o kuo "gerai suėjo" skiriasi nuo tavo "veža, užkabino" ar Dilgeles "įdomiai skamba"??
"playlisto vierchas" metafora tam, kas būtų "dažnai gros grotuve"..
siauras sakai?; ) he, pirmas toks žmogus pasitaikei, t.y. taip sakydma..
anyway, širdies neskauda. per didelis cinikas esu, ko gero.
man kur kas "siauriau" tamstos kiekviename komentare lygiai tą patį "wow, patinka, geras, veža" skaityti. ir toks man muzikos supratimas nekeistas - man jis tuščias, pilkas..niekinis. indie, britpopu domiuosi n metų, daugelių populiariausių band'ų girdėjau gyvai..ir? jūsų nuolankusis tarnas iš esmės atkreipia dėmesį tik į vieno, dviejų čia esančių žmonių post'us ir kažkam įrodinėti koks esu muzikos ekspertas ar kritikuoti kitus..tai netinka man prie veido; )
taip, man labai daug kas "britiška" prie dūšios..tiek jų gyvenimo būdas, mada, muzika, pubai, futbolas ir etc. tik Londono Arsenal'as su savo beždžionėmis pykina; ) dar va esu skapunk'o ištikimas gerbėjas.
gali man drąsiai oponuoti visų trijų muzikos rūšių klausimais. nekantriai lauksiu..
"gerai suėjo" skiriasi tuo, kad apie muziką paaskoma kaip apie kokį blyną. ir aš net neketinu oponuoti dėl visų tų muzikos rūšių, nes ir man pačiai jos visai prie širdies. ir šiaip žiūriu, kad tamsta greit arklius paleidi, o aš šiandien kažkaip ramiai nusiteikus. o kuo mano supratimas, niekinis, tai va,nelabai pagaunu`].
man keistai pasirodydavo tamistos "vat tą ir tą paklausiau, tas gerai suėjo, o kitą numečiau į šalį" ir panašiai (tikslios citatos neprisimenu). iš vis ne vieta čia tokioms diskusijoms, offtopic'ą padarėm.
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
pamačiau,kad kažkas klauso,pažiūrėjau video ir užsikabinau,melodija tokia tarybinė,bet labai,labai smagi,ir albumas gan greitai išeis,greiti jie : 0 anyway,laukiu albumo,žiūrėsim kas išėjo : )
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
The_Wicked_One rašė: na tada labai pasisekė, jei niekur neskubi.
visų pirma,iš savo gana subjektyvios pozicijos paaiškinsiu, kodėl man jis keistas. nors kažkaip sunkoka suformuluot. nežinau, gal nelabai drįsčiau sakyt "siauras", bet gal linkčiau kažkur link tos pusės. tiesiog keistai, kalbant apie muziką skaityt "gerai suėjo", arba "playlist'o vierchu". ponas pagrinde klausot indie ar tai šiaip britišką muziką? na, kaip askoma, dėl skonio nesiginčyjama, (juolab, kad ir aš pati klausau). dėl požiūrio irgi. ir aš nesakau, kad jis kažkoks blogas ar dar kažką. man jis tiesiog keistas. tamistai muzika turbūt klausymui..?
ir dar daug š.. malimo mano argumentuose.
o kuo "gerai suėjo" skiriasi nuo tavo "veža, užkabino" ar Dilgeles "įdomiai skamba"??
"playlisto vierchas" metafora tam, kas būtų "dažnai gros grotuve"..
siauras sakai?; ) he, pirmas toks žmogus pasitaikei, t.y. taip sakydma..
anyway, širdies neskauda. per didelis cinikas esu, ko gero.
man kur kas "siauriau" tamstos kiekviename komentare lygiai tą patį "wow, patinka, geras, veža" skaityti. ir toks man muzikos supratimas nekeistas - man jis tuščias, pilkas..niekinis. indie, britpopu domiuosi n metų, daugelių populiariausių band'ų girdėjau gyvai..ir? jūsų nuolankusis tarnas iš esmės atkreipia dėmesį tik į vieno, dviejų čia esančių žmonių post'us ir kažkam įrodinėti koks esu muzikos ekspertas ar kritikuoti kitus..tai netinka man prie veido; )
taip, man labai daug kas "britiška" prie dūšios..tiek jų gyvenimo būdas, mada, muzika, pubai, futbolas ir etc. tik Londono Arsenal'as su savo beždžionėmis pykina; ) dar va esu skapunk'o ištikimas gerbėjas.
gali man drąsiai oponuoti visų trijų muzikos rūšių klausimais. nekantriai lauksiu..
visų pirma,iš savo gana subjektyvios pozicijos paaiškinsiu, kodėl man jis keistas. nors kažkaip sunkoka suformuluot. nežinau, gal nelabai drįsčiau sakyt "siauras", bet gal linkčiau kažkur link tos pusės. tiesiog keistai, kalbant apie muziką skaityt "gerai suėjo", arba "playlist'o vierchu". ponas pagrinde klausot indie ar tai šiaip britišką muziką? na, kaip askoma, dėl skonio nesiginčyjama, (juolab, kad ir aš pati klausau). dėl požiūrio irgi. ir aš nesakau, kad jis kažkoks blogas ar dar kažką. man jis tiesiog keistas. tamistai muzika turbūt klausymui..?
ir dar daug š.. malimo mano argumentuose.
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
tai puiku, žinai iš pirmo sakinioo, kas bus toliau - sutaupai laiko.
o šiaip, prieš argumentuodama, norėčiau dar paklausti. groji?
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
„The Age of the Understatement“ tai taip įdomiai skamba. Na, kad išsiskiria - faktas.
Pažiūrėjau kątik ir tą „Standing Next To Me“ akustinį. Bet iš to kažką vertint nelabai turbūt galima (t.y. neaišku, kiek visame tame improvizacijos ir kaip skambės albume).
Jei apie projektą.. Arctic Monkeys yra gerai, kad Alex'as sėkmingai sugeba ir prie kitų grupių prisidėt (ar kaip tą darbą su Reverend and the Makers pavadint) - irgi jau aišku. The Rascals EP'as taip pat šaunus buvo. Tad teoriškai - ir The Last Shadow Puppets turėtų būt gerai/įdomu. Praktiškai - pažiūrėsim po albumo išleidimo. Bent kol kas esu įsitikinus, kad blogai nebus.
KaunasLad, kiek besakityčiau tavo komentus, man tamistos požiūris į muziką atrodo labai keistas `]
o šiaip "The Age of the Understatement" tai nerealiai užkabino. nežinau, tiesiog veža ir viskas. aišku, dar ir nuo aplinkybių priklausė tas truputį, bet vis tiek. kažkur dar teko girdėt "standing next to me" gyvą/akustinę lyg ir, tai irgi ilgai netruko, kol pamėgau. na maždaug turėjo pragroti pusę dainos . o šiaip tai žiauriai laukiu tiek singlo tiek albumo. daug žadantys man jie kažkaip.
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
na, kiek man žinoma, tai The Last Shadow Puppets yra tik A. Turnerio iš AM'ų ir Miles Kane'o iš Rascal'ų..
na, paklausius kelis kartus pirmą jų singlą mane apėmė toks jausmas lyg žiūrėčiau vesterną; ) man tokia "vesterniška" melodija..iš esmės, daina dinamiška, "užkabinanti" ir man patinka. na, tikiuosi, iš visų dvylikos albumo dainų ne vienas taps mano playlist'o "vierchu"..; )
Naujas Arctic Monkeys ir The Rascal grupiu nariu muzikinis projektas, kuris jau si menesi pasiteisins nauju albumu "The Age Of The Understatement". Taip pat vadinasi ir pirmasis singlas. Man skamba idomiai, dziugu, kad naudoja sintezatoriu. Tai siek tiek prideda bonusu lyginant su kitom indie rock grupem. Isklauykit ir vertinkit ju ateiti.
