nelabai klausau as tu soundtracku, bet va viena tikrai gera paminesiu - tai ' La Marche De L'empereur' (by Emilie Simon) - tokia rami grazi, svajingai nuteikianti muzikele... 'ziedu valdovo' sountrackas irgi patiko.
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind
i had no illusions
Cruel Intentions soundtrackas: The Verve - Bitter Sweet Symphony; Placebo - Every You Every Me
Butterfly Effect: Oasis - Stop Crying Your Heart Out
Amelie from Montmartre: Comptine d'Un Autre ete ir Amelie Poulain Les Jours Tristes
Gladiator: hans zimmer - Elysium
Pearl Harbor : Tennessee ir brothers
____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
VoteForPedro rašė: Dar visada apsiasaroju klausydamasi Ziedu Valdovo soundtracko.Dabar ypac Annie Lenox "Into The West".O is instrumentaliniu tai isimylejus ta Entu sukilimo kurini ir "Shire".
Man tai be konkurencijos "Prophecy" ir "Concerning Hobbits", panele Dunnowho (DunnoYou)!
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Moulin Rouge soundtrackas tai tikrai grazu.Ypac Kristiano ar whatever perdainuotos dainos.Ewanas McWhatever is tiesu puikus aktorius,man tikrai patinka jo balsas(jis atliko ir du Iggy Pop coverius filme "Velvet Goldmine"),o jo veikejas Ruze vienas mano mylimiausiu.Net asara isspaudziu kai nekaltai prabyla kazka tokio "Love is like oxygen!" ar "Thank you for curing me from my ridiculous obsession with love!".Labai patiko Eltono "Your Song" ir smagu buvo irgirst Davido Bowie "Heroes" tam ju muzikiniame pasikalbejime,ka jau kalbet apie visa kita.Nors "The Show Must Go On" versija sucks.
Dar visada apsiasaroju klausydamasi Ziedu Valdovo soundtracko.Dabar ypac Annie Lenox "Into The West".O is instrumentaliniu tai isimylejus ta Entu sukilimo kurini ir "Shire".
Is linksmesniu dalyku tai visada pakelia nuotaika "The Rocky Horror Picture Show" garso takelis.Filmas bukas,durnas ir absoliuciai nerealus,o soundtrackas turbut vienas geriausiu ir originaliausiu ever.Megstamiausia daina-"Sweet Transvestite"
Dar paminesiu "Velvet Goldmine" el septyniasdesimtuju glam rocko dvasios ir "Trainspotting"-neisivaizduoju kaip geriau filme butu galima panaudoti Lou Reed " Perfect Day".
____________________
You talk about your woman
I wish you could see mine
T_y_L_a>>> Now we are free (Gladiator) atlieka ne Enya, o Lisa Gerrard (Dead can dance)
Daug ką turbūt suklaidino per kazaa parsisiųsta versija su neteisingu pavadinimu.
Šiaip tai nuostabi daina "D
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Don Davis'o garso takeliai, kaip galėjau užmiršt...Paula Cole - heart door iš Sweet November, taip pat Tegan&Sarah, Enya - Only Time, in nežinau kas atlieka pačią paskutinę dainą, bet tikrai graži ( vis dar Sweet november) Taip pat Enya - Now we are free (Gladiator), nežinau kas atlieka, bet daina turėtų vadintis 'im in heaven' ( Green Mile)
Na gerų garso takelių tikrai daug, ir blogai kai nepameni..
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2006 m. balandžio 25 d. 23:36:04
____________________
Daug zinoti ir nepasirodyti zinanciu yra dorybe. Zinoti mazai ir detis daug zinanciu yra liga.
2006 m. balandžio 19 d. 21:00:40
na dar ir Last Days taip pat
dar ir armagedono AEROSMITH - I don't want to miss a thing
____________________
for a life without rules
2006 m. balandžio 8 d. 23:02:14
____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
2006 m. balandžio 8 d. 22:52:47
____________________
endis irgi kafka
2006 m. balandžio 7 d. 10:03:03
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind i had no illusions
2006 m. balandžio 6 d. 01:48:44
Michael Andrews & Gary Jules - Mad World
INXS - Never Tear Us Apart
2006 m. sausio 10 d. 10:22:13
____________________
>> Neaiškink << ;]]~
2006 m. sausio 8 d. 13:05:03
____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
2006 m. sausio 8 d. 12:57:15
Butterfly Effect: Oasis - Stop Crying Your Heart Out
Amelie from Montmartre: Comptine d'Un Autre ete ir Amelie Poulain Les Jours Tristes
Gladiator: hans zimmer - Elysium
Pearl Harbor : Tennessee ir brothers
____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
2005 m. gruodžio 26 d. 06:49:39
Dar visada apsiasaroju klausydamasi Ziedu Valdovo soundtracko.Dabar ypac Annie Lenox "Into The West".O is instrumentaliniu tai isimylejus ta Entu sukilimo kurini ir "Shire".
Man tai be konkurencijos "Prophecy" ir "Concerning Hobbits", panele Dunnowho (DunnoYou)!
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2005 m. gruodžio 25 d. 23:29:14
Dar visada apsiasaroju klausydamasi Ziedu Valdovo soundtracko.Dabar ypac Annie Lenox "Into The West".O is instrumentaliniu tai isimylejus ta Entu sukilimo kurini ir "Shire".
Is linksmesniu dalyku tai visada pakelia nuotaika "The Rocky Horror Picture Show" garso takelis.Filmas bukas,durnas ir absoliuciai nerealus,o soundtrackas turbut vienas geriausiu ir originaliausiu ever.Megstamiausia daina-"Sweet Transvestite"
Dar paminesiu "Velvet Goldmine" el septyniasdesimtuju glam rocko dvasios ir "Trainspotting"-neisivaizduoju kaip geriau filme butu galima panaudoti Lou Reed " Perfect Day".
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. gruodžio 25 d. 21:30:03
____________________
taram
2005 m. gruodžio 25 d. 21:07:19
:Graži, daina graži.
2005 m. gruodžio 22 d. 02:09:40
Daug ką turbūt suklaidino per kazaa parsisiųsta versija su neteisingu pavadinimu.
Šiaip tai nuostabi daina "D
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2005 m. gruodžio 18 d. 11:09:50
2005 m. gruodžio 18 d. 11:07:27
2005 m. gruodžio 16 d. 10:46:13
2005 m. gruodžio 15 d. 20:15:41
Na gerų garso takelių tikrai daug, ir blogai kai nepameni..
2005 m. gruodžio 15 d. 19:37:52
2005 m. gruodžio 15 d. 01:51:03
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo