Gaila, bet paskutinis albumas ''Zeit'' - pats prasčiausias visų laikų darbas žvelgiant iš muzikinės perpektyvos - jeigu išimtume T.Lindemanno vokalą ir perklausytume vien tik muziką, o tada įsijungtume tarkim ''Mein Herz Brennt'' negalėtume patikėti kad tai yra tos pačios grupės muzika, skirtumas kaip diena ir naktis. O kad būtų dar blogiau, dainos sudėliotos lyg tyčia kad viską dar pablogintų - pavyzdžiui antru ir trečiu numeriu iš karto eina 2 visiškai neįsimenančios baladės. Grupės vizualinė pusė visada buvo stipri ir labai svarbi, bet laikui bėgant jų išskirtinis skambesys pasidarė totaliai meinstreaminis - atrodo kad niekam tai neberūpi, svarbu liūdnai, madingai paliūliuoti kokią beprasmę, banalią lopšinę ir nufilmuoti gerą klipą, bei pasidaryti kokybišką fotosesiją, kur visi turi atrodyti solidžiai ir ,,meniškai'' gal net duoti šansą B.Adamsui pasireikšti kaip fotomenininkui. Solinis Lindemanno albumas buvo žymiai įdomesnis, ten jaučiau tikrą kūrybą ir idėjas, o ne popsą. Bet klipą pažiūrėsiu ir įvertinsiu, manau kad ši daina iš tikrųjų yra geriausia nei toks šlamštas kaip ''Zeit'', kur jei nežinotum kas čia dainuoja tai visiems būtų tas pats, visiškai jokio skirtumo.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2022 m. lapkričio 26 d. 18:24:35
Gaila, bet paskutinis albumas ''Zeit'' - pats prasčiausias visų laikų darbas žvelgiant iš muzikinės perpektyvos - jeigu išimtume T.Lindemanno vokalą ir perklausytume vien tik muziką, o tada įsijungtume tarkim ''Mein Herz Brennt'' negalėtume patikėti kad tai yra tos pačios grupės muzika, skirtumas kaip diena ir naktis. O kad būtų dar blogiau, dainos sudėliotos lyg tyčia kad viską dar pablogintų - pavyzdžiui antru ir trečiu numeriu iš karto eina 2 visiškai neįsimenančios baladės. Grupės vizualinė pusė visada buvo stipri ir labai svarbi, bet laikui bėgant jų išskirtinis skambesys pasidarė totaliai meinstreaminis - atrodo kad niekam tai neberūpi, svarbu liūdnai, madingai paliūliuoti kokią beprasmę, banalią lopšinę ir nufilmuoti gerą klipą, bei pasidaryti kokybišką fotosesiją, kur visi turi atrodyti solidžiai ir ,,meniškai'' gal net duoti šansą B.Adamsui pasireikšti kaip fotomenininkui. Solinis Lindemanno albumas buvo žymiai įdomesnis, ten jaučiau tikrą kūrybą ir idėjas, o ne popsą. Bet klipą pažiūrėsiu ir įvertinsiu, manau kad ši daina iš tikrųjų yra geriausia nei toks šlamštas kaip ''Zeit'', kur jei nežinotum kas čia dainuoja tai visiems būtų tas pats, visiškai jokio skirtumo.
____________________
Žmogus - invazinė rūšis