____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas
Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen
Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. kovo 25 d. 12:13:12
o kuo "gerai suėjo" skiriasi nuo tavo "veža, užkabino" ar Dilgeles "įdomiai skamba"??
"playlisto vierchas" metafora tam, kas būtų "dažnai gros grotuve"..
siauras sakai?; ) he, pirmas toks žmogus pasitaikei, t.y. taip sakydma..
anyway, širdies neskauda. per didelis cinikas esu, ko gero.
man kur kas "siauriau" tamstos kiekviename komentare lygiai tą patį "wow, patinka, geras, veža" skaityti. ir toks man muzikos supratimas nekeistas - man jis tuščias, pilkas..niekinis. indie, britpopu domiuosi n metų, daugelių populiariausių band'ų girdėjau gyvai..ir? jūsų nuolankusis tarnas iš esmės atkreipia dėmesį tik į vieno, dviejų čia esančių žmonių post'us ir kažkam įrodinėti koks esu muzikos ekspertas ar kritikuoti kitus..tai netinka man prie veido; )
taip, man labai daug kas "britiška" prie dūšios..tiek jų gyvenimo būdas, mada, muzika, pubai, futbolas ir etc. tik Londono Arsenal'as su savo beždžionėmis pykina; ) dar va esu skapunk'o ištikimas gerbėjas.
gali man drąsiai oponuoti visų trijų muzikos rūšių klausimais. nekantriai lauksiu..
"gerai suėjo" skiriasi tuo, kad apie muziką paaskoma kaip apie kokį blyną. ir aš net neketinu oponuoti dėl visų tų muzikos rūšių, nes ir man pačiai jos visai prie širdies. ir šiaip žiūriu, kad tamsta greit arklius paleidi, o aš šiandien kažkaip ramiai nusiteikus. o kuo mano supratimas, niekinis, tai va,nelabai pagaunu`].
man keistai pasirodydavo tamistos "vat tą ir tą paklausiau, tas gerai suėjo, o kitą numečiau į šalį" ir panašiai (tikslios citatos neprisimenu). iš vis ne vieta čia tokioms diskusijoms, offtopic'ą padarėm.
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2008 m. kovo 25 d. 09:52:26
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
2008 m. kovo 25 d. 02:47:31
na tada labai pasisekė, jei niekur neskubi.
visų pirma,iš savo gana subjektyvios pozicijos paaiškinsiu, kodėl man jis keistas. nors kažkaip sunkoka suformuluot. nežinau, gal nelabai drįsčiau sakyt "siauras", bet gal linkčiau kažkur link tos pusės. tiesiog keistai, kalbant apie muziką skaityt "gerai suėjo", arba "playlist'o vierchu". ponas pagrinde klausot indie ar tai šiaip britišką muziką? na, kaip askoma, dėl skonio nesiginčyjama, (juolab, kad ir aš pati klausau). dėl požiūrio irgi. ir aš nesakau, kad jis kažkoks blogas ar dar kažką. man jis tiesiog keistas. tamistai muzika turbūt klausymui..?
ir dar daug š.. malimo mano argumentuose.
o kuo "gerai suėjo" skiriasi nuo tavo "veža, užkabino" ar Dilgeles "įdomiai skamba"??
"playlisto vierchas" metafora tam, kas būtų "dažnai gros grotuve"..
siauras sakai?; ) he, pirmas toks žmogus pasitaikei, t.y. taip sakydma..
anyway, širdies neskauda. per didelis cinikas esu, ko gero.
man kur kas "siauriau" tamstos kiekviename komentare lygiai tą patį "wow, patinka, geras, veža" skaityti. ir toks man muzikos supratimas nekeistas - man jis tuščias, pilkas..niekinis. indie, britpopu domiuosi n metų, daugelių populiariausių band'ų girdėjau gyvai..ir? jūsų nuolankusis tarnas iš esmės atkreipia dėmesį tik į vieno, dviejų čia esančių žmonių post'us ir kažkam įrodinėti koks esu muzikos ekspertas ar kritikuoti kitus..tai netinka man prie veido; )
taip, man labai daug kas "britiška" prie dūšios..tiek jų gyvenimo būdas, mada, muzika, pubai, futbolas ir etc. tik Londono Arsenal'as su savo beždžionėmis pykina; ) dar va esu skapunk'o ištikimas gerbėjas.
gali man drąsiai oponuoti visų trijų muzikos rūšių klausimais. nekantriai lauksiu..
