ka jus cia warot ant ju ?galvojat kamnors idomu?visi mes turim prieshu...taciau jei man nepatinka kazkoks daininkas tai nevarau ant ju.. JUS TIKRI LIETUVIAI... zmones bukit zmonemis..
Vaikai ir tiek. Suauge ju neklauso, nors pagal primygtini pirsima atrodytu, jog populiarios. Noreciau, kad mano lelius irgi panasiame ansamblyje dainuotu, butu man kaip tevui pasididziavimas, bet nieko daugiau...
Cocaine_Katie rašė: man tej lb patiko ju pasirodymas per wisu zwaigzdziu diena.. neesme , kad ten y jas niekas demesio nekreipe..seip jos dainuoja "Super"...
nemegstu ir tiek....manau,kwaila ant ko nors waryti,wien todel,kad tau jis NEpatinka....ar neatitinka tawu standartu....nzn.....wisada atsiras tokiu..........manau pirma reik ka nors pasiekt, po to jau wertint kitus...juos smerkt...help
____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
zinai as sutinku su tavim,kad daugelis varo nes pavydi joms, kad jos susitinka ir kalbasi su ju megiamais atlekejais ir pan.kad ju bendramzems taip sekasi,o jos tik pilkos pelytes,pilnai del to sutinku...
____________________
Ar tiki i Dieva?
Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
Nu ne visos pavydi, bet dauguma kurios jas keikia tiesiog taip daro is pavydo. Cia kaip tik yra butent toks atvejis! Nu tu gal ir ne. As nezinau, taves neapzystu, bet dauguma labai, labai pavydi...
na ka...jos SAUNIOOOOS MERGINOOOOS IS MARIJEEEMPOLES,kurios lb myli savo VADIEEEBYNINKE ir E.Draguna vienzo-sh...! beje man idomu,kam jos grupej 6-iese,o daimuoja 1 balsu!
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. balandžio 7 d. 18:39:08
____________________
Gyvenk tik šia diena, lyg ritojus neišauštų
2005 m. balandžio 5 d. 17:47:17
____________________
~šis gyvenimas ne paskutinis~
2005 m. balandžio 2 d. 22:39:58
____________________
Ayrton
2005 m. kovo 20 d. 21:49:40
Jos labai talentingos ir uzaugusios bus tikrai puikios dainininkes
2005 m. kovo 17 d. 11:25:10
2005 m. kovo 14 d. 08:01:01
____________________
mp....
2005 m. kovo 2 d. 19:08:49
man tej lb patiko ju pasirodymas per wisu zwaigzdziu diena..
As kreipiau demesi butent i jas!
2005 m. kovo 2 d. 13:40:21
2005 m. kovo 2 d. 13:36:00
____________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me.
2005 m. kovo 2 d. 12:55:10
____________________
VBRUU
2005 m. kovo 1 d. 16:55:05
____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
2005 m. vasario 24 d. 20:59:57
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. vasario 24 d. 20:55:18
2005 m. vasario 24 d. 20:46:34
Juk jau sakiau, cia tik mergos pavydi. Dauguma bedraamziu pavydi "Mokinukems". Tik to niekaip nenori pripazint.
nu tikrai nepavydziu..nenoreciau but ju vietoj
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. vasario 24 d. 20:45:46
2005 m. vasario 24 d. 20:41:37
o tu nepavydi joms sloves?
Ne.
ir nereikia,nes nera ko
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. vasario 24 d. 20:36:06
2005 m. vasario 24 d. 20:22:46
____________________
i am mine
2005 m. vasario 20 d. 15:15:25
o tu nepavydi joms sloves?
Ne.
2005 m. vasario 20 d. 15:07:51
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a