Nerealus albumas, tikriausiai pats geriausias VDGG darbas... Apie tokias dainas, kaip Killer ir The Emperor In His war Room net nėra ką pasakyti. Išties visos dainos savotiškai žavingos, nestokojančios įspūdingų instrumentinių improvizacijų ir puikių, progresyviojo roko standartą viršijančių tekstų. Puikiai perdirbta daina Octopus iš jų debiutinio albumo The Aerosol Grey Machine... Nereali Squid 2 instrumentinė partija, atima žadą... Nerealu, 10 balų
Na, dabar nebemanau, kad jis geriausias. Bet kad stiprus tekstais ir muzika, tikrai. Killer ir Pioneers Over c., mano galva, puikiausi albumo kūriniai. Killer savo kabinančia melodija ir saksofonu, Pioneers savo meistriškumu ir kompozicija. The Emperor buvo ta daina, nuo kurios pradėjau domėtis grupe, kuri šiandien yra bene mėgstamiausia. Squid / Octopus nors yra bonusinė daina, bet kokia puiki. Octopus originale tokia niūri ir tamsi, čia trykšta energija. Lost meistriškas kūrinys, tačiau ne tiek mane žavi, kiek kiti. House With No Door turi gražią pianino melodiją, bet tik tiek. Tačiau, albumas nerealus.
Nerealus albumas, tikriausiai pats geriausias VDGG darbas... Apie tokias dainas, kaip Killer ir The Emperor In His war Room net nėra ką pasakyti. Išties visos dainos savotiškai žavingos, nestokojančios įspūdingų instrumentinių improvizacijų ir puikių, progresyviojo roko standartą viršijančių tekstų. Puikiai perdirbta daina Octopus iš jų debiutinio albumo The Aerosol Grey Machine... Nereali Squid 2 instrumentinė partija, atima žadą... Nerealu, 10 balų
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. rugpjūčio 5 d. 22:14:13
Na, dabar nebemanau, kad jis geriausias. Bet kad stiprus tekstais ir muzika, tikrai. Killer ir Pioneers Over c., mano galva, puikiausi albumo kūriniai. Killer savo kabinančia melodija ir saksofonu, Pioneers savo meistriškumu ir kompozicija. The Emperor buvo ta daina, nuo kurios pradėjau domėtis grupe, kuri šiandien yra bene mėgstamiausia. Squid / Octopus nors yra bonusinė daina, bet kokia puiki. Octopus originale tokia niūri ir tamsi, čia trykšta energija. Lost meistriškas kūrinys, tačiau ne tiek mane žavi, kiek kiti. House With No Door turi gražią pianino melodiją, bet tik tiek. Tačiau, albumas nerealus.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. gegužės 8 d. 20:11:59
Nerealus albumas, tikriausiai pats geriausias VDGG darbas... Apie tokias dainas, kaip Killer ir The Emperor In His war Room net nėra ką pasakyti. Išties visos dainos savotiškai žavingos, nestokojančios įspūdingų instrumentinių improvizacijų ir puikių, progresyviojo roko standartą viršijančių tekstų. Puikiai perdirbta daina Octopus iš jų debiutinio albumo The Aerosol Grey Machine... Nereali Squid 2 instrumentinė partija, atima žadą... Nerealu, 10 balų
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas