Silentist rašė: Vatikaną norėčiau aplankyti.Ar ten įleidžia?
O kodė turėtų neįleisti?
Vatikanas man patiko labai: įspūdingai atrodo tos visos šventųjų skulptūros, o ir bazilika. Matyt, pirmas toks krikščioniškai didingas statinys, kurį teko regėti.
Norėčiau į jį....
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Silentist rašė: Wroclawa, Kišiniovą, Minską, Grodną, Warsawą, Tartu, Liepąją, Kijevą ir Sevastopolį - daugiau kišenė nelabai leidžia....
Varušuva man visiškai nepatiko: vienas nejaukiausių didmesčių, kuriuos teko matyti.
Liepoja - gražus miestas, bet nieko įspūdingo.
Tartu - na, pamatyti gal ir verta. Universitetas ypatingai gražus ir šiaip mielas miestelis.
Bet Lenkijos kiti miestai (į vakarus, į Krokuvos pusę) man labai patiko
Gal ir pati Varšuva yra nevienoda, juk tokią didelę sunku apžiūrėt, kad susidarytum teigiamą įspūdį.
Liepoją ir Tartu šią vasarą vienu kartu žadėjau aplankyt, bet pasitenkin au Kretinga, Šventąja ir Palanga...
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Silentist rašė: Vatikaną norėčiau aplankyti.Ar ten įleidžia?
O kodė turėtų neįleisti?
Vatikanas man patiko labai: įspūdingai atrodo tos visos šventųjų skulptūros, o ir bazilika. Matyt, pirmas toks krikščioniškai didingas statinys, kurį teko regėti.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Silentist rašė: Wroclawa, Kišiniovą, Minską, Grodną, Warsawą, Tartu, Liepąją, Kijevą ir Sevastopolį - daugiau kišenė nelabai leidžia....
Varušuva man visiškai nepatiko: vienas nejaukiausių didmesčių, kuriuos teko matyti.
Liepoja - gražus miestas, bet nieko įspūdingo.
Tartu - na, pamatyti gal ir verta. Universitetas ypatingai gražus ir šiaip mielas miestelis.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2010 m. gruodžio 12 d. 15:30:24
2010 m. gruodžio 11 d. 20:28:14
____________________
You don\'t make friends, you earn them. Life is too short, but music of Scorpions makes it better.
2010 m. gruodžio 11 d. 01:05:08
2010 m. gruodžio 9 d. 10:01:56
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2010 m. gruodžio 8 d. 00:53:47
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2010 m. gruodžio 8 d. 00:47:40
2010 m. gruodžio 8 d. 00:40:48
Vatikaną norėčiau aplankyti.Ar ten įleidžia?
O kodė turėtų neįleisti?
Vatikanas man patiko labai: įspūdingai atrodo tos visos šventųjų skulptūros, o ir bazilika. Matyt, pirmas toks krikščioniškai didingas statinys, kurį teko regėti.
Norėčiau į jį....
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2010 m. gruodžio 8 d. 00:39:41
Wroclawa, Kišiniovą, Minską, Grodną, Warsawą, Tartu, Liepąją, Kijevą ir Sevastopolį - daugiau kišenė nelabai leidžia....
Varušuva man visiškai nepatiko: vienas nejaukiausių didmesčių, kuriuos teko matyti.
Liepoja - gražus miestas, bet nieko įspūdingo.
Tartu - na, pamatyti gal ir verta. Universitetas ypatingai gražus ir šiaip mielas miestelis.
Gal ir pati Varšuva yra nevienoda, juk tokią didelę sunku apžiūrėt, kad susidarytum teigiamą įspūdį.
Liepoją ir Tartu šią vasarą vienu kartu žadėjau aplankyt, bet pasitenkin au Kretinga, Šventąja ir Palanga...
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2010 m. gruodžio 8 d. 00:36:01
____________________
ʞɐıd sǝʞɐsı¿
2010 m. rugpjūčio 5 d. 13:20:27
____________________
Sakyk, kas pavogė mano šešėlį?
2010 m. liepos 8 d. 14:42:56
2010 m. liepos 8 d. 14:39:55
2010 m. liepos 8 d. 12:00:10
Vatikaną norėčiau aplankyti.Ar ten įleidžia?
O kodė turėtų neįleisti?
Vatikanas man patiko labai: įspūdingai atrodo tos visos šventųjų skulptūros, o ir bazilika. Matyt, pirmas toks krikščioniškai didingas statinys, kurį teko regėti.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2010 m. liepos 8 d. 11:54:26
Wroclawa, Kišiniovą, Minską, Grodną, Warsawą, Tartu, Liepąją, Kijevą ir Sevastopolį - daugiau kišenė nelabai leidžia....
Varušuva man visiškai nepatiko: vienas nejaukiausių didmesčių, kuriuos teko matyti.
Liepoja - gražus miestas, bet nieko įspūdingo.
Tartu - na, pamatyti gal ir verta. Universitetas ypatingai gražus ir šiaip mielas miestelis.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2010 m. liepos 8 d. 10:56:10
Dabar labiausiai traukia Prancūzija ir Italija.
Me too
2010 m. liepos 5 d. 20:56:32
i Suomiją ir net joje gyventi! : D
as irgi
____________________
gyvenimas kaip zebras-po juodo dryzio,eina baltas
2010 m. liepos 5 d. 01:45:18
2010 m. liepos 4 d. 23:25:06
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2010 m. liepos 4 d. 21:13:33
2010 m. liepos 4 d. 21:04:49
Dabar labiausiai traukia Prancūzija ir Italija.