Į sapnų šalį visada,o dar į Saudo Arabiją,būtų super ,net per gerai...
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Aš apie Graikiją taip pat kurią čia dieną galvojau... Nuostabi ir žemyninė dalis, ir salos.
O jau Sounio kyšulys naktį išvis įsirėžė, matyt, per amžius atmintin.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Kadangi savo svajonių šalių trejetuką jau išlankiau, dabar svajoju apie Suomiją Kalėdų senelis, Tartu, daug miškų ir ežerų ir šaltos žiemos nam nam, kai pagalvoji
____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims.
Gilė Ara
i karolinu salas. faina. tada galeciau uzsirasyti feisbuke, kad karolina januskaite vaziuoja i karolinu salas! D
ne, o jei rimtai, tai noreciau bet kur toli, kur daug uolu, zydras vandenukas...idealiausia kur nors i amerika.
arba australija. toli.
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Aš svajoju aplankyti rytų Azijos šalis - Kiniją, Indiją.
Mane labai žavi jų kultūra, papročiai, o ypač ta tradicinė medicina (kinų gydimas adatomis), arbatos menas, kai kiekviena arbatos rūšis turi savo paruošimo būdą, o kiekvienas paruošimas turi savo reikšmę, beprotiškai noriu pajusti indų atsidavimą religijai, pamatyti gyvus indžių šokiu, kai kiekvienas judesys turi savo reikšmę, o visas šokis papasakoja istoriją
visada svajojau apie šiltąją Ispaniją, tačiau šiuo metu mintys sukasi apie visai netolimą šalį - Angliją, manau, po keletos metelių galėsiu įvykdyti savo šias mintis ir bent jau aplankyti tos šalies žmones. (visai netolimi norai, juk ne į kitą pasaulio kraštą užsimaniau) : D
Na, bet jei būtų proga nuskristi į Meksiką ar Pietų Ameriką tikrai neatsisakyčiau - visą gyvenimą svajojau išgirsti ispaniškai kalbantį žmogų realybėje, kuriam ši kalba būtų gimtoji..
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2011 m. spalio 31 d. 11:48:12
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2011 m. spalio 31 d. 11:27:26
2011 m. spalio 22 d. 13:35:44
2011 m. spalio 22 d. 11:21:29
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2011 m. spalio 22 d. 11:15:30
svajoju apie Suomiją
2011 m. spalio 21 d. 20:11:14
____________________
NO.
2011 m. liepos 29 d. 18:29:37
i Italija. vel
2011 m. liepos 29 d. 09:51:22
O jau Sounio kyšulys naktį išvis įsirėžė, matyt, per amžius atmintin.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2011 m. liepos 29 d. 02:26:24
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2011 m. liepos 29 d. 02:12:06
____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
2011 m. liepos 28 d. 14:39:37
____________________
Dalį laiko iš mūsų vagia, dalį – atima, o dalis nepastebimai nuslysta šalin.
2011 m. liepos 22 d. 14:00:51
____________________
Seduction.*
2011 m. gegužės 26 d. 04:04:51
2011 m. gegužės 25 d. 15:00:56
2011 m. gegužės 23 d. 23:30:17
2011 m. balandžio 27 d. 02:42:31
ne, o jei rimtai, tai noreciau bet kur toli, kur daug uolu, zydras vandenukas...idealiausia kur nors i amerika.
arba australija. toli.
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2011 m. balandžio 25 d. 21:41:18
Mane labai žavi jų kultūra, papročiai, o ypač ta tradicinė medicina (kinų gydimas adatomis), arbatos menas, kai kiekviena arbatos rūšis turi savo paruošimo būdą, o kiekvienas paruošimas turi savo reikšmę, beprotiškai noriu pajusti indų atsidavimą religijai, pamatyti gyvus indžių šokiu, kai kiekvienas judesys turi savo reikšmę, o visas šokis papasakoja istoriją
2011 m. balandžio 25 d. 14:00:16
Na, bet jei būtų proga nuskristi į Meksiką ar Pietų Ameriką tikrai neatsisakyčiau - visą gyvenimą svajojau išgirsti ispaniškai kalbantį žmogų realybėje, kuriam ši kalba būtų gimtoji..
2011 m. balandžio 25 d. 13:42:12
____________________
FUCK IT ALL! FUCK THIS WORLD! FUCK EVERYTHING THAT YOU STAND FOR!
2011 m. balandžio 3 d. 15:44:02
____________________
Žmogus - invazinė rūšis