad ir netobulai.
14:47 - einaras13
Mano tempai kaip tik kritę - pasibaigus kovidui gerokai sumažinau naujos muzikos absorbciją. Fokusas nukrypo labiau į atskirų atlikėjų diskografijų totalinius tyrinėjimus.
14:33 - Alvydas1
Šiemet nuodugniau filtruoju naują muziką ir jau porą tuzinų albumų esu sužvejojęs. Į top 10 tilpti nėra galimybių.
22:46 - 4Blackberry
Jo, reikės pasiklausyti Ulver dar, tada galutinį tik pavyks sudaryti.
22:44 - einaras13
Aš savo topo kortų atskleist nenoriu (tuo labiau, kad dar laukiu Ulver albumo poryt išeisiančio), bet su Deftones albumu šiemet nemažai laiko praleista, rimtas kandidatas į topą.
22:43 - einaras13
Čia kažkoks Spotify dalykas matyt, karts nuo karto šitas gedimas pasitaiko.
22:43 - 4Blackberry
Aš šią naktį taip pat vėl klausiau Deftones albumo. Galvoju skirti pirmą vietą netgi savo tope.
22:38 - 4Blackberry
Taip. Teko eiti į kiekvienos dainos profilį, kad perklausyčiau dienos dainas.
22:31 - Konditerijus
Ten kur turėtų būti Spotify leistuvas, rašo: upstream request timeout
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 374
  Iš viso užsiregistravę: 73711
  Naujausias narys: Juratevs
  Šiandien apsilankė: 14288