| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2006 m. gegužės 30 d. 15:15:39
beautiful day
one
elektrical storm
hold me trill me kiss me kill me
____________________
for a life without rules
2006 m. gegužės 30 d. 15:06:27
violin, o kaipgi Walk On labai graži
man patinka beveik visos dainos, sunku ką nors išskirti ... ;]]
Gražiausios Šiuo Metu būtų Pride, One, elevation
o kaip tau ju ta daina ONE perdirbta na ten kur dainuoja meridzei BLAY
Man ta daina (ten dainuoja Mary J.Blige) gerai
As kazkaip buvau pradejus nebeklausyt Beautiful day,dabar vel vien tik jos klausau
pamacius giedra dangu taip ir norisi visa gerkle uzrekt It's a beautiful day
butent
2006 m. gegužės 30 d. 15:01:02
violin, o kaipgi Walk On labai graži
man patinka beveik visos dainos, sunku ką nors išskirti ... ;]]
Gražiausios Šiuo Metu būtų Pride, One, elevation
o kaip tau ju ta daina ONE perdirbta na ten kur dainuoja meridzei BLAY
Man ta daina (ten dainuoja Mary J.Blige) gerai
As kazkaip buvau pradejus nebeklausyt Beautiful day,dabar vel vien tik jos klausau
pamacius giedra dangu taip ir norisi visa gerkle uzrekt It's a beautiful day
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2006 m. gegužės 30 d. 13:53:21
violin, o kaipgi Walk On labai graži
man patinka beveik visos dainos, sunku ką nors išskirti ... ;]]
Gražiausios Šiuo Metu būtų Pride, One, elevation
o kaip tau ju ta daina ONE perdirbta na ten kur dainuoja meridzei BLAY
Man ta daina (ten dainuoja Mary J.Blige) gerai
As kazkaip buvau pradejus nebeklausyt Beautiful day,dabar vel vien tik jos klausau
2006 m. gegužės 30 d. 12:53:15
2006 m. gegužės 30 d. 11:52:33
violin, o kaipgi Walk On labai graži
man patinka beveik visos dainos, sunku ką nors išskirti ... ;]]
Gražiausios Šiuo Metu būtų Pride, One, elevation
o kaip tau ju ta daina ONE perdirbta na ten kur dainuoja meridzei BLAY
____________________
Kpr
2006 m. gegužės 30 d. 11:50:40
____________________
Kpr
2006 m. gegužės 26 d. 23:48:04
____________________
Hard To Concentrate
2006 m. gegužės 26 d. 23:37:53
2006 m. gegužės 26 d. 23:31:50
____________________
Funky_beat !!!
2006 m. gegužės 26 d. 23:06:47
O labiausiai patinkancios tai hm... With or without you, Beautiful Day, Stuck in a Moment You Can't Get Out Of ir Elevation.
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. gegužės 26 d. 22:59:41
per seni? lol
eik tu, lol?
na na...
2006 m. gegužės 26 d. 22:55:26
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. gegužės 26 d. 22:52:06
is seniausiu: New Year's Day. Ish gana senu - Where the streets have no name. Ish vidurinio periodo - Who's gonna ride your wildest horses. Ish naujesniu - Walk on. O dar naujesniu - zinomiausia balade ilgu pavadinimu is naujo albumo. O ish niekada nesenstanciu ir viena paciu paciausiu roko istorijoje - With or without you
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. gegužės 26 d. 22:49:50
Na man tai, One idealiausias ju kurinys,nors yra tikrai daug superiniu
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2006 m. gegužės 26 d. 22:40:17
bet jie man ar per seni ar paprasciausiai nepatinka
2006 m. gegužės 26 d. 22:40:10
____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
2006 m. gegužės 26 d. 22:36:36
2006 m. sausio 16 d. 19:21:22
man patinka beveik visos dainos, sunku ką nors išskirti ... ;]]
Gražiausios Šiuo Metu būtų Pride, One, elevation
____________________
Žalios kačių akys naktim ūkanotom su raganom skraido ant šluotų gauruotų - Lyg žvaigždės, kur sminga į bežadę tylą, lyg žiežibros, kur sninga iš laužo liepsnų nuo viršūnių kalvų lyg juodų debesų - dar juodesnėn naktin kyla. [Myra Cohn Livingston]
2006 m. sausio 13 d. 10:54:39