Kai buvau naujas music.lt, mane turbūt dėl ikonėlės pravardžiavo Hariu Poteriu (tik pats vėliau sužinojau, kad ikonėlė su akiniuočium šita būtent atspindi šį filmuką; ko pasekoje peržiūrėjau visas serijas)
Lazūnu (čia iš pavardės jau šaipomasi, negražu, vaikai... negražu)
Troliu dar vadindavo visas musicas maždaug prieš 2-3 metus.
Šiaip pydarastu, daunu, psixu, seniu, očkariku, xlabansu vos ne kasdien Naujininkuose kažkas už nugaros (prie pardės ar šiaip) pasako.bet tai taip nutinka visiem (įskaitant ir pačius pasakytojus)
Turėjau draugę pavarde Kušienė,tai tada vyro pavardė kokia?
Bet čia sveika ''užeiti'',prailgini gyvenimą,jei iš juoko nesprogsti...
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus.
(Sahja)
Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2013 m. gruodžio 3 d. 00:03:30
Va koks didelis pasirinkimas :DD
2013 m. liepos 7 d. 09:58:48
Žianu gera žemaitiška keiksmažodį.
KON TU VEDARE ?
2013 m. liepos 6 d. 15:50:34
Kai buvau naujas music.lt, mane turbūt dėl ikonėlės pravardžiavo Hariu Poteriu (tik pats vėliau sužinojau, kad ikonėlė su akiniuočium šita būtent atspindi šį filmuką; ko pasekoje peržiūrėjau visas serijas)
Lazūnu (čia iš pavardės jau šaipomasi, negražu, vaikai... negražu)
Troliu dar vadindavo visas musicas maždaug prieš 2-3 metus.
Šiaip pydarastu, daunu, psixu, seniu, očkariku, xlabansu vos ne kasdien Naujininkuose kažkas už nugaros (prie pardės ar šiaip) pasako.bet tai taip nutinka visiem (įskaitant ir pačius pasakytojus)
____________________
Like the dust that settles all around me I must find a new home
2010 m. gruodžio 4 d. 16:20:58
2010 m. rugsėjo 4 d. 21:51:59
____________________
http://www.last.fm/user/Gabrielius99
2010 m. rugsėjo 4 d. 11:03:03
2010 m. rugsėjo 4 d. 10:18:18
Pavardė Piskarskas.
Dar skaitydama knygą radau vardą Kušman, sutrumpintai - Kušė.
Pasaulis pagal Garpą?
Aha.
Dar visada sukelia šypseną tokios pavardės kaip: Kumpis, Batonas, Kregždė, Sysalas, Putinas.
____________________
Laugh, and the world laughs with you; weep, and you weep alone
2010 m. rugsėjo 4 d. 01:28:16
Pavardė Piskarskas.
Dar skaitydama knygą radau vardą Kušman, sutrumpintai - Kušė.
Pasaulis pagal Garpą?
____________________
bacon
2010 m. rugsėjo 3 d. 21:45:53
Bet čia sveika ''užeiti'',prailgini gyvenimą,jei iš juoko nesprogsti...
____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
2010 m. rugsėjo 3 d. 21:35:20
Dar skaitydama knygą radau vardą Kušman, sutrumpintai - Kušė.
____________________
Laugh, and the world laughs with you; weep, and you weep alone
2010 m. rugsėjo 1 d. 12:44:06
2010 m. rugsėjo 1 d. 12:39:20
2010 m. rugsėjo 1 d. 12:20:31
____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
2010 m. rugpjūčio 31 d. 23:35:58
____________________
bacon
2010 m. rugpjūčio 31 d. 18:26:42
2010 m. liepos 7 d. 22:56:22
____________________
Count To Six And Die.
2010 m. birželio 8 d. 16:38:23
2010 m. birželio 8 d. 14:23:49
Nu blet eikit nachui su tokiais keiksmažodžiais - jei keiktis,tai keiktis normaliai,va kaip aš
2010 m. birželio 8 d. 14:16:39
2010 m. balandžio 7 d. 19:06:48
____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9