Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2018 m. rugsėjo 8 d. 17:53:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kaip jau esu kažkada rašęs, tai yra didingiausios 5 minutės progresyviojo roko istorijoje. Tai yra visiškai reprezentatyvus progresyviojo roko kūrinys, kurį vieną pirmųjų siūlyčiau žmonėms, norintiems susipažinti su progresyviojo roko žanru ir apskritai, ieškantiems aukštos klasės ir kokybės. Šis kūrinys neveltui yra įtraukiamas į daugelį progresyviojo roko sąrašų ir grojaraščių, nes jo skambesys yra absoliučiai nunešantis lauk, priverčiantis tikėti visomis aukštesniosiomis jėgomis ir panašiai. Gal kaip ir gedged sakė, tas pinkfloyd'iškumo perteklius šioje dainoje sukuria tokią neįtikėtiną magiją. Tada belieka tik pasvajoti, jei atsirastų tokia grupė, kuri sujungtų geriausius Supertramp ir Pink Floyd elementus į vieną kūną. 

Ir po šitų grandiozinių epitetų aš net abejoju, ar tai mano mėgstamiausias Supertramp kūrinys. Jis super koncentruotas ir efektyvus, tačiau yra kūrinių, kurie laimi prieš šį struktūriniu aspektu (ir nesunku tą padarytį, kadangi įmantri struktūra dažniausiai pasiekiama ilgesniame laikotarpyje nei 5 minutės), tai pvz, Rudy ir Fool's Overture. Taigi, vienose vietose laimėdami, kitose pralaimėdami, jie konkuruoja mano viduje dėl simpatijų, todėl man visada buvo labai sunku išskirti tą vienintelę mėgstamiausią Supertramp dainą ir iki šiol greičiausiai to negaliu padaryti. Užtat šiai tai tikrai 10 su pliusu.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
gedged
2013 m. kovo 13 d. 17:08:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir dar... Šita daina labai derėtų PF "The Final Cut" albume. {#}


Atsakyti
V3rtig0
2013 m. kovo 13 d. 16:58:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O vokalas taip žiauriai primena Roger Waters, ypač pačioj pradžioj, kur yra žodžiai "So roll up and see". 


____________________
bacon
Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 11 d. 13:23:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Va, atgaminau. Gitaros tokios Pink Floyd'iškos {#}


Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 11 d. 13:22:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Daina neskamba supertramp'iškai, klausais ir galvoji, kad tai labai panašu į kažkokią grupę, kažkur tai girdėta, bet tai nei kiek neatima dainos žavesio :)


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
einaras13 Marillion Incommunicado
 Marillion
 
4Blackberry VOLA Inmazes
 VOLA
 Kol kas įdomiausiai nuskambėjusi VOLA daina.
Alvydas1 David Bowie Red Money
 David Bowie
 
malia Bryan Adams I'm Ready
 Bryan Adams
 
DjVaids Fancy A Voice In The Dark (Version 2008)
 Fancy
 
Sahja Aliukai Tik meilė atsakys
 Aliukai
 

Šiuo metu vertiname


Ritchie Blackmore Ritchie Blackmore
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:28 - Rutonė
+norint
22:27 - Rutonė
Vis dėlto dar ne viskas man veikia. Komentarą lyg ir parašiau, bet jis nepasirodė, pranešimas, kad parašiau komentarą – irgi. Nu OK... O buvo taip, kad orint atvert music'ą man pasirodė pranešimas, kad svetainė negali užtikrinti saugaus ryšio
19:01 - Rolandas77
...arba kol tope yra tokių gabalų, kaip SPA Mizantrop - verta apsilankyt ir palaikyti
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
11:57 - DjVaids
Pas mane atsistatė naršimas music.lt
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
22:41 - 4Blackberry
Bet kol dar pasiūlot gerų dainų į dienos dainą, tol verta kasdien apsilankyt, net jei viskas lūžta
15:23 - Very_crazy_enough
Sveika akims
22:22 - 4Blackberry
Aš tai dabar jaučiuosi, lyg man būtų uždėtas limitas, kiek galiu naudotis music'u. Nes atrodo, prisiliesiu prie kažko ne to ir išmes mane kokiai savaitei, kaip jau yra padarę. Bet iš dalies gerai tokia pertrauka - daugiau laiko kitiems dalykams
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1568
  Iš viso užsiregistravę: 73756
  Naujausias narys: pshqsrnszi
  Šiandien apsilankė: 161872