____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
2008 m. kovo 25 d. 02:12:40
visų pirma,iš savo gana subjektyvios pozicijos paaiškinsiu, kodėl man jis keistas. nors kažkaip sunkoka suformuluot. nežinau, gal nelabai drįsčiau sakyt "siauras", bet gal linkčiau kažkur link tos pusės. tiesiog keistai, kalbant apie muziką skaityt "gerai suėjo", arba "playlist'o vierchu". ponas pagrinde klausot indie ar tai šiaip britišką muziką? na, kaip askoma, dėl skonio nesiginčyjama, (juolab, kad ir aš pati klausau). dėl požiūrio irgi. ir aš nesakau, kad jis kažkoks blogas ar dar kažką. man jis tiesiog keistas. tamistai muzika turbūt klausymui..?
ir dar daug š.. malimo mano argumentuose.
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2008 m. kovo 25 d. 01:59:00
tai puiku, žinai iš pirmo sakinioo, kas bus toliau - sutaupai laiko.
o šiaip, prieš argumentuodama, norėčiau dar paklausti. groji?
aš niekur neskubu, tai ir puikumas čia "ne vietoje"..
taip, groju dviem instrumentais - šaukštu ir šakute.
____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
2008 m. kovo 25 d. 01:30:50
o šiaip, prieš argumentuodama, norėčiau dar paklausti. groji?
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2008 m. kovo 25 d. 01:25:56
KaunasLad, kiek besakityčiau tavo komentus, man tamistos požiūris į muziką atrodo labai keistas `]
argumentuok..įdomu pasidarė; )
aš kiek skaitau tavuosius, tai jau po pirmo sakinio žinau, kas bus toliau; )
____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
2008 m. kovo 25 d. 01:09:17
Pažiūrėjau kątik ir tą „Standing Next To Me“ akustinį. Bet iš to kažką vertint nelabai turbūt galima (t.y. neaišku, kiek visame tame improvizacijos ir kaip skambės albume).
Jei apie projektą.. Arctic Monkeys yra gerai, kad Alex'as sėkmingai sugeba ir prie kitų grupių prisidėt (ar kaip tą darbą su Reverend and the Makers pavadint) - irgi jau aišku. The Rascals EP'as taip pat šaunus buvo. Tad teoriškai - ir The Last Shadow Puppets turėtų būt gerai/įdomu. Praktiškai - pažiūrėsim po albumo išleidimo. Bent kol kas esu įsitikinus, kad blogai nebus.
2008 m. kovo 25 d. 00:38:27
o šiaip "The Age of the Understatement" tai nerealiai užkabino. nežinau, tiesiog veža ir viskas. aišku, dar ir nuo aplinkybių priklausė tas truputį, bet vis tiek. kažkur dar teko girdėt "standing next to me" gyvą/akustinę lyg ir, tai irgi ilgai netruko, kol pamėgau. na maždaug turėjo pragroti pusę dainos
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2008 m. kovo 25 d. 00:09:58
na, paklausius kelis kartus pirmą jų singlą mane apėmė toks jausmas lyg žiūrėčiau vesterną; ) man tokia "vesterniška" melodija..iš esmės, daina dinamiška, "užkabinanti" ir man patinka. na, tikiuosi, iš visų dvylikos albumo dainų ne vienas taps mano playlist'o "vierchu"..; )
____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
2008 m. kovo 24 d. 23:27:18
____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_