Albumas nepaliko įspūdžio. Ištikro pribloškė Steppenwolf'ų dainos "Born to be wild" koveris. Toks hardrokiškas ir smagus, kad kartais kyla mintis, jog tai geriau už originalą. Visos kitos dainos ne kaip. Glamroko užuomazgų jau yra ir nemažai, bet įsišaknijęs bliuzas su šiokia tokia psichodelika ir folk'o truputukas.
Vienintelė daina, kuri sužavėjo yra "Ain't Got No Heart"
Dabar svarstau, ar 8 ar 9 rašyt. Rašau 8, nes bendroj visumoj albumas nėra gražios formos, dainos nėra tarpusavy derančios, t.y. Slade padarė iš debiuto košę, nes neturėjo nusistovėjusio stiliaus
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. birželio 28 d. 00:59:44
Albumas nepaliko įspūdžio. Ištikro pribloškė Steppenwolf'ų dainos "Born to be wild" koveris. Toks hardrokiškas ir smagus, kad kartais kyla mintis, jog tai geriau už originalą. Visos kitos dainos ne kaip. Glamroko užuomazgų jau yra ir nemažai, bet įsišaknijęs bliuzas su šiokia tokia psichodelika ir folk'o truputukas.
Vienintelė daina, kuri sužavėjo yra "Ain't Got No Heart"
Dabar svarstau, ar 8 ar 9 rašyt. Rašau 8, nes bendroj visumoj albumas nėra gražios formos, dainos nėra tarpusavy derančios, t.y. Slade padarė iš debiuto košę, nes neturėjo nusistovėjusio stiliaus
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas