Dirty_Sanchez (Užblokuotas)
2004 m. lapkričio 4 d. 09:32:05
Myliu bliat ziawrej,kokiox mergikes shmaikshtulkos...vai vai vai...
Dalbajobu krusha.Tikiuosi visos susirgs krutu veziu
Uz tokius jokelius ir pats galiu pasigaut prostatos vezi
____________________
Paemiau ash balgarke ir nupjoviau ash sau koja.
Jei paziuresite IRC kanale #mokinukes pamatysite, kad ten parasytas ju ivertinimas 8,9, kazin is kur jie tuos ivertinimus gavo , o siaip reikia uzfloodint ta kanale
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
____________________
Who loves the Offspring ? - ME
[img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
eGleetia rašė: vel pasigirsiu.siandien uzhejau i muzicos bomba plakatu paklaust ar atvezhe.sako atvezhe. ishtrauke kruva MOKINUKIU plakatu,susirauke pardavejas mum ikisho i rankas ir pradejo maldaut kad sudegintume.
vel pasigirsiu.siandien uzhejau i muzicos bomba plakatu paklaust ar atvezhe.sako atvezhe. ishtrauke kruva MOKINUKIU plakatu,susirauke pardavejas mum ikisho i rankas ir pradejo maldaut kad sudegintume.
____________________
Show me ya lighter
Dat's brighter
I R buffaalo jamaican fighter
Real dreadlocks no joker
Admiral rasta ganja smoker:-S
~eGleetia~
blin tas nml gasdina lietuvos zhmogius............
____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
jooo...tyliu...uzteko wiena karta pamatyt tipo GYWAI dainuojancias per nml... ziauriau nei ziauru...gal joms reikejo wis delto pasilikti toj sawo marijampolej su lapkauskaite ir dainuoti apie wisokius pukuotukus,lelytes gelytes ir panasiai ir taip toliau...tokios wisteles ilgai neisbus...o ypac jeigu taip NETYCIA pralostu kokiems latwiams nml...
tiegu tik apsisik ta dvinuke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.???!!!!!!!.
____________________
‚‘Mano sakinį nuryki. Prieš tai pasverk, neužsigerk. Turi ką pridurt? Įtark. Mano žodžiai prasmingi. Nesijuok mintyse, nes mano mintys tave girdi. Nebūk kandus, nebaigiau takto. Viskas tau - nepamiršk šio fakto.‘‘
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2004 m. lapkričio 4 d. 14:20:18
____________________
Show me ya lighter Dat's brighter I R buffaalo jamaican fighter Real dreadlocks no joker Admiral rasta ganja smoker:-S ~eGleetia~
2004 m. lapkričio 4 d. 14:17:58
____________________
[URL=http://www.imageshack.us][IMG]http://img88.echo.cx/img88/8209/caonr6yj8os.jpg[/IMG][/URL]
2004 m. lapkričio 4 d. 12:54:43
____________________
You laugh at me because I'm different. I laugh at you because You're the same.
2004 m. lapkričio 4 d. 09:32:05
Dalbajobu krusha.Tikiuosi visos susirgs krutu veziu
Uz tokius jokelius ir pats galiu pasigaut prostatos vezi
____________________
Paemiau ash balgarke ir nupjoviau ash sau koja.
2004 m. lapkričio 3 d. 22:14:42
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. lapkričio 3 d. 20:00:13
____________________
Who loves the Offspring ? - ME [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
2004 m. lapkričio 3 d. 19:49:34
2004 m. lapkričio 3 d. 19:48:18
vel pasigirsiu.siandien uzhejau i muzicos bomba plakatu paklaust ar atvezhe.sako atvezhe. ishtrauke kruva MOKINUKIU plakatu,susirauke pardavejas mum ikisho i rankas ir pradejo maldaut kad sudegintume.
nu geras.tu čia rimtai?
2004 m. lapkričio 3 d. 19:47:46
2004 m. lapkričio 3 d. 19:44:47
____________________
Show me ya lighter Dat's brighter I R buffaalo jamaican fighter Real dreadlocks no joker Admiral rasta ganja smoker:-S ~eGleetia~
2004 m. lapkričio 3 d. 16:52:04
____________________
...kartais uztenka tiek nedaug kad butum laimingas...
2004 m. lapkričio 3 d. 14:55:34
____________________
Draugai ateina ir iseina ,o priesai lieka
2004 m. lapkričio 3 d. 13:36:30
____________________
[img]http://images.google.lt/images?q=tbn:xtJQ6NvTL_wJ:www.gent.be/gent/historis/monument/gravensteen/en/collecties/kzwakzinnigenbed.jpg[/img]
2004 m. lapkričio 2 d. 22:20:06
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2004 m. lapkričio 2 d. 22:04:44
____________________
Rinte_4ever_with_u_:]
2004 m. lapkričio 2 d. 21:53:39
____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
2004 m. lapkričio 2 d. 21:51:31
____________________
Rinte_4ever_with_u_:]
2004 m. lapkričio 2 d. 20:35:09
____________________
‚‘Mano sakinį nuryki. Prieš tai pasverk, neužsigerk. Turi ką pridurt? Įtark. Mano žodžiai prasmingi. Nesijuok mintyse, nes mano mintys tave girdi. Nebūk kandus, nebaigiau takto. Viskas tau - nepamiršk šio fakto.‘‘
2004 m. lapkričio 2 d. 20:32:44
____________________
am I alive ? or am I ......
2004 m. lapkričio 2 d. 18:58:42