Daugiau nei 2 metai - tiek turėjo praeiti, kol nustačiau, kad iš studijinių albumų šitas mane labiausiai paperka. Visą laiką svyruodavau. Buvo momentas, kai patiko debiutinis Aerosol Grey Machine, kadaise labai mėgau The Least..., pačioje pradžioje dievinau Still Life, Pawn Hearts kurį laiką buvo at the top... bet tas galutinis ar jau benusistovintis taškas yra būtent šis albumas. Keturios superinės originalios dainos. Ir turbūt šį albumą vadinu mėgstamiausiu, nes dėl nei vienos dainos nekyla abejonių (toks albumas taip pat būtų ir Pawn Hearts, nors jame yra tik 3 originalaus leidimo kūriniai). Apie Godbluff rašiau visą recenziją, todėl nesikartosiu labai. Arrow nuo pat pradžių buvo pats mėgstamiausias, Scorched Earth nenusibostantis - jis vienas klausomiausių kūrinių VdGG repertuare ir kai užsinoriu prisiminti šią grupę, pirmas kūrinys, kurį įsijungiu, dažniausiai būna Scorched Earth. Matyt, jis man labiausiai atspindi tą kontroversiškąjį, ekscentriškąjį Van der Graaf Generator stilių. The Sleepwalkers irgi labai stiprus. The Undercover Man nors pats silpniausias pagal savo sandarą, bet pagal simpatijas nenusileidžia. Ir bonusai (koncertiniai Hammillio geriausių kūrinių grupės atlikimai) - labai pavykę, tik kokybė...
Žodžiu, šis albumas tikrai labai nusipelnė tos geriausio, vertingiausio albumo etiketes, nors vertinant objektyviai, labai didelis ginčas kiltų, kas yra geriausias albumas.
Nuostabios ir labai gražios dainos. Puikus darbas. Nereali daina "Arrow", taip pat puikios "A Louse Is Not a Home" ir "Scorched Earth". Nerealus progresyvumas, netrumpos dainos. Muzikinė ir tekstinė idėja pilnai išpildyta, nėra tuščių vietų, visa muzika į temą... 10 balų
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
Prancūzijos kapitonas Kylianas Mbappe pirmajame susitikime įmušė du įvarčius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų šalies rinktinės futbolininku. Jo sąskaitoje – 58 įvarčiai vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.
Patrauklumo daug radau juose. Tik mano problema, kad jų kompozicijos skamba ganėtinai padrikai, beformiškai, tuo pačiu sunkiai įsimintinai, panašiai kaip su Omega. Bet kad atradinėti vis tiek yra ką jų muzikoje, tai neabejotinai, ir tai intriguoja.
2014 m. kovo 21 d. 19:54:35
Daugiau nei 2 metai - tiek turėjo praeiti, kol nustačiau, kad iš studijinių albumų šitas mane labiausiai paperka. Visą laiką svyruodavau. Buvo momentas, kai patiko debiutinis Aerosol Grey Machine, kadaise labai mėgau The Least..., pačioje pradžioje dievinau Still Life, Pawn Hearts kurį laiką buvo at the top... bet tas galutinis ar jau benusistovintis taškas yra būtent šis albumas. Keturios superinės originalios dainos. Ir turbūt šį albumą vadinu mėgstamiausiu, nes dėl nei vienos dainos nekyla abejonių (toks albumas taip pat būtų ir Pawn Hearts, nors jame yra tik 3 originalaus leidimo kūriniai). Apie Godbluff rašiau visą recenziją, todėl nesikartosiu labai. Arrow nuo pat pradžių buvo pats mėgstamiausias, Scorched Earth nenusibostantis - jis vienas klausomiausių kūrinių VdGG repertuare ir kai užsinoriu prisiminti šią grupę, pirmas kūrinys, kurį įsijungiu, dažniausiai būna Scorched Earth. Matyt, jis man labiausiai atspindi tą kontroversiškąjį, ekscentriškąjį Van der Graaf Generator stilių. The Sleepwalkers irgi labai stiprus. The Undercover Man nors pats silpniausias pagal savo sandarą, bet pagal simpatijas nenusileidžia. Ir bonusai (koncertiniai Hammillio geriausių kūrinių grupės atlikimai) - labai pavykę, tik kokybė...
Žodžiu, šis albumas tikrai labai nusipelnė tos geriausio, vertingiausio albumo etiketes, nors vertinant objektyviai, labai didelis ginčas kiltų, kas yra geriausias albumas.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. gegužės 9 d. 13:58:47
Nuostabios ir labai gražios dainos. Puikus darbas. Nereali daina "Arrow", taip pat puikios "A Louse Is Not a Home" ir "Scorched Earth". Nerealus progresyvumas, netrumpos dainos. Muzikinė ir tekstinė idėja pilnai išpildyta, nėra tuščių vietų, visa muzika į temą... 10 balų
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas