aaaaaa...asmeniskai nepazystu, bet kiek pasakojo tai pasikele nerealiai, bent jau kai kurios is ju...
nemegstu as ju ziauriai bet cia tik my opinion...
Mokinukes yra pati perspektyviausia ir siaip visaip kaip nuostabi grupe.
mano idealai tikri, ir dar netgi madingos, juk inkarus nesioja.
Zodziu jos visaip kaip fainos.
O jei rimtai, kada jos eis i pensija, jau pats metas butu..
NegativeDaDeep (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 29 d. 11:24:59
mokinukiufane rašė: Labai silti zmoguciai.Tikrai labai fainos.Ir bendrauja nuosirdziai ir dainuoja graziai.
nezhinochiau kad juokawji pagalwochiau kad gyditis rejkia
____________________
Negative Tha Deep a.k.a MDP From Da RnG Squad
I hear you talkin' but I ignore it
Cause you garbage and your rhymes borin'
So keep standin' on the corner,
the thrash-man will collect you in the mornin'
Sunaikinsiu tavo karjerą trim pirmom eilutėm,
tai bus tik pirmas barjeras,nes parašysiu geriau nei tu parašysi gyvenime,per dvi minutes
Tha War Is On
http://odb.tinkle.lt
Mokinukės - gera grupė. Gražios dainos... gerai dainuoja... Bet jų pavadinimas, manau, be ryšio. Kas bus kai jos visos užaugs ir jau nebebus mokinukės??? Tada jau vadinsis studentukės????
____________________
Žinai, FAINA žinoti, kad kažkam esi FAINAS, būti FAINAM ir turėti daug FAINŲ draugų; ir tas mūsų gyvenimas yra FAINAS, tik reikia mokėti jį FAINAI gyventi. :)
as sutinku su <>, beto man mokinukes nepatinka. o siaip kai jos visos dainuoja {kai dainuoja gyvai} tai dar girdet, bet kai po viena, tai ne velnio, taip kad manau jos dar tikrai taip gerai dainuot nemoka, kad pavydeciau...
____________________
I know I can be what I wanna be, if I work hard at it, I'll be where i wanna be.
____________________
I believe in angels,
the Kind that heaven sends
...I'm surrounded
By angels, but I call
Them my best friends...
[img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
snd su Conversais per NML buvo.... pasislykstejau tiesiog... bet ir tai nesugeba padoriu nusipirkt, vistiek reikia salotinius arba slyksciai rozinius...nu nebutu mokinukes....
kazkada ir is neringos nekrasiutes bande kazka tokio padaryt, bet uzluzo merga, tas pats ir su mokinukem bus... po keliu metu issiskirstys visos kas sau, kitos gal prades solo, o kitu ne girdet nebus... cia as taip manau...
____________________
Su kuo sutapsi, tuo ir pats patapsi
kazkokios sukos jos yra mandavoskes.Mano pusesere eina i ta pacia mokykla kur jos mokosi,tai sake jos tokios pamaivos,vaiksto nosys isrietusios i virsu fui!!!!!!!!!bjauru i tokias pasiziureti
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2006 m. gegužės 17 d. 18:12:01
____________________
Death is only the beginning....
2006 m. gegužės 17 d. 17:15:12
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2006 m. balandžio 22 d. 19:49:25
Nejuokauju.O gydytis ne man o jums visiems reikia.Ka jos jums padare,kad sitaip kalbat...As niekaip nesuprantu...
Uzjauciu tawe...
2006 m. balandžio 22 d. 19:48:34
Nejuokauju.O gydytis ne man o jums visiems reikia.Ka jos jums padare,kad sitaip kalbat...As niekaip nesuprantu...
jesus.... tu tikrai zeuriai apgailetina... net zodziu truksta kokia tu apgailetina...
2006 m. balandžio 22 d. 19:37:01
nemegstu as ju ziauriai bet cia tik my opinion...
____________________
misteeq<silver_fox>
2006 m. vasario 13 d. 14:34:16
____________________
Kuul :D
2005 m. rugsėjo 29 d. 12:20:28
mano idealai tikri, ir dar netgi madingos, juk inkarus nesioja.
Zodziu jos visaip kaip fainos.
O jei rimtai, kada jos eis i pensija, jau pats metas butu..
2005 m. rugsėjo 29 d. 11:24:59
Labai silti zmoguciai.Tikrai labai fainos.Ir bendrauja nuosirdziai ir dainuoja graziai.
nezhinochiau kad juokawji pagalwochiau kad gyditis rejkia
____________________
Negative Tha Deep a.k.a MDP From Da RnG Squad I hear you talkin' but I ignore it Cause you garbage and your rhymes borin' So keep standin' on the corner, the thrash-man will collect you in the mornin' Sunaikinsiu tavo karjerą trim pirmom eilutėm, tai bus tik pirmas barjeras,nes parašysiu geriau nei tu parašysi gyvenime,per dvi minutes Tha War Is On http://odb.tinkle.lt
2005 m. rugsėjo 29 d. 11:16:25
____________________
Kuul :D
2005 m. liepos 18 d. 22:10:27
____________________
Žinai, FAINA žinoti, kad kažkam esi FAINAS, būti FAINAM ir turėti daug FAINŲ draugų; ir tas mūsų gyvenimas yra FAINAS, tik reikia mokėti jį FAINAI gyventi. :)
2005 m. liepos 16 d. 09:08:18
2005 m. birželio 22 d. 12:22:59
____________________
Savizudybe Prasminga Jei zudosi Du
2005 m. birželio 17 d. 13:37:55
____________________
I know I can be what I wanna be, if I work hard at it, I'll be where i wanna be.
2005 m. birželio 17 d. 13:11:15
2005 m. birželio 12 d. 21:19:27
tegu dar darzelinukes sukuria.
hehe..pritariu...
____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
2005 m. birželio 12 d. 21:03:11
2005 m. birželio 11 d. 19:26:43
____________________
Su kuo sutapsi, tuo ir pats patapsi
2005 m. birželio 11 d. 14:22:18
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2005 m. birželio 11 d. 14:20:12
____________________
Geriau sudegti, nei is leto uzgesti.
2005 m. birželio 8 d. 17:55:18
____________________
vanilla ninja