Islandija, Australija, Naujoji Zelandija ( nes buvo nufilmuotas Žiedų valdovas ir tai girdėjau labai graži aplinka) ) labai norėčiau pakeliaut po Pietų Ameriką ; Čilė, Argentina ir t.t. DD
Australija. Bet noreciau ten nuvykti ziema, nes ten tuomet buna labai silta
I Lietuva vistiek noreciau grizti kad ir kur buciau nes toks inkstinktas- grizti i gimtine
i piterio peno karalyste, ech...
o siaip svarbu tik su kuo, su mylimu zmogum visur butu gerai,
galbut labiausiai noreciau i Egipta ispudinga buvo civilizacija, ir po saves paliko idomiu dalikeliu
dar noreciau Sveicarijos kalnus aplankyti Bernas, Ciurichas, Zeneva.
...
ai dar faina būtų suomijos-rusijos šiaurėj. ten jau teko būti labai mažam ir prisimenu kažkokius keistus fragmentus
tikiuosi į suomiją važiuoti pagal erasmus tai bus labai gerai.
svajonė apvažiuoti visas JAV valstijas
o šiaip norėčiau dar kartą nuvažiuoti į Rusiją ir pabendrauti su vietiniu jaunimu nes teko kai buvau dar mažas tai domino ne tokie dalykai kaip dabar
hm... dar norėčiau į šiaurės korėją ir po to į pietų korėją.
nu ir kokią PAR pažiūrėt kaip ten tvarkosi ir gyvena žmonės...
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. gegužės 6 d. 16:40:01
2008 m. gegužės 6 d. 16:39:30
2008 m. balandžio 27 d. 13:04:07
____________________
Je parle français un peu.
2008 m. balandžio 22 d. 18:58:15
2008 m. balandžio 22 d. 18:22:35
2008 m. balandžio 22 d. 18:19:10
2008 m. balandžio 22 d. 16:53:02
____________________
We get high on all types of drugs, when all we really need is love.
2008 m. balandžio 22 d. 16:10:51
____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
2008 m. balandžio 22 d. 16:03:22
2008 m. balandžio 18 d. 18:58:26
2008 m. balandžio 14 d. 09:29:34
____________________
Welcom down to my planet hell!
2008 m. balandžio 13 d. 17:45:22
2008 m. balandžio 13 d. 14:18:50
____________________
We get high on all types of drugs, when all we really need is love.
2008 m. balandžio 13 d. 09:33:20
2008 m. balandžio 13 d. 09:20:00
I Lietuva vistiek noreciau grizti kad ir kur buciau nes toks inkstinktas- grizti i gimtine
2008 m. balandžio 12 d. 23:21:53
2008 m. balandžio 12 d. 22:06:13
____________________
www.last.fm/user/kleckus http://povilamiestis.myminicity.com/
2008 m. balandžio 12 d. 21:55:58
o siaip svarbu tik su kuo, su mylimu zmogum visur butu gerai,
galbut labiausiai noreciau i Egipta
dar noreciau Sveicarijos kalnus aplankyti
...
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2008 m. balandžio 12 d. 21:39:02
tikiuosi į suomiją važiuoti pagal erasmus tai bus labai gerai.
2008 m. balandžio 12 d. 21:37:05
o šiaip norėčiau dar kartą nuvažiuoti į Rusiją ir pabendrauti su vietiniu jaunimu nes teko kai buvau dar mažas tai domino ne tokie dalykai kaip dabar
hm... dar norėčiau į šiaurės korėją ir po to į pietų korėją.
nu ir kokią PAR pažiūrėt kaip ten tvarkosi ir gyvena žmonės...