graziau ir karves dainuoja kad ir kiaules graziau dainotu negu mokinukes bet ju aprangos stilius kaip valkatutiesa sakau ir nepykit mokinukiu fanai bet sita grupe marmalas
blogiausa ka galima isgirsti is muzikos toki marmala gali klausiti tik leliukai kurie nesupranta kas tikra muzika verciau klausyciau kaimo kapela tik ne mokinukes bjauru klausyti
tikros fyfos,o kodel jos tooookis fyfos?rimtai jei as buciau ju vietoj as tikrai taip nesirengciau kaip jos...krc su trenigais sokaaj krc cia tik mano nuomone . mokinukiu gerbejai( jei tokiu yra) nepykit
____________________
My angel guides me through the night,protects my soul from those who fright.
depression>> ya, ya.. mano brolis skaito ta donalda ir kiti kartais, tai tikrai \'idomus\' zurnalas.... yra ish ko pazwengti tiktais.. tai del to intelektualumo nesutikciau..
tik_ieva>> o wertino tai shapauskas ir 10 balu dawe todel, kad kaip tokio amziaus, ir tokio stiliaus grupe, tai sawo darba atlieka isbaigtai, bet aisku rimtos muzikos gerbejai 10balu tikrai neduotu.. tai wo, bet bet kokiu atweju, jos wisishkos kwaiseles...
faworite rašė: jau tokios liustros man jos.... ziauru ir klausyt.. o siaip tai siandien 'faina' dalyka perskaiciau- 'panelej' ju albumas yra iwertintas 10 balu ish 10!!! nu sakes... dar nespejau perskaityti uzh ka, bet jau ko ko, o tokio iwertinimo jos nenusipelne!!! noup, noup, noup...
vat vat. ner cia ko visokias 'paneles' skaityt. donaldas ir draugai ir tai intelektualesnis zurnalas
anyway, kad ir kaip bebutu neklausau as tu mokinukiu ir man jos visiskai nemaiso.
____________________
I like my coffee black as my metal.
jau tokios liustros man jos.... ziauru ir klausyt.. o siaip tai siandien 'faina' dalyka perskaiciau- 'panelej' ju albumas yra iwertintas 10 balu ish 10!!! nu sakes... dar nespejau perskaityti uzh ka, bet jau ko ko, o tokio iwertinimo jos nenusipelne!!! noup, noup, noup...
Lewas rašė: o jus tik kritikuot ir mokat, krc jum pawydas nes patys niekada gywenime tiek nepasieksit o jos pasieke !!!!!!!!! SAUNUOLES !!!!! :*******************************
kai kurie gal ir paieiks sakykim manes gal ir nml ir nekvies bet scenoje ash bunu lankau chora ir muzikalke
o jus tik kritikuot ir mokat, krc jum pawydas nes patys niekada gywenime tiek nepasieksit o jos pasieke !!!!!!!!! SAUNUOLES !!!!! :*******************************
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. sausio 1 d. 15:25:18
____________________
752
2004 m. gruodžio 24 d. 17:00:48
____________________
Aurelija Viluckyte MikJ
2004 m. gruodžio 22 d. 12:19:58
____________________
...o aš turiu gitarą...
2004 m. gruodžio 22 d. 12:07:32
____________________
Life is not a game. Don't play with your life.
2004 m. gruodžio 21 d. 16:59:01
____________________
nenori nereikia, noresi nebus... :]
2004 m. gruodžio 21 d. 16:45:11
____________________
Winst0n
2004 m. gruodžio 18 d. 15:21:34
2004 m. gruodžio 18 d. 10:38:02
2004 m. gruodžio 9 d. 19:01:06
____________________
My angel guides me through the night,protects my soul from those who fright.
2004 m. gruodžio 2 d. 18:50:57
____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
2004 m. gruodžio 2 d. 18:43:59
____________________
rather be a bandit than a lover
2004 m. lapkričio 26 d. 21:09:48
____________________
jei megsti suniukus uzeik i http://suniukas.tinkle.lt :)
2004 m. lapkričio 14 d. 20:58:47
2004 m. lapkričio 14 d. 12:00:50
tik_ieva>> o wertino tai shapauskas ir 10 balu dawe todel, kad kaip tokio amziaus, ir tokio stiliaus grupe, tai sawo darba atlieka isbaigtai, bet aisku rimtos muzikos gerbejai 10balu tikrai neduotu.. tai wo, bet bet kokiu atweju, jos wisishkos kwaiseles...
2004 m. lapkričio 13 d. 17:19:55
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2004 m. lapkričio 13 d. 17:14:58
jau tokios liustros man jos.... ziauru ir klausyt.. o siaip tai siandien 'faina' dalyka perskaiciau- 'panelej' ju albumas yra iwertintas 10 balu ish 10!!! nu sakes... dar nespejau perskaityti uzh ka, bet jau ko ko, o tokio iwertinimo jos nenusipelne!!! noup, noup, noup...
vat vat. ner cia ko visokias 'paneles' skaityt. donaldas ir draugai ir tai intelektualesnis zurnalas
anyway, kad ir kaip bebutu neklausau as tu mokinukiu ir man jos visiskai nemaiso.
____________________
I like my coffee black as my metal.
2004 m. lapkričio 13 d. 17:05:11
2004 m. lapkričio 11 d. 22:44:05
o jus tik kritikuot ir mokat, krc jum pawydas nes patys niekada gywenime tiek nepasieksit o jos pasieke !!!!!!!!! SAUNUOLES !!!!! :*******************************
kai kurie gal ir paieiks sakykim manes gal ir nml ir nekvies bet scenoje ash bunu lankau chora ir muzikalke
2004 m. lapkričio 11 d. 22:38:30
2004 m. lapkričio 11 d. 22:37:14