crazyz pasakyk kaip pasivadines facee ir as isidesiu
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit.
Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it.
So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Gosia rašė: One.lt geriau už skype tik tuo,kad galima parašyti pm ir jis gaus ją kai tavęs nebus prie pc..
O šiaip nieko daugiau ten gero nėra..
Kažką sumaišei...Su tom žinutėm 'D Ir one lt debilizmai tikrai nėra už nieką geriau...
Nieko nesumaišiau,kad į skype gautum žinute reikia,kad abu žmonės butu prisijunge..Tuo pačiu metu..O one.lt to nereikalauja..Tai tik šitame yra pliusas..Šioks toks
Pirmą kartą girdžiu,kad gauni žinutes kai nesi prisijugęs prie one.lt debilų ;]
Turbūt ne taip supratai..Aš kalbėjau apie skype..Kad ten reikia abiem but prisijungusiems,kad gauti žinutes..
____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
Gosia rašė: One.lt geriau už skype tik tuo,kad galima parašyti pm ir jis gaus ją kai tavęs nebus prie pc..
O šiaip nieko daugiau ten gero nėra..
Kažką sumaišei...Su tom žinutėm 'D Ir one lt debilizmai tikrai nėra už nieką geriau...
Nieko nesumaišiau,kad į skype gautum žinute reikia,kad abu žmonės butu prisijunge..Tuo pačiu metu..O one.lt to nereikalauja..Tai tik šitame yra pliusas..Šioks toks
Pirmą kartą girdžiu,kad gauni žinutes kai nesi prisijugęs prie one.lt debilų ;]
nei blogo nei gero apie ja sakyt negaliu per sav praleidziu ten gal koke 1 val, atrasau draugam is uzsiene ir tiek
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit.
Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it.
So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Gosia rašė: One.lt geriau už skype tik tuo,kad galima parašyti pm ir jis gaus ją kai tavęs nebus prie pc..
O šiaip nieko daugiau ten gero nėra..
Kažką sumaišei...Su tom žinutėm 'D Ir one lt debilizmai tikrai nėra už nieką geriau...
Nieko nesumaišiau,kad į skype gautum žinute reikia,kad abu žmonės butu prisijunge..Tuo pačiu metu..O one.lt to nereikalauja..Tai tik šitame yra pliusas..Šioks toks
____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2010 m. sausio 6 d. 15:37:50
2010 m. sausio 5 d. 22:03:42
syki as kai pamaciau viena nuotrauka one.lt nukritau nuo kedes ir prasiskeliau galva
siaip one man del pramogos
Išvada: one.lt pavojinga sveikatai
2010 m. sausio 5 d. 21:34:33
siaip one man del pramogos
____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
2009 m. gruodžio 22 d. 15:45:41
crazyz pasakyk kaip pasivadines facee
Eligijus Augustinas Eligijus
Vos ne Bondas, Džeimsas Bondas
Pakviečiau į draugus
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. gruodžio 22 d. 12:26:03
crazyz pasakyk kaip pasivadines facee
Eligijus Augustinas Eligijus
2009 m. gruodžio 22 d. 05:25:38
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
2009 m. gruodžio 21 d. 18:41:15
Normaliai ta One.lt... vis ne "Facebook'as" ar "Friendsclub'as", kuriuose nėra ką veikti.
pff, facebooke 100 kartų yra daugiau ką veikti, tad nėra ko lyginti su tuo šlamštu one.lt
jo facebook geriau, testu ten geru yra
agam, gal nori mane į draugus įsidėti?;p
2009 m. gruodžio 21 d. 18:37:38
Normaliai ta One.lt... vis ne "Facebook'as" ar "Friendsclub'as", kuriuose nėra ką veikti.
pff, facebooke 100 kartų yra daugiau ką veikti, tad nėra ko lyginti su tuo šlamštu one.lt
jo facebook geriau, testu ten geru yra
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. gruodžio 21 d. 18:31:05
Normaliai ta One.lt... vis ne "Facebook'as" ar "Friendsclub'as", kuriuose nėra ką veikti.
pff, facebooke 100 kartų yra daugiau ką veikti, tad nėra ko lyginti su tuo šlamštu one.lt
2009 m. gruodžio 21 d. 17:18:09
____________________
Click
2009 m. gruodžio 21 d. 16:05:48
One.lt geriau už skype tik tuo,kad galima parašyti pm ir jis gaus ją kai tavęs nebus prie pc..
O šiaip nieko daugiau ten gero nėra..
Kažką sumaišei...Su tom žinutėm 'D Ir one lt debilizmai tikrai nėra už nieką geriau...
Pirmą kartą girdžiu,kad gauni žinutes kai nesi prisijugęs prie one.lt debilų ;]
Turbūt ne taip supratai..Aš kalbėjau apie skype..Kad ten reikia abiem but prisijungusiems,kad gauti žinutes..
____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
2009 m. gruodžio 21 d. 15:07:03
Ten yra vienas geras dalykas - Mygtukas "Norite Issiregistruoti?"
O geras , reiks tuo dalykeliu pasinaudoti
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2009 m. gruodžio 20 d. 18:31:15
____________________
...for a better day.
2009 m. gruodžio 20 d. 11:56:58
2009 m. gruodžio 19 d. 22:08:53
2009 m. spalio 11 d. 13:45:58
2009 m. spalio 11 d. 13:15:12
One.lt geriau už skype tik tuo,kad galima parašyti pm ir jis gaus ją kai tavęs nebus prie pc..
O šiaip nieko daugiau ten gero nėra..
Kažką sumaišei...Su tom žinutėm 'D Ir one lt debilizmai tikrai nėra už nieką geriau...
Pirmą kartą girdžiu,kad gauni žinutes kai nesi prisijugęs prie one.lt debilų ;]
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2009 m. spalio 11 d. 10:56:45
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
2009 m. spalio 11 d. 10:00:13
One.lt geriau už skype tik tuo,kad galima parašyti pm ir jis gaus ją kai tavęs nebus prie pc..
O šiaip nieko daugiau ten gero nėra..
Kažką sumaišei...Su tom žinutėm 'D Ir one lt debilizmai tikrai nėra už nieką geriau...
____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
2009 m. spalio 11 d. 09:57:18
One.lt geriau už skype tik tuo,kad galima parašyti pm ir jis gaus ją kai tavęs nebus prie pc..
O šiaip nieko daugiau ten gero nėra..
Kažką sumaišei...Su tom žinutėm 'D Ir one lt debilizmai tikrai nėra už nieką geriau...
____________________
Žmogus - invazinė rūšis