"Angelu Miestas", "Gladiatorius", "Brolis" (abi dalys, yapc 2), taip pat lb geri buna animaciniu filmu soundtrack'ai, pwz.: "Liutas Karalius", "Simarono Zirgas", "Egipto Princas". Lb patinka prancuzisku filmu garso takeliai, tokiu kaip "Vilku Imperija", "Purpurines Upes" ir pan. ;]
____________________
Siela tamsi, bet rubas be demes -
Ir tai man suteikia paguoda...
Gaila, kad niekas nepaminėjo man legendinio serialo Twin Peaks (David Lynch) ir serialo Twin Peaks: Fire Walk With Me. Ten yra tokia graži pagrindinė melodija, pagal kurią dainuoja Julee Cruise, o čia tas jos visas albumas: https://rapidshare.de/files/27453...loain g.rar.html
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
o kas bepamena Blade pirmosios dalies suondtrack'a
nuliovas, siaip prie saves prilaikau antros dalies takeli
tai ten mazdaug tokie muzikiniai eksperimentai kaip gorillaz ir cypress hill bendras gabalas
oh my god - puse velnio.
Trainspotting: Iggy Pop - Nightclubbin; Leftfield - Final Hint.
Amelie: Visas soundtrackas. nuo pradžios iki pabaigos.
Requiem For A Dream.
Arizona Dream
Balck Cat, White Cat
The Wall
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
:abiausiai istriges viso filmo soundtrack`as tai tikrai: American Beauty
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
"A Million Dollar Hotel"
"Danny The Dog"
"Pulp Fiction"
"The Pianist"
"21 grams"
"Phantom Of The Opera"
"Leon:The Professional"
"Last Temptation Of The Christ"
"Passion Of The Christ"
"Queen Of The Damned"
Gal šiam kartui užteks filmų, kurių soundtrack'ai nuostabybiški. Bet visgi gerai žinau, jog dar kelis gerus praleidau, tik dabar negaliu prisiminti.
____________________
Jei aš neskraidyčiau, būčiau tiesiog paprasta kiaulė.
"Brokeback Mountain" puikus garso takelis;
"Boys Don't Cry" filme: A Camp - "The Bluest Eyes In Texas", tikrai liudna daina;
"Moulin Rouge" neblogas garso tekelis, ypac Nicole Kidman - "One Day I'll Fly Away";
"Phantom Of The Opera" yra daug super dainu;
"Romeo Et Juliette": Sade - "Kissing You";
"Spiderman II" - pavadinimu "Trailer Lacrimosa";
Daugiau siuo metu neatsimenu...
Beje, dar: Aerosmith - "I Don't Want To Miss A Thing"; Oasis - "Stop Crying Your Heart Out";
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų!
Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2006 m. spalio 15 d. 20:04:59
2006 m. spalio 15 d. 16:16:20
____________________
taram
2006 m. spalio 15 d. 16:01:18
Galiu pataisyti? Gal "Vilko brolija"?
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. spalio 15 d. 15:55:49
____________________
Siela tamsi, bet rubas be demes - Ir tai man suteikia paguoda...
2006 m. spalio 15 d. 15:45:10
https://rapidshare.de/files/27453...loain g.rar.html
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. rugsėjo 25 d. 01:40:14
"La Femme Fatale"
"Requiem For A Dream"
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. rugsėjo 24 d. 20:13:42
"Coffee&Cigarettes"
"La dolce Vita"
2006 m. rugsėjo 24 d. 19:28:42
labiausiai isimine simarono zirgo garso takelis bet siaip faina kai paleidzia tarkim guns n roses
jo man ir patiko simarono zirgo garso takelis
ir man ir man patiko
____________________
apres novs le delvge!:)
2006 m. rugsėjo 24 d. 18:59:16
____________________
Bohemian revoliution! We must believe in truth, beuty, freedom and love!
2006 m. rugsėjo 17 d. 19:48:20
Tobula. . . .
____________________
And the Gods made love.
2006 m. gegužės 23 d. 22:36:26
____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
2006 m. gegužės 23 d. 22:31:11
____________________
pasaulis neteko daug geniju, ensteinas mire, bethovenas apkurto, o va jau ir man galva skaudet pradeda..:D
2006 m. gegužės 21 d. 20:56:26
nuliovas, siaip prie saves prilaikau antros dalies takeli
tai ten mazdaug tokie muzikiniai eksperimentai kaip gorillaz ir cypress hill bendras gabalas
oh my god - puse velnio.
2006 m. gegužės 21 d. 20:10:14
Amelie: Visas soundtrackas. nuo pradžios iki pabaigos.
Requiem For A Dream.
Arizona Dream
Balck Cat, White Cat
The Wall
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 21 d. 20:09:27
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. gegužės 21 d. 20:04:37
"Danny The Dog"
"Pulp Fiction"
"The Pianist"
"21 grams"
"Phantom Of The Opera"
"Leon:The Professional"
"Last Temptation Of The Christ"
"Passion Of The Christ"
"Queen Of The Damned"
Gal šiam kartui užteks filmų, kurių soundtrack'ai nuostabybiški. Bet visgi gerai žinau, jog dar kelis gerus praleidau, tik dabar negaliu prisiminti.
____________________
Jei aš neskraidyčiau, būčiau tiesiog paprasta kiaulė.
2006 m. gegužės 21 d. 19:36:24
nerealu.
2006 m. gegužės 21 d. 19:21:47
labiausiai isimine simarono zirgo garso takelis bet siaip faina kai paleidzia tarkim guns n roses
jo man ir patiko simarono zirgo garso takelis
____________________
the early bird cheach the big worm...
2006 m. gegužės 10 d. 19:00:12
____________________
It 's something unpredictable but in the end it 's right. I hope you had the time of your life...
2006 m. balandžio 26 d. 12:35:08
"Boys Don't Cry" filme: A Camp - "The Bluest Eyes In Texas", tikrai liudna daina;
"Moulin Rouge" neblogas garso tekelis, ypac Nicole Kidman - "One Day I'll Fly Away";
"Phantom Of The Opera" yra daug super dainu;
"Romeo Et Juliette": Sade - "Kissing You";
"Spiderman II" - pavadinimu "Trailer Lacrimosa";
Daugiau siuo metu neatsimenu...
Beje, dar: Aerosmith - "I Don't Want To Miss A Thing"; Oasis - "Stop Crying Your Heart Out";
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.