| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2026 m. birželio 27 d. 21:28:37
Aš būsiu tas žmogus, kuris įleis dramblį į šį kambarį... nugi čia DT aiškiai semiasi įkvėpimo iš Muse (ir ne tik čia, I Walk Beside You kitas ryškus pavyzdys). Bet kas svarbiausia, tai daro labai kokybiškai. Intensyvu, melodiškai intriguoja, Rudess'o klavišų darbas neprilygstamas, viena iš retesnių DT dainų, kur Myung'o bosas ryškus ir atlieka svarbią rolę muzikoje. Vienas iš Octavarium gabalų, prie kurio ir man patinka kartas nuo karto grįžti. Vertinu 10 balų.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2026 m. birželio 27 d. 21:13:56
Palaikinau dėl muzikinės dalies, nes nekaip pasijuntu kai jų kūrinys visiškai ingnoruojamas.