Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2010 m. lapkričio 17 d. 21:40:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tiamat‘ų albumas Widhoney galbūt vienas labiausiai priartėjęs prie termino muzikinė pasaka tiek muzikine tiek literatūrune prasme,koks kada nors buvo įrašytas šiuolaikinėje roko muzikoje. Tiamat savo karjerą pradėjo kaip ekstremalaus metalo grupė, kuriai nebuvo svetima progresyvus skambesys, o su Wildhoney, jie beveik visiškai išmetė iš savo formulės „extreme metal“ dalį. Wildhoney tikriausiai kaip niekas artimai giminingas Pink Floyd Wish You Where Here, tik kur kas siurrealistiškesnis.
„Kaleidoscope“ vaizdinga rami instrumentinė pjesė, įvedanti į tviskančią „Do You Dream of Me ?“. Tai labai neapčiuopiama daina: viena gitara groja beveik valso melodiją visą laiką, kai tuo metu kita gitara karts nuo karto įterpia epizodiškai akustinius liūdnus akordus. Vokalistas dainuoja švelniu besikartojančiu rimu, skambančiu it lopšinė. Daina baigiasi gitariniu solo, kuris tuo pačiu pradeda „Planets“, ilgą instrumentinę pjesę, skambančią kai New Age gerąja prasme.
Kita daina „A Pocket Size Sun“ yra 8 minučių šedevras. Instrumentinę pusę sudaro būgnas, bosinė gitara, dvi paprastos gitaros ir vokalas. Ir vėl gitaros atlieka nuolat atsikartojančią savo melodiją, ritminė sekcija tai užgriūna, tai atsitraukia, o lead gitara groja disonuojančius, bet visumoje mielus garsus, labiau primenančius varpelius, nei gitaros akordus. Vokalistą, dainuojantį ramiu balsu malonu klausyti, siurrealistinės eilės atitinka ir papildo muziką. Reikia įsiklausyti į žodžius, arba bent perskaityti, tikrai patiks.
„Whatever that Hurts“taip pat gana gera ir labai paslaptinga daina. Keliose dainose dar panaudotas growlas ir kietas death metal vokalas, tačiau bendrame muzikos ir viso albumo kontekste jis čia kaip svetimkūnis. Visumoje šį albumą galima klasifikuoti kaip psichodelinį roką.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Panic at the Disco Panic at the Disco
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

19:00 - 4Blackberry
Vasarą čia atrodo jau įprasta sugrįžti seniems nariams. O duomenys tikrai neturėtų niekur būti prapuolę, būtų keista, tad beveik garantuoju, kad bus sugrąžinti.
18:33 - MemelZY
Jei kas dar pamena Zygas90 ar kaip čia buvau pasivadinęs, pats nepamenu
18:31 - MemelZY
Gal dar 2011 buvau apsilankęs net nebepamenu. Bet maždaug tokiu metu ir baigiau čia muzikos kėlimus? stipriai męs čia bendraudavome✌️
18:27 - MemelZY
Ką tik taip pat radau kontaktus, ačiū labai. ?
18:27 - einaras13
Ir sveikas sugrįžęs. Visada smagu matyti sugrįžtančius žmones. Nors ir su tamsta prasilenkiau (pats prisijungiau 2011-aisiais).
18:25 - einaras13
Sveikas. Turėtų būti viskas išlikę, reikia kreiptis asmenine žinute pas Edą: https://www.music.lt/user/Edas

Gal ir el. laiško parašymas į support@music.lt veikia, nesu tikras. Reikia tik turėt kantrybės, Edas tikrai ne kiekvieną dieną tikrina žinutes.
17:54 - MemelZY
Sveiki visi, nebuvau čia mažiausiai 16 metų apsilankęs , Ar administratoriai yra pasikeitę jau nuo 2010 metų maždaug, man reikia savo senosios anketos informacijos/duomenu, jei apskritai tokia išlikusi.
17:43 - einaras13
Ne man vienam Hawkwind šiomis dienomis baisiai imponuoja. Smagu matyt!
09:05 - Very_crazy_enough
It's better to be a Motorhead for 20 000 days than to be dead
09:00 - Very_crazy_enough
Well, I woke up again this morning. That’s the 17,651st day in a row! That’s my personal best.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 8550
  Iš viso užsiregistravę: 73815
  Naujausias narys: djvidzekas
  Šiandien apsilankė: 21511