Nu bet jau bilietų į ŽALGIRIO areną brangumas : 44.00 - 114.00 €
____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep\'s ... * ;-]
... buvo kažkuomet diena, kuomet ėjome jų pažiūrėt į SIEMENS areną .. na dabar panašu, jog reikės iki Kauno Žalgirio pasivažinėt, kad dar kartą juos išgirsti ... nu bet šita chebrytėvis dėlto (nori tu to ar nelabai ... ) yra verta pakartotinio jų aplankymo ...
((nors ir truputį pastaraisiais 2-3 metais į tokią grynai pop'Sceną savo atliekamomis dainomis nukrypo ... ))
____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep\'s ... * ;-]
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2020 m. kovo 6 d. 11:09:56
O ŠAKĖS

Nu bet jau bilietų į ŽALGIRIO areną brangumas : 44.00 - 114.00 €
____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep\'s ... * ;-]
2020 m. kovo 4 d. 13:05:37
... buvo kažkuomet diena, kuomet ėjome jų pažiūrėt į SIEMENS areną .. na dabar panašu, jog reikės iki Kauno Žalgirio pasivažinėt, kad dar kartą juos išgirsti ... nu bet šita chebrytėvis dėlto (nori tu to ar nelabai ... ) yra verta pakartotinio jų aplankymo ...
((nors ir truputį pastaraisiais 2-3 metais į tokią grynai pop'Sceną savo atliekamomis dainomis nukrypo ... ))

____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep\'s ... * ;-]