I can never get enough of you
You are in each breath
Everything revolves around you
Why me of all people?
Count the hours, the seconds
But time seems to stand still
I've slaved away, tried to find my way out
Leave me be!
What else do you want, you want my days numbered
Why must you torment me with my longing,
Your hell burns in me
You are my life-elixir
I am torn
When will you come to kiss my wounds.
Out of the dark... do you hear the voice that says to you
Into the light... I give up and close my eyes
Out of the dark... do you hear the voice that says to you
I give up and you waste your tears to the night
I am ready, because it is time
For our bond over eternity
You are already there, quite near, I can feel you
I'll let you entice me, abduct me
In your power tonight for the last time
Give me your hand, my life, name your price
I give you yesterday, today and tomorrow
Then the set closes
No way back, the white light approaches
Piece for piece, I want to give in,
Must I die, In order to live?
Out of the dark...
____________________
Life\'s a BITCH. \'Cause if it was a SLUT, it\'d be EASY.
Isgirdau tai irgi per TV3 anonsa Pragaro Virtuvės Vaikėzai. Tai ji mano ausims skambėjo Nerealiai. Tikrai balsas stiprus, priedainis prasmingas, tik vėl bėda man su ta vokietukų kalbike .
____________________
Laugh, and the world laughs with you; weep, and you weep alone
Ją išgirdus, norisi pakilti labai aukštai ir dainuoti ją kartu.
Daina - kuri paliečia giliausius jausmus, netgi ir "bejausmio" žmogaus.
Ji tisiog nuostabi - tobula
Teras rašė: Kaip cia patapo sita klausomiausia ;d . Nesakau kad yra bloga , bet labai keista. Kazas turbut vis klauso ir kauso ja. Na apie posmus nelabai ka ir galiu pasakyti, vokiskai neikertu bet skamba normaliiai, bet priedainis ! Nuostabus !
Klausomiausia tapo todel, kad sia daina grojo per TV3, Pragaro Virtuves Vaikezai filmo anonsa ir turbut daug kam patiko, ar prisimine sena gera daina
Prancūzijos kapitonas Kylianas Mbappe pirmajame susitikime įmušė du įvarčius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų šalies rinktinės futbolininku. Jo sąskaitoje – 58 įvarčiai vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.
Patrauklumo daug radau juose. Tik mano problema, kad jų kompozicijos skamba ganėtinai padrikai, beformiškai, tuo pačiu sunkiai įsimintinai, panašiai kaip su Omega. Bet kad atradinėti vis tiek yra ką jų muzikoje, tai neabejotinai, ir tai intriguoja.
O Alvydas jau nugvelbė nuo manęs vieną nagrinėjamų italų progrokerių dainą į dienos dainą Aš gal kokią kitą dieną turėsiu kokį siūlymą, jei pavyks išsirinkti savo dienos dainą.
2011 m. balandžio 30 d. 11:49:13
2011 m. sausio 18 d. 13:06:19
Nereali... irgi pamenu per Pragaro virtuvės vaikėzų reklamą, taip ji įstrigo, kad net patį filmą žiūrėjau
____________________
Now they see what will be, blinded eyes do see
2010 m. gruodžio 3 d. 22:13:30
2010 m. lapkričio 17 d. 17:35:24
2010 m. lapkričio 14 d. 02:08:18
____________________
Kai nieko neturi, tai ir nereiki nieko.
2010 m. rugpjūčio 5 d. 11:50:17
You are in each breath
Everything revolves around you
Why me of all people?
Count the hours, the seconds
But time seems to stand still
I've slaved away, tried to find my way out
Leave me be!
What else do you want, you want my days numbered
Why must you torment me with my longing,
Your hell burns in me
You are my life-elixir
I am torn
When will you come to kiss my wounds.
Out of the dark... do you hear the voice that says to you
Into the light... I give up and close my eyes
Out of the dark... do you hear the voice that says to you
I give up and you waste your tears to the night
I am ready, because it is time
For our bond over eternity
You are already there, quite near, I can feel you
I'll let you entice me, abduct me
In your power tonight for the last time
Give me your hand, my life, name your price
I give you yesterday, today and tomorrow
Then the set closes
No way back, the white light approaches
Piece for piece, I want to give in,
Must I die, In order to live?
Out of the dark...
____________________
Life\'s a BITCH. \'Cause if it was a SLUT, it\'d be EASY.
2010 m. liepos 30 d. 15:09:43
2010 m. liepos 23 d. 01:05:15
____________________
Laugh, and the world laughs with you; weep, and you weep alone
2010 m. liepos 10 d. 22:44:02
2009 m. lapkričio 18 d. 18:29:38
____________________
If I Could Fly
2009 m. lapkričio 18 d. 18:27:44
____________________
If I Could Fly
2009 m. rugsėjo 3 d. 20:32:35
Daina - kuri paliečia giliausius jausmus, netgi ir "bejausmio" žmogaus.
Ji tisiog nuostabi - tobula
____________________
M.P.-M.T.
2009 m. rugpjūčio 11 d. 22:00:22
2009 m. rugpjūčio 10 d. 19:23:45
____________________
Legally, it\'s questionable. Morally, disgusting. Personally, I like it.
2009 m. rugpjūčio 10 d. 14:15:32
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2009 m. rugpjūčio 9 d. 21:16:36
2009 m. liepos 15 d. 11:49:39
2009 m. liepos 14 d. 20:29:26
2009 m. liepos 14 d. 20:10:30
Kaip cia patapo sita klausomiausia ;d . Nesakau kad yra bloga , bet labai keista. Kazas turbut vis klauso ir kauso ja. Na apie posmus nelabai ka ir galiu pasakyti, vokiskai neikertu bet skamba normaliiai, bet priedainis ! Nuostabus !
Klausomiausia tapo todel, kad sia daina grojo per TV3, Pragaro Virtuves Vaikezai filmo anonsa ir turbut daug kam patiko, ar prisimine sena gera daina
2009 m. liepos 14 d. 17:15:08