| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2021 m. kovo 13 d. 03:22:11
Man patinka Nickelback atlikime geriau!
2012 m. rugsėjo 16 d. 17:27:36
Dar prieš gerus metus tai buvo pati mėgstamiausia daina... O ji mano muzikinio skonio formavimuisi prisidėjo daug. Puikus rifas, atsimintinas iš 2003-iųjų Auksinių Svogūnų, kur pagal šią dainą sukūrė kažkokią parodinę dainą (atrodo apie gerą politikų gyvenimą) - aišku, tą įrašą ne prieš dešimt metų išgirdau... Tada radau originalų įrašą tarp daugybės tėčio diskų - va tada tai klausiau ir klausiau. Prisimenu kaip vakar būtų buvę...
Negaliu pasakyti, kad nebemėgstu. Mėgstu, bet neklausau. Atsiklausiau senais laikais tiek, kad dabar nebereikia. Dar perklausose net 11 vietoj tabaluojasi.
Labai patinka rifas, kaip minėjau, ir solo puikus. Labai Gibbons'o vokalas sudera su tokiu "skuduriniu" skambesiu. Tekstą ir dabar atsimenu - paprastas, linksmas, "zizitopiškas"...
10 baliukų...
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2009 m. birželio 17 d. 20:55:45
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-