Nzn nesuprantu ash taves ir turbut niekad nesuprasiu. Kas tu toks, kodel shioj zhemej gyveni, kas per mastymas pas tave. Tu atrandi shioj zhemej panashiu i save? Nes tu man - eksponatas.
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
pedator rašė: Negaliu aš jo pakęsti...taip, jo technika nepriekaištinga, bet tai ir viskas...juk muzika nėra technika...jei į muziką neįdedi savo sielos ji tampa bevertė.
Ish ko tu sprendi, kad jis neidejo sielos???
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Negaliu aš jo pakęsti...taip, jo technika nepriekaištinga, bet tai ir viskas...juk muzika nėra technika...jei į muziką neįdedi savo sielos ji tampa bevertė.
____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
o dieve...tik db pamachiau fotke. Kur dingo jo plaukaai?! Ankschiau kitaip atrode. Nu bet nesvarbu. Muzikai tai nieko nepriduoda. Ir beto prajuokino temos klausimas. Ar pamenat? Ish kur ash ji galiu prisiminti? Klausyt tik priesh pora menesiu pradejau
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
ForestOfGods siaip kirk hammett ejo pas jy gitaros mokytis dar pries pirma albuma kill'em all blogai skaitei info wisa www.allmetallica.com na man patinka jo melodingos solo partijos
Lentsas ,
po kazkokio Metallicos albumu , Kirk hammet uzsisake pamokas pas Stiani , kad patobuletu.Visa info galima rasti oficialiame Metallicos web , skiltyje ties atlikejais.........
Sioks toks pastebejimas "Load"..ir "reload" albumai vietomis bliuzuojantis - turbut Stianio itaka...
____________________
Muzika , Merginos , Mokslas ir t.t
malacius tas satriani's. maciau klipuka, kur striani, malmstein ir dar vienas (velnias, pavarde uzkrito) vare viena gabaliuka. sakes, veza o ar tiesa, kad satriani buvo kirko hameto mokytojas? kazkur toki ganda girdejau.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. liepos 29 d. 18:02:44
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. liepos 29 d. 17:01:36
____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
2005 m. liepos 29 d. 16:27:07
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. liepos 29 d. 16:24:39
____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
2005 m. liepos 29 d. 16:14:47
Negaliu aš jo pakęsti...taip, jo technika nepriekaištinga, bet tai ir viskas...juk muzika nėra technika...jei į muziką neįdedi savo sielos ji tampa bevertė.
Ish ko tu sprendi, kad jis neidejo sielos???
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. liepos 29 d. 16:07:54
____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
2005 m. liepos 19 d. 17:42:21
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. liepos 19 d. 17:27:03
Gera jo klausyt.
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2005 m. liepos 19 d. 16:22:35
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. sausio 28 d. 01:21:19
2005 m. sausio 27 d. 20:24:52
2005 m. sausio 27 d. 19:30:47
____________________
WARNING: tas nuostabus jausmas kai, kai svaigsta galva ir linksta kojos vadinamas..girtumu:) cheers..
2004 m. gruodžio 30 d. 16:50:22
2004 m. gruodžio 30 d. 16:25:11
Man šiaip Steve Vai nelabai patinka jis perdaug išsidirbinėja, bet varo tai ohoho
2004 m. gruodžio 30 d. 14:44:51
____________________
...o aš turiu gitarą...
2004 m. gruodžio 30 d. 13:37:58
po kazkokio Metallicos albumu , Kirk hammet uzsisake pamokas pas Stiani , kad patobuletu.Visa info galima rasti oficialiame Metallicos web , skiltyje ties atlikejais.........
Sioks toks pastebejimas "Load"..ir "reload" albumai vietomis bliuzuojantis - turbut Stianio itaka...
____________________
Muzika , Merginos , Mokslas ir t.t
2004 m. gruodžio 30 d. 12:55:13
Ir ir kažką girdėjau apie tai, bet atrodo kad satrianis buvo kažkieno mokinys
o šiaip jis nėra super duper unreal varantis, bet yra labai kūribingas
2004 m. gruodžio 30 d. 11:47:35
____________________
...o aš turiu gitarą...
2004 m. gruodžio 29 d. 12:41:53
____________________
Muzika , Merginos , Mokslas ir t.t
2004 m. gruodžio 28 d. 20:04:01
____________________
Kas kam neaisku?