| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| einaras13 | State of ConfusionThe Kinks |
||||
| 4Blackberry | StaircaseSteven Wilson Labiausiai patikusi daina albume, nors visas albumas yra tikrai puikus. |
||||
| Sahja | Ja ne igrajuVera Brezhneva |
||||
| Very_crazy_enough | Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)The Killers |
Aš gal kokią kitą dieną turėsiu kokį siūlymą, jei pavyks išsirinkti savo dienos dainą.
2016 m. kovo 6 d. 20:55:50
Kartais bandau paklausyti šio albumo, tačiau jį visą užgožia du stiprūs kūriniai: „White Mountain“ ir „The Knife“. Realiai jie tempia šį albumą iš dugno, su šiokia tokia „Looking for Someone“ pagalba. „Stagnation“ stambus ir įdomus, bet su juo nesugebėjau susigyventi. „Visions of Angels“ ir „Dusk“ atrodo gan silpnokos dainos, per daug neišpildyto melodiškumo, lėtūniškumo, statikos. „White Mountain“ ir „The Knife“ atrodo dinamiškiausios, įspūdingiausios savo muzikiniais parametrais, dėl to įdomiausios. „Looking for Someone“ apibrėžia išpildytą melodingumą ir progresyviojo roko formatą.
Nors tai daug kartų debiutą perspjovęs bandymas, iki kokybiškųjų progresyviųjų Genesis dar tolokai eiti. Renkuosi silpną devynetą kaip šio albumo vertinimą.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas